Jump to content

WoWP give away! POKLANJAMO GOLD, PREMIUM i F11C-2 avion!


Recommended Posts

Jel ovo izvlacite u jednom danu ili to ide tipa random svaki dan do 8. jan? Nije bas nesto preterano bitno, ali mozda necu biti pored kompa/interneta narednih dana, pa da zaposlim nekog da proveri ili proverava. I zapravo, mozda i bitnije pitanje: ako budem dobio, jel taj kod ima neki rok do kada mora da se iskoristi ? Thanx !

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Do 8.1. se prijavljuju zainteresovani, onda se "prijava zatvara", pa ide jednokratno izvlacenje ako nas ima vise od 100. Oni koji budu izvuceni ce dobiti kod u privatnoj poruci ovde na forumu. Ako nisi nista menjao u podesavanjima kad si pravio nalog, trebalo bi da ti stigne poruka na email kada ti neko posalje privatnu poruku na ovom forumu. Znaci, ne moras nikog da zaposljavas, samo se seti da proveris posle Bozica :)

 

Za rok vec ne znam, to bolje da kaze Laki, ali mislim da nece sigurno biti ogranicenje do desetog januara ili nesto slicno sasavo.

Link to comment
Share on other sites

imam samo Tier 2 tenkove i treba mi pomoc "WoWp code"  ja nastavak

 

 

 

+ kaze da mi je zabranjeno da uplacujem gold

 

dve stvari:

 

1. WoWp kod je kod za World of Warplanes, ne za WoT. Naravno povezani su nalozi, teko da tehnichki zlato iz WoT-a vazi i u WoWp-u i obratno. Vecina ljudi koji zele kod su naravno pre svega tenkisti, medjutim makar iz poshtovanja teme, hajde da se pretvaramo da se zapravo igramo ove nagradne igre zbog aviona, a ne zbog zlata za koje ce vecina kupiti npr. slot u garazi :)

 

2. nema teorije da ti je zabranjeno da uplacujesh gold. Svako moze da uplati gold kada god pozeli. Potrebno je samo da ima sredstva za tako neshto :) dakle, ni jedna firma na svetu ti nece zabraniti da joj dajesh pare :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Kao što smo već nagovestili, organizujemo

 

World of Warplanes give away u saradnji sa dobrim drugarima iz Wargaming.net-a!

 

wowp_banner_launch_ali_001.jpg

 

Šta poklanjamo? 100 ključeva!

 

Svaki ključ u sebi sadrži:

- 500 GOLD-a

- 3 dana PREMIUM-a

- F11C-2 avion

 

Usa-f11c.png

 

Ključeva ima 100, i ići će najsrećnijima od vas ukoliko bude više od 100, kao što smo videli kod Marvel give awaya. Ako bude manje od 100, ide svakome :)

 

VAŽNO: Da bismo izbegli one silne registracije sa botovima i slično, da biste dobili kod morate imati najmanje 10 postova na forumu.

 

Treba samo da napišete "Želim WoWP kod" i to će biti dovoljno da se kandidujete za ključ.

 

Give away traje do 08.01.2014.

Srećno!

Želim WoWP kod

Želim WoWP kod

Želim WoWP kod

Želim WoWP kod

Želim WoWP kod

Želim WoWP kod

Želim WoWP kod

Želim WoWP kod

Želim WoWP kod

Želim WoWP kod

Želim WoWP kod

Želim WoWP kod

Link to comment
Share on other sites

Samo jos jednom napomena - za kod se prijavljujete SAMO jednim postom. Ako vam treba postova da biste ispunili formalni uslov nista vas ne sprecava da nesto normalno postujete u nekoj drugoj temi. Ovako sam ja pobrisao duple postove, a isti vas osim potencijalno trajnog udaljenja od foruma zbog spamovanja mogu i kostati ucesca u nagradnoj igri ako slucajno obrisem vise nego sto treba :)

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...