Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

Roamujemo i lootujemo, i dok se njih dvojica zajebavaju oko ko zna cega, ja naletim na tri lika kao sardine kod tradera. Pokosim ih ko zeceve, dodju oni, izlutujemo sta je moglo i aj da im napravimo zasedu. 

Ja cuvam levi flank, crncuga gleda tradera, a coyote desni. Primetim lika levo prilazi krenem da drljam po njemu, kazem crncugi da ga poliva dok ga flankujem, dok coyote treba da cuva desni flank. Baja mu je dosao iz dela koji on cuva i dao mu metak u celo) Divljak mali, tacno mogu da ga zamislim da mu je bilo dosadno sto nema tu desavanja i garant je krenuo da gleda ovamo sta se desava kod nas)))

Link to comment
Share on other sites

Za dve veceri oprali smo dve ekipe, samo je coyote jednom poginuo zato sto je lud. Inace prskamo. I igramo epoch mod arma 3)

Ubila me kapija! :( Otvorio je i poginem i padne zid posle :D

A dobro i onaj lik me ubio, no sta da se radi :D 

A nije biss, gledao sam nonstop moju stranu nego u rotiranju kamere leveo pa osmotrim pa nazad desno, kada sam se vracao na desno vidim glavu od lika tj kako se penje i ja rafal po njemu i on po meni i mene ubije, a ja njega po nogama? a noge mu nisam video, kontam da je jedini problem bio taj sto su moji metkovi izgleda isli u zemlju tj bar vecina, ali eto ranjen je bio. Nisam pogledao ni tren ka vama. :D

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DayZ poskupeo sto je Dalibor rekao na 27,99e tj 28. 

Kostao je 23,99e  bio je Steam sale sada, oni su digli cenu na 27,99e stavili popust i cena bila 23,79e !

Hvala im na prokletom popustu ! :S 

p.s: kupicu je valjda kad-tad...

 

 

P.s2: Izgleda da ipak necu :D Cena ce skociti na 40e :S 

Edited by GeNoC1de
Link to comment
Share on other sites

Jutros upalio igricu, na serveru samo neki lik i ja. Šetam se prema bazi kod Pavlova, nasekiram zombije, lutujem, kad ono odjednom lik ispred mene. Ja viče friendly, on digne magnum. Kaže hands up, ja izvadim SKS i bežanija! :D 

 

Pojuri me zombi, ja izrokam zombija iz SKS-a i vidim njega kako beži.. garant je bio bez municije. Ali koje su jebene šanse da se dva lika nađu na 10m na praznom serveru... jebeni marfi.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...