Jump to content

Stanovi u naselju "West 65", kod Airport City-ja


Recommended Posts

^ this, Tel Aviv odlično izgleda u ovom fazonu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 4/12/2021 at 4:15 PM, voodoo_ said:

Bio sam u gostima u BW kod gastarbajterske porodice koja jeste tipična porodica po zapadn merilima,

Jesi realan? Jel zaista postoji gastarbajter koji kupi stan u bgd da bi tamo bio 2 nedelje godisnje da ne placa hotel?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, f4ts0 said:

Jesi realan? Jel zaista postoji gastarbajter koji kupi stan u bgd da bi tamo bio 2 nedelje godisnje da ne placa hotel?

Ja znam za jedne iz šveCke koji su isto uradili. Ona tamo već recimo 30 godina živi, sad već tipa 60 bliže 70 godina ima, planira taj neki povratak nekad ali za sad je "hotelski fazon" da imaju kad dođu dok se ne vrate perma - tamo radi i dalje u nekoj knjigovodstvenoj firmi šta li.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, voodoo_ said:

Nije kupio da ne bi plaćao hotel (nego da ostane deci za 20 godina), ali ga trenutno koriste kao hotel, ne rade ljudi u Srbiji, dolaze samo na odmor.

Nikad ovo nisam kapirao. Za cenu tog stana moze se putovati 10 god gde god, dati decu na top univerzitet, uloziti u mining rig, ko zna sts sve ne.

al ok, kapiram (iako ne kapiram jelte)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, voodoo_ said:

Pa nisu dali zadnje pare na taj stan ofc, naravno da putuju svuda gde hoće i da će deca da idu na top fakultete 😄

 

What I did wrong! 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Gledam inače prekoputa tog Westa gradi Zepter svoju .... Zepterru (!) sa nekim kinezima i nekim našima i oni to dižu po jedan ceo novi sprat dnevno praktično, naravno da su mogli bliže da budu Wellportu prekoputa bili bi, ali ovako ih ipak deli samo jedna mala ulica, tako da west65 i dalje drži titulu za "gledaj kod komšije na gajbu sa blizine". 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 hours ago, Failure.Sanitarium said:

Mene ste naduvavali kada sam platio 1690 EUR po kvadratu stan u Westu (nakon vracenog PDV-a, odnosno 1845 EUR bruto po kvadratu), a sada pravdate stanove u kuli kao "dobru investiciju" od 4.000-5.000 EUR po kvadratu? 🙂

Kako se vremena menjaju !

pošto svi forumaši funkcionišu po principu hajv-majnda pa šta ti je jedan rekao misli i drugi 🙂

mislim ta cena je sa ove distance naravno vrh ali koliko su tad koštali drugi stanovi? 🙂

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Failure.Sanitarium said:

Nebitno, rast cene u Westu je 100% u odnosu na 2013. godinu. Rast ostalih nekretnina (starogradnje sto su mnogi uzimali kao reper, ili novogradnje na obodima grada) je nekoliko %, i nikad se ne mogu smatrati investicijom, sto se ovde u poslednjih nekoliko stranica raspravlja. 

nisam komentarisao nista na ovoj temi. ne znam sta zelis sada 🙂 orden? da dobro si uradio i dobro si prosao (iako da bi smo to rekli zaista morao bi da prodas stan i da kazes tacno koliko si profitirao:)) ovako stan i dalje koristis.a cene do 2030 mogu da onu na ovu ili onu stranu. bitno da tebi odgovara i to je to.

 

jedino nisi u pravu da je ostalo skocilo nekoliko posto. u mom kraju su stanovi skuplji 30-40% sada. iako ne pratim detaljno

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Failure.Sanitarium said:

Nebitno, rast cene u Westu je 100% u odnosu na 2013. godinu. Rast ostalih nekretnina (starogradnje sto su mnogi uzimali kao reper, ili novogradnje na obodima grada) je nekoliko %, i nikad se ne mogu smatrati investicijom, sto se ovde u poslednjih nekoliko stranica raspravlja. 

totalno si u pravu, mada iskreno u odnosu na to kad si ti kupovao i sada kada west okružuju zepterra i wellport i gledaju ti u stan kroz prozor tek mi je besmislenija kupovina tamo, plus poplavljena garaža svaki put kad padne jača kiša. ali na stranu sve to, iz ugla investicije i dalje je kul.

5 hours ago, daniiL said:

Lucky jos uvek placa google-u, da kad pretrazujes ekskluzivne stanove u Bg, RUR bude u vrhu pretrage.

ovo se često pitam i putevi gugla mi nikad nisu bili jasni, verujem ni njima 🙂

12 hours ago, qwert00 said:

jedino nisi u pravu da je ostalo skocilo nekoliko posto. u mom kraju su stanovi skuplji 30-40% sada. iako ne pratim detaljno

isto i ovde kod mene na vračaru, bukvalno je najmanje 30% razlika u odnosu na cene iz 2019 godine.

Link to comment
Share on other sites

Ne zivim vise tamo, presao sam u Wellport i gledam u svoj stan koji rentam 🙂

I taj "problem" sa gledanjem u tudje stanove i nije toliki, svi su stavili zavese, roletne...a tokom dana Sunce odbija perverzne poglede na komsinice... 😉

Mada tu i tamo se uhvati nesto zanimljivo 

Edited by Failure.Sanitarium
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Failure.Sanitarium said:

Ne zivim vise tamo, presao sam u Wellport i gledam u svoj stan koji rentam 🙂

I taj "problem" sa gledanjem u tudje stanove i nije toliki, svi su stavili zavese, roletne...a tokom dana Sunce odbija perverzne poglede na komsinice... 😉

Mada tu i tamo se uhvati nesto zanimljivo 

ovaj failure mora da je neki kripto trejder!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...