Jump to content

Stanovi u naselju "West 65", kod Airport City-ja


Recommended Posts

  • 6 months later...

Digose 11-12 spratova na kuli, plus cuh da je prodato jedno 70% stanova (cene skorije menjali, i krecu se izmedju 3.2k pa navise).

Jbt, dosta hejta usmereno ka westu:(  (sto se tice cena, svuda su prepucane, a po pitanju kvaliteta gradnje, u odnosu na vecinu novogradnje su na samom vrhu... sto je realno bedak, jer bi to trebalo da bude neki prosek il malo iznad proseka).

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

Pričam nedavno sa nekim ljudima koji rade na soliteru pored mostarske petlje. Na samom startu projekata su prodali većinu stanova, i skoro isključivo su kupci kompanije koje kupe po par spratova, i čiji se pravi vlasnici i izvor zarade dobro kriju.

Mislim da je BIRN pisao pre par godina da se kompletno naselje na Limanu diglo radi pranja narko novca. 

A pošto smo dovoljno malo tržište, te operacije mogu bukvalno da kontrolišu tržište nekretnina.

Link to comment
Share on other sites

Cali & G!!! :)))

Pa ono, sarenoliko je sto se tice kupaca. Al isto tako imas dosta ljud iiz dijaspore koji bi hteli da uzmu nesto poput Westa, Wellporta, Central Gardena itd.

Uslikano 19. Oktobra, kako su krenuli u Jan. il Feb bi mogli da stignu do 20. sprata. 

Drone View West`a je na 3:32, realno gotivno izgleda.

 

 

w65.jpg

( [;)] )...

Edited by asGiM
Link to comment
Share on other sites

u ovom svojevrsnom "ala Igor" spinu nas sagovornik je zaboravio da napomene da je to bukvalno najgori kvart u Briselu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jel ti srsly ne kapiras zajebanciju? Jel te nesto muci, pa sve gledas kroz te stroge oci?

Mislim, ima li neko da ne zna za molenbek, i svu silnu zajebanciju na taj racun? Kolko sam video svi ovde su skapirali zajebanciju.
I nije najgori. dva su jos gora - anderleht i saint-josse-ten-noode

https://www.brusselstimes.com/all-news/business/75221/two-brussels-municipalities-named-as-the-poorest-in-belgium-saint-josse-ten-noode-molenbeek-saint-jean/

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

95% ljudi ovde garant nije culo za Molenbeek, niti je bilo u Briselu. Nisu stroge oci, nego ti je preglup troll na sasvim ok Migsin post. A po navici, kad te neko uhvati u bullshitu, krece spin

A ova prica, nije najgori, po tome e nije Ovca najgora u BGu, gora je Kaludjerica, a niko od nas ovde ne bi ni razmatrao da kupi stan na ta dva mesta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ti si bre odlepio. Verujem da 95 zna za molenbek kolko se provlaci po vestima. 
 

4 minutes ago, Highl1 said:

A ova prica, nije najgori, po tome e nije Ovca najgora u BGu, gora je Kaludjerica, a niko od nas ovde ne bi ni razmatrao da kupi stan na ta dva mesta

I opet ne kapiras zajebanciju - poenta je da ima jios uzasnijih mesta. Jel ti stvarno mislis da ja ozbiljno ovde stavljam anderlehte/molenbeke za poredjenje sa west65icama?

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sta sve stavljas i kakve postove imas, ne bi me zacudilo iskreno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, f4ts0 said:

Il sam preterao sa trolovasnjem, il ste (si) se mnogo uzobiljili. Malo humora/trola moze olaksati zivot, veruj mi.

nemam ja nista protiv toga, samo me u poslednje vreme uzasno nerviraju postovi "e na zapadu je sve bolje i jeftinije", a narocito s obzirom da sam ziveo tamo pa i video kakve se sve rupe prodaju/izdaju i za koje pare

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, f4ts0 said:

Mislim, ima li neko da ne zna za molenbek, i svu silnu zajebanciju na taj racun?

Ај сад, Вићо, напуши Фетса за овај комбо марменовања, звек1овања и деб1овања.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

meni je super igorova fora i odmah sam je shvatio

  • Like +1 2

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

 
 
 
 
On 10/24/2019 at 3:16 PM, asGiM said:

Cali & G!!! :)))

Pa ono, sarenoliko je sto se tice kupaca. Al isto tako imas dosta ljud iiz dijaspore koji bi hteli da uzmu nesto poput Westa, Wellporta, Central Gardena itd.

Uslikano 19. Oktobra, kako su krenuli u Jan. il Feb bi mogli da stignu do 20. sprata. 

Drone View West`a je na 3:32, realno gotivno izgleda.

 

 

 

( [;)] )...

Kakav pogrešan naziv klipa :)

A pitanje koje se postavlja je - gde će sva ta kola? ne mislim samo na parking u zgradi već i saobraćaj ... 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

20200830-181824-HDR-1.jpg

Jedna danashnja slika, kolko cuh cene su sad oko 3.5k - +4k (za preostale stanove).

Source: http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?f=20&t=1311&start=3375

Welport drugu fazu zavrsavaju valjda, a Zeptera (koji je Zepter prepustio kinezima) se uveliko kopa. Exing je svoju zdragu zavrsio, a iza se radi uveliko na New Minel i SavAda 3 (mada mi deluje da su nesto usporili tu).

Cene stanova u West'u su i dalje oko 2.9k - 3.4k, videh u halo oglasima da ljudi prodaju tower za oko 3.6k - 4k. 

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, asGiM said:

20200830-181824-HDR-1.jpg

Jedna danashnja slika, kolko cuh cene su sad oko 3.5k - +4k (za preostale stanove).

Source: http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?f=20&t=1311&start=3375

Welport drugu fazu zavrsavaju valjda, a Zeptera (koji je Zepter prepustio kinezima) se uveliko kopa. Exing je svoju zdragu zavrsio, a iza se radi uveliko na New Minel i SavAda 3 (mada mi deluje da su nesto usporili tu).

Cene stanova u West'u su i dalje oko 2.9k - 3.4k, videh u halo oglasima da ljudi prodaju tower za oko 3.6k - 4k. 

( [;)] )...

Zavisi od spratnosti, imao sam negde cenovnik ček ...

evo ga:

viber_image_2020-06-01_13-45-47.jpg

pri čemu su valjda ovi svi na najvišim spratovima već prodati, mislim da ima do tipa 25. sprata još stanova.

On 10/26/2019 at 8:18 PM, Jose Jimenez said:

Kako gde? Beovozom 😄

 

onda nema problema! (blast from the past)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...