Jump to content

Kvalitet ranked matchmakinga?


Hyperian

Recommended Posts

Oprosti Dendi, nisam te prepoznao.

Vidim da ne kapiras na sta sam mislio da ti pojasnim malo.

Ti/vi ( kako god ) ocekujes da u svakom gejmu svako pikuje sta treba( msm da uklopi heroja kolko tolko u lanes i da on ima odredjenu sinergiju sa ostalim ) i da radi ono sta treba ?

Ne bi to vise bio pub onda.Sto pre shvatis manje ces da se nerviras.

I btw oprosteno ti je.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da ne kapiras na sta sam mislio da ti pojasnim malo.

Ti/vi ( kako god ) ocekujes da u svakom gejmu svako pikuje sta treba( msm da uklopi heroja kolko tolko u lanes i da on ima odredjenu sinergiju sa ostalim ) i da radi ono sta treba ?

Ne bi to vise bio pub onda.Sto pre shvatis manje ces da se nerviras.

I btw oprosteno ti je.

 

Otvoren je topik da pricamo oko ranked matchmaking, a svi dobro znamo da je to deo puba naravno. Ne znam zasto si komentirao to stvarno, nije bilo potrebno :)

 

Skontali smo mi dobro da je to pub i da uvek ce da ima retarda, ali fora je u tome sto je ranked mathcmaking bio lansiran kako bi smalio nivo-a retarda u taj pub mode.

 

Zbog toga sto su uvek tamo, bez razliku sto igramo ranked, mi kritikujemo taj sistem.

Link to comment
Share on other sites

Ti  towere NISTA ne kapiras. Idi malo pogledaj igricu LOL. Tamo je ranked napravljen 10 puta bolje nego ovaj sto sada imamo u doti, totalno je sistematican i izbalansiran maximalno. Podeljeno je sve u 5 medalja sa po pet divizija. Da bi presao igras quals, sve je brutalno smisljeno i OPET ljudi gube zivce pizde i nerviraju se jer jednostavno je igra , kao i dota, puna razlicitih shvatanja jer je jako kompleksna i svako za svakog moze da kaze da je noob i retard. Za mene si ti totalni retard u igrici dota2 koja je se igra 5vs5. A na tebi je da mi to dokazes tako sto ces me pobediti 5vs5. Moze sa tobom da igra ko god hoces na ovom svetu, znaci mozes zvati ceo navi. E sada, problem je u tome sto ces ti reci pa ne mogu ja sam da te pobedim jer nemam 4 dobra igraca. A ta 4 igraca nemas jer si i ti sam uzasan i ne mozes i ne zelis to da shvatis i prihvatis. 

DAKLE, jedini nacin da igras igricu i da se jako malo nerviras je da igras sa 4 drugara/poznanika/saigraca, gde cete svi biti na pribliznom nivou razumevanja i shvatanja igrice i necete se nervirati, flejmovati i terati inat.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

DAKLE, jedini nacin da igras igricu i da se jako malo nerviras je da igras sa 4 drugara/poznanika/saigraca, gde cete svi biti na pribliznom nivou razumevanja i shvatanja igrice i necete se nervirati, flejmovati i terati inat.

 

Manje vise se slazem, ali onda dolazimo do cinjenicu da je ranked matchmaking bezkorisan kad ti moras da igras sa tvoje POZNANIKE koje igraju dobro a ti to znas kako bi odigrao solidnu partiju.

 

I opet spominjes kako smo svi mi retardi za tebe i opet pominjes da smo svi mi idioti i nubove koji smo postirali na ovu temu. Nije mi stvarno ko tebi daje pravo da sudis dali sam los/dobar igrac prema tome dali se meni svidja sistem ili ne? 

Edited by tower-
Link to comment
Share on other sites

Oprosti Dendi, nisam te prepoznao.

 

Ovo me podseti na nesto jako interesantno - Pre 2-3 meseca gledao sam Dendijev pub live stream gde je izgubio 2 partije za redom -Jednom sa templarkom, drugu sa pudgom dok je trecu igrajuci DK-a bilo 50-50 kada sam morao da gasim stream. 

