Jump to content

Kvalitet ranked matchmakinga?


Hyperian

Recommended Posts

Nisam neko ko pridaje statistici mnogo znacaja, ali covek ima u 7/12 partija kda ispod 1 i nije ga sramota da pokrene topic da prica o tome, i to jos sa pristupom kako mu drugi skrnave? Je l' ovo neki troll ili sta? 

Retarde, topik nisam otvorio ja nego mod/admin koji je  diskusiju sa Dota chata preneo u novi topik.

Drugo, kakav mogu da imam kda kad igram sa idiotima. Ono sto ja radim kada mi zapadne takav party je da odem afk i da hitujem kripove zbog xp-a dok se ne zavrsi partija, cisto da ne bih dobio ban - Pickasto mozda, ali ne zelim da igram sa trolovima i Ruljama i nerviram se.

Trece, sad je ponovo dosao streak gde igram sa normalnim igracima( 9 pobeda u poslednjih 11 gejmova) i te su partije gde ja uglavnom dominiram i niko me ne carry-uje kroz game. 

I nisam srecan zbog te cinjenice jer samo potkrepljuje moja uverenja da je matchmaking fixovan i nimalo fer.

Edited by Hyperian
  • Downvote (-1) 4

indeed

Link to comment
Share on other sites

Ma masis poentu price. To su gejmovi u kojima sam afk ceo gejm. Udji na svaki gejm i pogledaj koji sam lvl i slicno tu gde je nularica i videces koji sam lvl, koliko imam lh i slicno. 

Ali kao sto rekoh, to uopste nije poenta price. Ja nisam rekao da sam world beater, vec da su me igraci koje dobijam u tom loser streaku naterali na takvo ponasanje. 

Evo od veceras skor : forhh.png

Sa fantomkom i tiny-em sam bio afk zato sto sam dobio rustard party posle nekoliko winova. Ali od tih  par winova, poslednja 2 wina bila su nesto 40:5, gde sam imao normalan tim i igrali smo protiv 2 igraca iz suprotnog tima koji su bili solidni i kukali su ceo gejm sa kakvim sljamom igraju (sto i jeste tacno). I to je ono sto se vecini desava. Cast izuzecima koji ovde dolaze da glume neke igracine i kurce se kako je 95% nas average i low skilled jer ne mozemo da preacimo 55%. Jbg , ovo se na vas ne odnosi profici, pa mozete da zaobidjete temu koju, uzgred, nisam ni ja otvorio.

  • Downvote (-1) 2

indeed

Link to comment
Share on other sites

Ma masis poentu price. To su gejmovi u kojima sam afk ceo gejm. Udji na svaki gejm i pogledaj koji sam lvl i slicno tu gde je nularica i videces koji sam lvl, koliko imam lh i slicno. 

Ali kao sto rekoh, to uopste nije poenta price. Ja nisam rekao da sam world beater, vec da su me igraci koje dobijam u tom loser streaku naterali na takvo ponasanje. 

Evo od veceras skor : forhh.png

Sa fantomkom i tiny-em sam bio afk zato sto sam dobio rustard party posle nekoliko winova. Ali od tih  par winova, poslednja 2 wina bila su nesto 40:5, gde sam imao normalan tim i igrali smo protiv 2 igraca iz suprotnog tima koji su bili solidni i kukali su ceo gejm sa kakvim sljamom igraju (sto i jeste tacno). I to je ono sto se vecini desava. Cast izuzecima koji ovde dolaze da glume neke igracine i kurce se kako je 95% nas average i low skilled jer ne mozemo da preacimo 55%. Jbg , ovo se na vas ne odnosi profici, pa mozete da zaobidjete temu koju, uzgred, nisam ni ja otvorio.

Isao si afk??? Pa koliko puta se meni desilo da protivnicki tim vodi i do 30-40 razlike i na kraju ih dobijemo. Nikad nisam isao afk niti cu. A zbog ljudi kao sto si ti,koji flejmuju i okrivljuju druge i jeste takva kakva jeste. MIslim na community. bljak

  • Upvote (+1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto se ceo forum okomio na mene, nije ovo izolovan slucaj. Izguglajte malo forume koliko ljudi se zali na identican problem...Nije moguce da smo bas svi low skilled i da se vadimo na istu foru..Sto sam veceras vezao 15 pobeda uz 2-3 izgubljene? Sigurno ne igram bolje nego sto sam juce igrao....Upravo je ovaj ranked match sistem trebao da ispravi ono na sta se masa ljudi zali ali to se ocigledno ne dogadja...

