Jump to content

Strife


Teyaki

Recommended Posts

Pozdrav.

 

Nova "next-gen" MOBA se sprema.   

 

Po mom licnom misljenju... igra je lepo nakrala elemente iz Dote i LoL-a.

Evo primera za njihovog "Ace" heroja koji ima iste skilove kao i sam Garen iz LoL-a ili Axe iz Dote.

http://www.youtube.com/watch?v=CXImgSlP8gc

 

Nego da se vratimo na objasnjenje same igre.

- 5v5 tipican team fight.

- Za razliku od LoL-a i Dote... last hit nije toliko bitan, jer se navodno gold deli kroz citav tim... radi boljeg team play-a.

- Ubaceni ljubimci (pets, minions) koje mozete da izberete i da se bore sa vama.

- Crafting system je zaduzen za vasu opremu (items).

- Ostalo sve dodje ne isto kao obicne MOBA igre.

- Igra je jos uvek u "Closed beta" fazi.

 

Link do websajta: http://strife.com/

Link do pregleda igre: http://www.youtube.com/watch?v=UjoCCwjzwmY

Dva teaser trailera za heroje:

Ace- http://www.youtube.com/watch?v=PpAfU2fqY2E

Rook- http://www.youtube.com/watch?v=00VWKCQuxXo

Full match link: http://www.youtube.com/watch?v=it54lHl2jxU

 

Pa to je to sto mogu za sad da kazem o ovoj mobi. Prijavite se na sajtu za beta poziv ako vas zanima.

 

                                                                                                                                            

                                                                                                                                                       Tey.

"Don't roll the dice if you can't pay the price"

Link to comment
Share on other sites

Realizam, da ce ova igra biti ugazena od strane ostalih MOBA, pogotovo sto se sprema Heroes of the Storm, jer ce svi igraci poleteti ka toj mobi.

Ko zna... mozda nas Strife iznenadi, ali mislim da trenutno seta po ivici ambisa. :)

"Don't roll the dice if you can't pay the price"

Link to comment
Share on other sites

Developeri su je najavili kao "second generation moba". Sta je u toj igri second generation ili je to samo marketinski trik?

 

Za "Second generation MOBA" smatraju je zato sto su navodno "izbacili" elemente koje u ostalim MOBA-ma dovodili do svadja... tipa last hit... (gold,xp) i ubijanje neprijatelja.

Kao sto sam vec rekao gore, ubijanje miniona se deli na sve, takodje i sam xp. To im je bio cilj da podstaknu teamplay.

"Don't roll the dice if you can't pay the price"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

second generation iliti retard moba

 

heroes of the storm je djubre, od blizzarda vise nista necu da pipam, The Burning Crusade je bila poslednja dobra stvar od njih, kao i WoWTCG koji je ubijen da bi mogli da guraju svoj usrani Hearthstone xD

strife je djubre u najavi, los klon koji nista novo ne donosi

LoL je trenutno cancer zbog najgoreg community-a ikad igde

Smite izlazi officially za mesec-dva mozda tri iz bete, ide release, igra ce da pregazi SVE poz...

dotu2 ne mogu da ocenim jer je nisam i necu je igrati jer nemam vremena prosto

 

 

inace ono sto vazi za sve te moba igre

 

veliki problem je sto je LoL odlucio da to bude F2P igra

sto znaci da ce u igru doci previse trollova, retarda, feedera, flamera, znaci sve u svemu toksicni igraci koje niko normalan nece

banovali su vas? ggwp napravicemo novi account i nastaviti po starom.

 

i sad svi koji izlaze na trziste moraju isto biti freaking F2P ili nece uspeti. HoN je propao masno, pitam se da li im i dalje rade serveri i da li i dalje neko igra taj crapshit klon dote 1, treba da ih tuze zbog kompletnog ripoffa i da im strpaju preduzece u likvidaciju

 

: /

 

So anyway, za sad Smite definitivno, Hi-Rez se trudi oko ove igre, i manje je toksicnih za sad. Matchmaking sistem ce da nacini da tako i ostane

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa čovek je toliko samouvereno napisao da će SMITE da pregazi sve pa mi je to bilo onako malo smešno ako uzmemo u obzir šta sve znamo o dotičnim Hi-Rez koji su batalili Tribes Ascend posle samo godinu dana njegovog života a napravili su i Global Agendu koji je bio totalni raspad od igre tako da prosto ne mogu da zamislim kako ce SMITE po broju igrača i kvalitetu igre uopšte da se približi teškašima u ovoj kategoriji.... 

Link to comment
Share on other sites

Pa čovek je toliko samouvereno napisao da će SMITE da pregazi sve pa mi je to bilo onako malo smešno ako uzmemo u obzir šta sve znamo o dotičnim Hi-Rez koji su batalili Tribes Ascend posle samo godinu dana njegovog života a napravili su i Global Agendu koji je bio totalni raspad od igre tako da prosto ne mogu da zamislim kako ce SMITE po broju igrača i kvalitetu igre uopšte da se približi teškašima u ovoj kategoriji.... 

