Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

mislim da je lik jedan od glavnih baja na projektu, danas sam bas citao  o njemu, cak je bio i gost u jednoj emisiji i igrao sam igru objasnjavao sta i kako ce se razvijati..

kada se bude implementirao lov i jos neke sitnica, tek onda idu vozila, i to prvo "vozilo" tj prevozno sredstvo bi trebalo da bude bicikl.. klip traje nesto manje od 2h

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Naleteo na neka 2 lika na NEA oni su imali puske ali bez municije a ja sam bio go, jedan od njih je jurio mene i ovog drugog lika sa sekirom po aerodromu jedno 2 minuta a sve vreme ovaj sto je bezao sa mnom je pricao nesto na spanskom i vristao "Andale Andale Arriba", dok Loki nije dosao i ubio obojicu i mene za malo, pritom meni slomio ruke. Onda smo hopovali da nadjemo morfin i tamo naisli na 2 druga lika full opremljeni kako kampuju u zatvoru koji su mi slomili noge sa kratezom. Na zalost oni nisu imali morfin takodje..

 

It was a good day.

Link to comment
Share on other sites

 

bas te vole:

 

TELMi @ BF4 14 Oct, 2013 @ 4:27am 
reported fucking bastard, dont spam your fucking radiocommands, i send a video to valve, i hope u become a cs:go ban !

 

 

Haha kolko je to bilo urnebesno :) Igram u partiju i spamujem "get back" "get back" a lik se nervira. Napravio sam mu i remix 

Edited by dsr07mm

Intel® Core™ i7-4770K | EVO 212 Cooler Master | GTX770 MSI GAMING | MSI Z87-G45 GAMING | 2x4GB DDR3 @ 1600mhz | 2x500GB SATA2 | LC6650GP3 V2.3

 

YouTube Project

Link to comment
Share on other sites

BPSfExq.jpg?1

 

Dopisivali smo se dugo sa njim, bandazirali ga i selinovali, cak sam ga i hranio, ali se na kraju izlogovao zato sto je  burlap sack ubagovao i nije nista video i kada smo ga skinuli, pisao je "omg i am blind !!" :D Bas sam se smorio sto je ubagovalo.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Usao sam par puta. Sada je igra 3 puta ubagovanija. Reklo bi se neigriva :D 

 

edit: Ej ali serveri koji rade, tj koji te ne izbace posle 10 min, bolje rade nego pre. Kretanje je bolje bas nekako glatko deluje sve. 

 

E i nema vise dupliciranja itema.

 

edit: popravili su napokon desync i session lost

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...