Jump to content

MMORPG General News Thread


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Vanguard je stvarno ruzna igra ali sam stvarno uzivao dok sam igrao. Secam se mog klerika na 40. levelu, koje je to bilo uzivanje raditi one open world dungeone. Probao sam par puta da se vratim, pogotovo posle F2P konverzije, ali ne vredi...

 

Cudi me za Clone Wars doduse, bio sam pod utiskom da im je dobro isao pogotovo sa mladjim uzrastima.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Sa jedne strane - u moru zombi igara, da li nam zaista treba jos jedna?

Sa druge strane - u moru fantasy igara, da li nam zaista treba jos jedna?

 

Isto se moze reci za druge zanrove. Iskreno, nadam se da nisu zombiji, posto nisam u tom fazonu.

Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da pričate o H1Z1? Realno, dokle više. Ovaj drugi talas zombi igara je doneo DayZ, Telltale TWD i State of Decay, ali ostalo mi ovo sve deluje kao smeće ili nebitno. Infestation/WarZ, da ne pričam, Dead Island franšiza, nebitna, CoD zombi modovi, nebitno, milion i jedna indi izombi igra, nebitno, PVSZ Warfare ili kako već, nebitno, u najavi Daylight, deluje isto nebitno, TWD: Survival Instinct, smeće, nema kraja realno, undead igre su undead.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio si i 7 Days to Die, RUST, Contagion itd

 

Da o H1Z1 pricamo. Ja jesam u zombi fazonu ali jos jedna igra sa zobima bi bila previse. Pre nekoliko meseci predsednik SOE-a je izjavio je preko reddita da je njihova sledeca igra posvecena SWG fanovima. Bolje to nego jos jedan zombi klon.

 

Jel ce neko da prati livestream veceras? To je kod nas negde oko 2 ujutru.

Edited by StrajkMozga

"Im the great Cornholio, I need TP for my bunghole!"

Link to comment
Share on other sites

Pa da, i ja sam fan ali prosto je udavilo i taman kad sam mislio da je krenulo da zamire iađe DayZ koji osveži sve na kratko i onda opet ista priča jer takođe da i vetra u krila ostalim igrama te tematike. Iskreno i ne znam šta više da mislim o svemu tome.

 

Nisam planirao, kontam da će sutra to moći da se isprati objektivnije u 5 minuta nego sad da slušam deset developera i par likova iz marketinga kako prodaju neki jeftin PR sa "so we actually pushed the whole thing, genre on the new level... and gamers are important to us and blablablabla". Sutra natenane :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

kako mi ne odgovara ovaj mortal combat fazon fighta...uf...inace dok ne saznam sve detalje gameplay-a za sad me jedino grafika vuce ka igri a dobra grafika znaci slideshow u pvp-u i smanjeni detalji u pve-u jer osecam da ce igra biti prilicno zahtevna.Tera Rising zahteva prilicno jak komp a ovo cudo ima 2x ostrije texture i bolje vizuelne efekte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...