Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

Graficku sam kupio 3-4 meseca pre arme, a posto mi je Cyb rekao na stimu da ni arma 3 nije nesto optimizovana, pa sam pomislio da je on rekao zbog fps-a da je losa investicija arma,moguce da je on nesto menjao pa mu sada radi dobro, jer tad kad smo pricali nije bio zadovoljan...
Armu sam kupio za 15e i kad sam probao altis ocajno je bilo, pricao sam sa nekim ljudima i rekli su da je do servera i do moda kog igras, pa sam zato napisao da cu ponovo probati kad sve instaliram sto su mi drugi rekli...
Ja kontam da nisam lepo objasnio, al to nije razlog da ne dobijem i dalje odgovor dal mi je confa dovoljno dobra za armu da igram ( po vasem misljenju ), jer me iskreno mrzi da skidam 30+ gb a hvala bogu imam dovoljno igrica za igranje pa mi jos jedan waste vremena ne treba

Link to comment
Share on other sites

Nisam nikad rekao da igrica nije optimizovana nego da nije ono sto sam ja ocekivao i da mi je zbog toga krsh. Cela igra se zasniva na modovima i ostalim glupostima. Jednostavno meni igrica nije nista posebno. To je moje misljenje i stojim iza njega. Jednostavno 45eura za igricu u kojoj igram battleroyale i sa tim da ima samo 5,6 servera i da se ceka po 15 minuta da se neki server restartuje je za mene cisto bacanje para.

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

@Spiro sa novim UI-jem mozda malo bolji fps al je on sranje nevidjeno....

A ovako sa starim sta znam mozda je malo bolji, mada meni svaki put drugacije...svaki ulazak u Dayz meni je drugaciji fps ne znam zbog cega al je stvarno tako...

 

Edited by Geno
Link to comment
Share on other sites

Evo ga update od 1.7 gb :D

Animation System: 

Currently Completed: 

- Animation Engine Base 
- Animation Engine Editor 

Current Focus: 

- Infected, Player, and Animal skeleton support/graph production 
- Finishing synchronizations 
- Finishing differential animations 
- Ramp up for animators on new technology 

Next Up: 

- Add nodes to support more extensive functionality 
- Synthetic Rotations 
- Removing legacy animation system tech once deprecated 

Renderer: 

Currently Completed: 

- DX 11 Water Surface Rendering 
- DX 11 Ambient Occlusion 

Current Focus: 

- Optimization / Parrellization 
- Clouds Rendering 
 

Pored toga ubacuju valjda motor i biciklu

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

ili se ja tripujem ili bolje radi i nesto mi je lepsa grafika 
ma sve isti djavo, necete biti zadovoljni odma da vam kazem :D

eo jedna brzinska :)
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/644376656640173954/EC270C0974148BFAF8279F380B9035613FE646B8/
ovo je pisanje od smeha
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/644376656640237209/A2B27FFF4A9A97DA6A81DB3DA00B1789D927C3AD/

Edited by Geno
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nisam dugo igrao dayz, ulazio samo na kratko cisto zbog jbg, i malopre me drugar cima kako neki twitcher ima 200 gledaca i na nekom serveru je na 3 zuta u chernu, i upadnemo mi na taj server, ubijemo mu drugara, njega uncons, i posle mu drugar dodje ubijemo ga opet, i krenemo da ga prozivamo na chatu, toliko je turcin izrejdzovao da je postavio zastavu kosova( jer je znao ko sam geno mi nick u igri i na steamu) i poceo da psuje o Srbiji sve najgore :) Posle toga predje na drugi server i mi ga opet nadjemo :D jbg stream sniping je los al morali smo dupe da mu ispomeramo :D 

ahahaha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...