Jump to content

KO JE NAJJACI


Cela

Recommended Posts

Predugo, trebalo je da napravis kraci a dinamicniji klip. Izbacis nepotrebne klinceve, poene i ostavis samo bas dobre udarce. Jeste da ce se drasticno skratiti duzina ali bar niko nece videti koliko ti je los rad nogu :D A i bice ljudima zanimljivije, 8 minuta niko ko te ne zna nece gledati.

 

U svakom slucaju dobio si plus i like!

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Потписујем ово што је Зола написао, због тога сам угасио клип на трећини. Види се да је прављен за оне који се разумеју у бокс и који имају истренирано око за ствари које ја просто не видим на овом клипу. Верујем да добро боксујеш, али ја то не умем да проценим, а упалио сам видео да гледам нокауте : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ladno jos uvek niko nije bacio 'de je snimak sa slovencem' foru, im dissapoint

Nisam hteo za slovenca, hteo sam za Drenovka ali nisam mogao da mu se setim prezimena do sada :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Amaterski je boks, ja udaram veoma jako i niko nece da stoji ispred mene 3 runde i da se razmenjuje, beze svi jebi ga, zato je retko, ovo je najzanimljivije moguce izvuceno, 90% ostatka je nisanjenje i jurenje. Kad odem u profi bice mnogo lepse, mada ja u principu nisam nesto atraktivan da stanes sa strane i kazea vau ala ovo izgleda lepo itd.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...