A ovi sto im se gadim su posebna prica. Prvo, ja nisam trashtalker i nemam problem kad neko slabije igra - Imam problem, recimo, prilikom pikovanja jer ako neko uzme void-a i posle toga ide spectre pick pa mortred pick, onda je ta partija gubljenje vremena i ja ne zelim da ucestvujem u takvom silovanju. I problem kada dobijem full rus party i krene feedovanje u lejnu i pricanje na ruskom - Kao sto se oni meni useravaju u zivot dolaskom na zapadnoevropski server, tako se i ja njima useravam bojkotovanjem partije - Za to postoji opcija report i vise puta sam bio banovan zbog toga, tako da je moj izbor sta cu da radim i ne vidim zasto bi nekog ovde bolela ona stvar kako se ja ponasam u igrici...

Problem je sto neki ovde zaboravljaju da se ovde ne raspravlja o meni i mom moralu nego o necemu sasvim desetom...

Edited by Hyperian

indeed

Link to comment
Share on other sites

Problem je sto neki ovde zaboravljaju da se ovde ne raspravlja o meni i mom moralu nego o necemu sasvim desetom...

O cemu se to raspravlja? Dosao si da kukas kako ne mozes da dobijes partiju zbog glupih rusa, a na kraju se ispostavlja da se ponasas isto ko i oni. Ako i dalje mislis da potenciras tu teoriju zavere o win/lossu, nek ti bude, niste krivi ni ti ni tvoj tim, gubite partije jer je valve tako odlucio onog trenutka kad ste usli u queue, nikako zato sto ste sranje odigrali tu partiju

Link to comment
Share on other sites

afk igrač najgora sorta igrača, koji kada gube idu afk, pa brate nema veze jesi outpickovan ili već šta ušao si da igraš ne možeš ti uvek da dobijaš partije, ali završi jebeni meč kada si počeo nema ljutnje.

 

jeste da ono uvek ima retarda što igraju, ali igraš do kraja, ono što nikako ne volim je izlaženje iz partije i afk, jer brate najbolje da gubimo i svi izađemo, a ne znaš šta može da se desi.

 

igraš i kada izgubiš znaš da si igrao i izgubio, a ne izađeš i ćao.

  • Upvote (+1) 1

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

Retarde, topik nisam otvorio ja nego mod/admin koji je  diskusiju sa Dota chata preneo u novi topik.

Drugo, kakav mogu da imam kda kad igram sa idiotima. Ono sto ja radim kada mi zapadne takav party je da odem afk i da hitujem kripove zbog xp-a dok se ne zavrsi partija, cisto da ne bih dobio ban - Pickasto mozda, ali ne zelim da igram sa trolovima i Ruljama i nerviram se.

Trece, sad je ponovo dosao streak gde igram sa normalnim igracima( 9 pobeda u poslednjih 11 gejmova) i te su partije gde ja uglavnom dominiram i niko me ne carry-uje kroz game. 

I nisam srecan zbog te cinjenice jer samo potkrepljuje moja uverenja da je matchmaking fixovan i nimalo fer.

Ako je admin otvorio topic ili sta god, zasto onda pise Started by Hyperian, 20 dec 2013? Cisto se namece logicno pitanje, ne posecujem te chatove pa ne znam kako to funkcionise. 

 

A ofc da ces sad pobedjivati, jer kad je krenuo loosing streak otisao si full emo, pao ti je moral i nisi mogao da igras na svom nivou i pao si ispod svog nivoa. I onda kad dodjes sledeci dan odmoran, raspolozen i trebas da igras vs protivnika koji su losiji od tebe, normalno da ces pobedjivati i "kerijati" game samo tako. I nije to nikakva random/luck stvar ili teorija zavere, jednostavno se nalazis tamo gde pripadas, pao si jos ispod toga i sad si se vratio opet. I tu ces ostati dokle god ne shvatis da se rejting dize upravo u partijama za koje ti tvrdis da su "unapred izgubljene" i onda odes full emo afk woods.

 

"Ja ne znam sto se ceo forum okomio na mene"

 

Jednostavno - zato sto lupetas gluposti i istrajan si u tome. To onda obicno tako funkcionise :(

"Imam problem, recimo, prilikom pikovanja jer ako neko uzme void-a i posle toga ide spectre pick pa mortred pick, onda je ta partija gubljenje vremena i ja ne zelim da ucestvujem u takvom silovanju"

Evo ti game npr. sto je moj drugar igrao: AM + Void u timu, pogledaj protivnicima pick. Falio im je Mortred to stoji, ali game ne da nije izgubljen vec je bio stomp za 32min. AM offlane 1v2 8-0-4. Problem? http://dotabuff.com/matches/429234719

Edited by Malina
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...