Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

ja trenutno ne igram nigde, udjem na po sata/sat max i to na serverima gde imam gear i gde sam oko north westa, cekamo taj cuveni 0,60 patch..
a inace smo poceli igrati na 1st person serverima jer ima manje glitchera/bagova/i teze te je ubiti/primetiti.. 
Dobri serveri po meni: Grumpy, Eldorado, Inferno Cherno(uvek se neko roka u chernu), i UKA Hardcore za 1st person mada moze i onaj neki ruski Без правиљ sto je uvek pun a okej je ping...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Probaj ove rute sa razlicitih spawna: kamenka ili komarovo->pavlovo(selo/baza)->miskino ili novoselky->nadezdino: 1. Pulkovo pa opet na miskino ili 2. nadezdino->vysnoe->stary sobor i gore NWA
Uglavnom po meni je to najbolja ruta za girovanje i setnjicu gde usput svratis na par heli crasheva i 10 ceka (hunting scope) koju god rutu da odaberes od ovih 3. 
 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Probaj ove rute sa razlicitih spawna: kamenka ili komarovo->pavlovo(selo/baza)->miskino ili novoselky->nadezdino: 1. Pulkovo pa opet na miskino ili 2. nadezdino->vysnoe->stary sobor i gore NWA
Uglavnom po meni je to najbolja ruta za girovanje i setnjicu gde usput svratis na par heli crasheva i 10 ceka (hunting scope) koju god rutu da odaberes od ovih 3. 
 

U military baseu uvek ceka 10 ljudi mater im :D ma imam solidan gear al ono smorim se ne vidim coveka po 2 sata samo zato mi je dayz smor , trebalo bi da budu serveri sa 100 igraca:D

Edited by c0nfy

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Jbg to je Dayz, bilo je pokusaja od 75 ljudi al prevelik je desync i na 50 a kamoli na 75....
Inace ne znam dal smo pisali o tome al ima fora za brz suicide kad dobijete los spawn:
https://www.youtube.com/watch?v=VRR2J6obXP8   

I ima ona fora za automatsko trcanje,  ja sam stavio tipa na mouse4( sa strane misa) da trci i drzis to dugme, shift+tab, vratis se opet pomocu shift+taba u gejm i pustis mouse4, on ce non stop da trci sve dok ne alt-tabujes igru ili pritisnes mouse4, samo pazite da se ne zeznete pa ne prekinete brzo trcanje kad vam neko naleti :) ps: desvalo se da utrcim u lika jer zaboravim da iskljucim :D 
 edit: sad sam usao na onaj TTM server sto si spomenuo, od prigorodke do zadnje strane cherna sam nasao mosin, magnum, p1 i longhorn, i samo za p1 metke koje sam chamberovo po jedan, i uletim u kucu gde se lik taman poceo izlogovati i ubijem ga sa P1 pistoljem chamber metkom :D steta sto ima wincester bez metaka i bez hunting scopa
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/548683405740146096/A03BC70534285689F329DA1E4AFA32E6DD569226/

Edited by Geno
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...