Wait and see. :)

Ako nisam bio u pravu pricaj sta hoces :D

Link to comment
Share on other sites

second generation iliti retard moba

 

heroes of the storm je djubre, od blizzarda vise nista necu da pipam, The Burning Crusade je bila poslednja dobra stvar od njih, kao i WoWTCG koji je ubijen da bi mogli da guraju svoj usrani Hearthstone xD

strife je djubre u najavi, los klon koji nista novo ne donosi

LoL je trenutno cancer zbog najgoreg community-a ikad igde

Smite izlazi officially za mesec-dva mozda tri iz bete, ide release, igra ce da pregazi SVE poz...

dotu2 ne mogu da ocenim jer je nisam i necu je igrati jer nemam vremena prosto

 

 

inace ono sto vazi za sve te moba igre

 

veliki problem je sto je LoL odlucio da to bude F2P igra

sto znaci da ce u igru doci previse trollova, retarda, feedera, flamera, znaci sve u svemu toksicni igraci koje niko normalan nece

banovali su vas? ggwp napravicemo novi account i nastaviti po starom.

 

i sad svi koji izlaze na trziste moraju isto biti freaking F2P ili nece uspeti. HoN je propao masno, pitam se da li im i dalje rade serveri i da li i dalje neko igra taj crapshit klon dote 1, treba da ih tuze zbog kompletnog ripoffa i da im strpaju preduzece u likvidaciju

 

: /

 

So anyway, za sad Smite definitivno, Hi-Rez se trudi oko ove igre, i manje je toksicnih za sad. Matchmaking sistem ce da nacini da tako i ostane

 

Text napisan kao da Moba igre tonu.LoL takav kao takav je i dalje najpopularnija igra od svi i svu podrsku od mene za F2P,to sto neki ljudi imaju kompleks oko svoje igre pa im je kriv riot,trolovi,noobovi itd to je samo njihov problem.Uvek ima ignore bubble za najgore :)

Dota 2 je cool i privukla je vecinu starih igraca iz Dote 1 i nastavice u tom smeru no ne verujem da ce prevazici LoL.

Sve ostale igre su nula,kakav Smite kakvi djavoli  [roflmao] igra izgleda kao da je za Android napravljena  [roflmao] no to je moje licno misljenje,kontam da ima ljudi kojima se svidja Smite ali je glupo reci da ce Smite sve prevazici kada je u pitanju razliciti sistem igranja,ja znam X ljudi koji nikad nece probati Smite jer je u trecem licu,i ja sam sam jedan od njih,za mene moba ce se uvek igrati ka klasican RTS.

 

Sto se tice ostalih Moba igara kao sto je ovaj Strife,100% sam siguran da nemaju nikakvu sansu.Drugim recima,niko se nece ni blizu primaci LoL-u i Doti u skorijem vremenu.A ukoliko neka kompanija zeli da zauzme taj tron,morace mnogo da se potrudi i napravi zaista Mobu druge generacije (ubacivanje peta i deljenja golda i xp nije ni blizu druge generacije) ja ovde govorim o ogromnim promenama koje bi trebale da budu daleko zanimljivije od sadasnjih moba igara

 

Link to comment
Share on other sites

Ako leavuje tebi tako ce da i leavuje nekom drugom.Po svom zakonu verovatnoce je nemoguce da uvek tebi leavuju,nekad imas afk-a nekad oni imaju afka i opet svi na istom.

Riot ima sistem za automatsko banovanje ko leavuje gejm cesto.

Inace ja nisam primetio nesto puno afk-ova,jeste tu i tamo naleti koji ali sam prilicno siguran da svaka moba igra ima te probleme :)

Anyway,ako tebi odgovara Smite,good for you,gl hf.Ali po meni i taj Smtie i ovaj Strife su decije igrice naspram lol-a i dote. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ako leavuje tebi tako ce da i leavuje nekom drugom.Po svom zakonu verovatnoce je nemoguce da uvek tebi leavuju,nekad imas afk-a nekad oni imaju afka i opet svi na istom.

Riot ima sistem za automatsko banovanje ko leavuje gejm cesto.

Inace ja nisam primetio nesto puno afk-ova,jeste tu i tamo naleti koji ali sam prilicno siguran da svaka moba igra ima te probleme :)

Anyway,ako tebi odgovara Smite,good for you,gl hf.Ali po meni i taj Smtie i ovaj Strife su decije igrice naspram lol-a i dote. :)

dokazao sam da ta statistika ne vazi (verovatnoca w/e)

 

riot nema nista cim se stanje u community-u ne menja

 

smite > lol

dota je igra van svega ovoga, drugi koncept

strife izgleda lepo ali to je sve

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...