Jump to content

Najgora igra 2013 godine!


Lucky

Najgora igra 2013  

48 members have voted

  1. 1. Koja je po vama najgora igra 2013 godine?

    • Fast & Furious Showdown
      10
    • Aliens: Colonial Marines
      10
    • Star Trek the game
      2
    • Dark Island: Riptide
      3
    • Deadpool
      2
    • Walking Dead: Survival Instinct (FPS, ne avantura!)
      11
    • Seduce Me
      4
    • Painkiller: Hell & Damnation
      5
    • Dead Space 3
      5
    • Ride to Hell: Retribution
      4
    • Dark
      3
    • NEŠTO DRUGO (napišite u postu koja je igra u pitanju)
      7


Recommended Posts

"Dark" Island....

 

 

Inače sam izabrao Aliens, to je definitvno razočarenje jer nije očekivano. Pre neki dan sam probao da igram, posle koliko već apdejtova i vremena da malo poboljšaju stvar ali igra i dalje izaziva jebeni rak. Dead Space 3 je isto pao daleko od nekog optimalnog očekivanja, iako se nekako znalo šta nas očekuje, finalna izvedba je bila baš promašaj iako igra sama nije toliko loša nego je prosto produkt svih loših praksi industrije.

 

Razmišljao sam i o TWD ali nisam izabrao jer je to od starta bilo jasno da je govno i onaj ko je preorderovao igru je mentol tako da jeste govno igra ali nije razočarenje neko jer se od prvog trejlera videlo šta je po sredi.

 

Kako od svih sranja na ovoj listi nema SimCity 2013. To je bukvalno fail godine sa svih strana, da ne pominjem što je maksimalno razočarenje jer ga milion ljudi preorderovalo i isto toliko ga je popljugalo na dan izlaska and beyond.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Pa zato što je pod jedan orgijanje sa mikrotransakcijama, producent igre je rekao "da ih ne interesuje PC verzija i da će je samo portovati", loading/pauza screen, i prosto je glupa igra nekako. A to je sve bilo jasno pre izlaska, meni je posle ukupno iskustvo bilo još mlitavije, zato mi je loša igra jer je EA ubio dobru franšizu, ne zato što je toliko loša igra, jer nije, već odnos izdavača prema njoj, a nije ih bilo sramota da traže 59.99€ pri izlasku. Doduše, da je bio SimCity, izabrao bih to jer je to vrhunac cele te priče.

 

Recimo meni Star Trek i Painkiller nisu bili loši samo nebitni.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Star Trek zapravo i ima par dobrih momenata, koji su zapravo sporedni u igranju (pre svega skeniranje sa trikoderom i čitanje tih opisa i komentara, sjajno odrađeno). DS3 jeste pad i previše repetativan u momentima, ali te transakcije su bile nebitne (moglo je da se igra i bez toga), plus što ima par sjajnih momenata (pre svega ceo taj deo u svemiru sa grobljem brodova i putovanjem između u drugoj trećini igre.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

e moj biss-e, malo si prestrog prema Rome TW2 :) ali nagadjam samo zbog nashih jako visokih ochekivanja kada je serijal u pitanju, morali su jednom da nelete na rupu na putu :)

 

ne igram previshe novijih igara pa necu glasati ovde :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Premalo sam igara igrao i probao, ali wtf momenat razočarenja i neverice u sranje koje gledam, a koje je PES 2014, nikada nisam, i verovatno nikada neću doživeti, tako da slobodno mogu da se pridružim Nikoli u pljuvanju dotične igre i zahtevu da se uvrsti u listu...

 

Ima ona situacija gde je nastavak sam po sebi dobra igra, ali fejluje kod pojedinaca zato što nije troo u odnosu na nastavke - Oblivion i Skyrim trpe takve penale - ali PES 2014 je očajan i ako ga posmatrate kao standalone simulaciju fudbala, a da ne pričamo koliko je smešan i očajan u odnosu na 2013 ili 2011...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

meni je najvece razocarenje Company of heroes 2

 

i dalje pokusavam i dajem mu priliku ali jok jok i jok

 

 

katastrofa od balansa koji se doveo u red tek od skoro iako daleko od savrsenog, usrana kampanja, mape nista specijalno, prebrz i nerealan gejmplej za coh, brdo mikrotransakcija, izbaceni feature koji su u COH-u bili standard (pa i u drugim rts-ovima) pisanje u oci svakom koje kupio DD verziju, snizenje 33% posle dva meseca, a ng je snizenje bilo toliko da je igra kostala 9-10 eur  :(

 

jedino se jos malo nadam boljem jer i dalje patchuju igru i krenuo je steamworks za custom mape

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Moram i ja reći da sam izuzetno razočaran sa PES 2014, izgleda očajno, još ako ostaviš na 1.0 verziji, gde ni dresovi nisu normalni, ni grbovi, ni imena klubova, grafika... pa po meni razočaravajuća, naspram Fife, PES izgleda kao onaj fudbal na aparatima starim što se igrao na vašarima i seoskim slavama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...