Mislim da nema potrebe ni govoriti koliko je iskidao midera sa druge strane ali je na kraju gubio partije zbog dijabola u drugim lejnovima. Kapiram da je to pub i da ga boli kita da se ozbiljnije cima, ali jednostavno, jos jednom potkrepljuje cinjenicu da mozes da  budes i jebeni Dendi (i ne, ne insinuiram da ja igram kao on, da napomenm dok se ne nakace ovi bedni trolovi u pokusaju) i na kraju da izgubis partiju.

indeed

Link to comment
Share on other sites

ma mozes da budes i na hotmatches-u ruske dementine su ruske dementine,jel to tolko tesko da im se zabrani igranje na eu west seme im se zatrlo bolesno,supportam sa dazzlom a rustard pravi vanguard na ursi,jako popularan item u zemlji nam bratskoj,kud ih neko ne sravni ko hiroshimu i nagasaki.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

DAKLE, jedini nacin da igras igricu i da se jako malo nerviras je da igras sa 4 drugara/poznanika/saigraca, gde cete svi biti na pribliznom nivou razumevanja i shvatanja igrice i necete se nervirati, flejmovati i terati inat.

 

Ne, prestani da se retardirash. 

Edited by Zr.ninja
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ma mozes da budes i na hotmatches-u ruske dementine su ruske dementine,jel to tolko tesko da im se zabrani igranje na eu west seme im se zatrlo bolesno,supportam sa dazzlom a rustard pravi vanguard na ursi,jako popularan item u zemlji nam bratskoj,kud ih neko ne sravni ko hiroshimu i nagasaki.

Ti pravis frku zato sto lik pravi vang na ursi? Pa tebi treba zabraniti da igras.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo me podseti na nesto jako interesantno - Pre 2-3 meseca gledao sam Dendijev pub live stream gde je izgubio 2 partije za redom -Jednom sa templarkom, drugu sa pudgom dok je trecu igrajuci DK-a bilo 50-50 kada sam morao da gasim stream. 

Mislim da nema potrebe ni govoriti koliko je iskidao midera sa druge strane ali je na kraju gubio partije zbog dijabola u drugim lejnovima. Kapiram da je to pub i da ga boli kita da se ozbiljnije cima, ali jednostavno, jos jednom potkrepljuje cinjenicu da mozes da  budes i jebeni Dendi (i ne, ne insinuiram da ja igram kao on, da napomenm dok se ne nakace ovi bedni trolovi u pokusaju) i na kraju da izgubis partiju.

Jel to znači da ako dendi dobije mid (kao što dobija u 90% slučajeva) navi ce uvek dobiti meč Ili su ostali iz njegovog tima dijabole i gube partije?

Edited by method-
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Vangard na ursi je skroz ok item. Prestaniteeeee da se zaliteeeeeeeeee!

Tower , ovo sam napisao  Za mene si ti totalni retard u igrici dota2 koja je se igra 5vs5. Tako da ne moras tu da ubrajas sve, nego prvo pokusaj sam da se odbranis od ovoga ili priznaj i kazi "DA, ne znam da igram igricu i retard sam sto stalno nekome kenjam, sto svaki pub mislim da sam najpametniji i da svi oko mene grese!"

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

 dis mohr :D

 

 juče laki i ja zaboli neke микулке и шоботке sa obe strane, ali su momci počistili pod nama, stvarno dobro odigrali, čak su me i sačekali kad mi je pukla konekcija sa serverom

 

 csb

 

e jeste, bila i neka babotka, mislili smo da je to bole. 

 

ali i ovi sto su sa nama u ekipi bili su skroz ok.

Link to comment
Share on other sites

Samo cu reci Italijani.Ti ljudi su retard verzija ruskog retarda.Turci takodje imaju prilicno retardirane igrace.Nasi su medu najvecim ragerima.Nema veze sto ne znaju gde udaraju,prvi su po kenjanju kako su svi ostali losi i kako ih svi drugi sputavaju.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

uff,kad nervni slom nisam dobio jutros...gde nadje italijane :D,turcima je inace bilo zabranjeno igranje na doti 1 gde sam ja igrao...ceo community ih je hejtovao ali u poredjenju sa ovim sto se desava na doti 2 i rusima,nedostaju mi turci :/,srbi jesu rageri ali iskreno uopste nisam nailazio na lose igrace,bugari takodje fino igraju,o skandinavcima ne treba trositi reci,kidaju likovi,portugalci/spanci najvise zaostaju u tom delu evrope,valjda ce jednom srediti ove regije i onemoguciti selektovanje eu west-a a zivis u maltene jebenoj aziji aka sibir :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...