Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

@ Coyote

To je bilo zbog lose komunikacije  [roflmao]

 

@marko

A znam, i meni je bedara da ubijam tako neke dobre likove. Ali igrao sam i bandita pa smo maltretirali ljude ja i djolesha, svasta smo radili. Mada mi posle zao ali je ujedno i veoma smesno i zanimljivo. 

Come to dark side. 

Link to comment
Share on other sites

ali ali... :D
rekao sam mu da na aerodromima i kod military base-a nema friendly ljudi vec kos! :D
ali prihvatam da tako na neke bambije ne treba pucati.

 

ali najjaci mi je mare danas bio, taj lik sa sotkom sto ga je spare-ovao, kaze njemu mare: samo da znas, moj ortak te drzi na nisanu tako da pazi sta radis :D a ja u sumi bogu iza nogu, dotrcavam do njih xD

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, morao sam malo da lazem, cisto da mu stavim do znanja da nije kul da izgubi gear zbog mojeg mace-a i par konzervi pasulja :D:D

a i realno sam mogao da ga izmejsujem iza coska,  jos kad me je jurio, ali mi bilo kul kao "get on the floor, I'm friendly"  :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pa tad mi je ukrao nesto takodje ! 

 

Ne mogu tacno da se setim, mislim da mi je 2 puta uzeo nesto tu kad sam padao  [roflmao]

 

Mada moram priznati jeste skocio prvi de me spasi <3 Ili je to samo hteo da pogleda sta jos ima da se uzme :D

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ne ne, siguran sam da si mi ukrao bar kompas. A djolesha jos i kaze u videu "Kradi rain kradi sad dok mozes"  [roflmao] 

Svaki put kad sam pao u nesvest falio je item, a pao sam 6-7 puta ^^

Nego sonty skratio video pa nema dokaza. Eto sta ti je ortak, delili ste plen posle.. 

To je bila jedna od smesnijih akcija kad smo igrali. 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Danas sam nasao u Chernogorsku mosin i na njemu long range scope. U prvi mah mi je bilo cudno. Pomislio sam da ga je neko bacio ali opet ko bi bacio mosin sa long range scope. Posle nekih pola sata naisao sam na par mosina u chernu,na nekima nije bilo nista a na jednom sam nasao PU Scope. Izgleda da se mosin moze naci sa tim scope-ovima,zavisi samo na koji naletite :)

  • Upvote (+1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam da se se*em na svaku drugu openworld/survival/zombie igricu osim DayZ.... 
Neverujem koliko naslova izlazi u tom vidu igre sad vidim i neki novi miscreated 

 

e da, mozda to ubrza proces u kompletiranju dayz-a :)

Edited by Geno
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...