Jump to content

34k gaming tournament - GRUPE 21.12.2013


F1Qs

Recommended Posts

Kakve ti nebuloze pricas kobrice ovo je nemoguce ti si stvarno decko idiJot.

ne secam se da sam te bilo sta pitao ? iq sobna temperatura ? 

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Sve ekipe i svi igraci koji su bili top u 1.6 su top u cs:go,isti poredak isto sve....tako da nemoj da pricate gluposti da cs 1.6 nema veze sa cs:go-om....ako je pucanje razlicito, nije teamplay, nije komunikacija, nije SKILL,nije isto kad imas 100 odigranih turnira i kad imas 5....a to ovi "buduci" nosioci i osvajaci nikad nisu imala i nikad nece imati....Cinjenicno stanje je da je ekipa kbp-a iskusnija 156puta od gameagentsa i od MadDogs-a i da imaju vise uspeha u cs:go a o 1.6 da ne pricamo... 

Prvi turnir kbp je igrao finale. (Kaspersky)
Drugi turnir je ispao u 1/2 kao e-frag (defuse)
Treci turnir je opet igrao finale kao e-frag (kgbcmstorm)

Ove ekipe sto se bune imaju 2 puta prolazak grupa i jednom pruzen "otpor" BGD-u. U svakom slucaju budimo samo realni. Poz! :D

Edited by NUG YOCA
  • Upvote (+1) 4
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Sve ekipe i svi igraci koji su bili top u 1.6 su top u cs:go,isti poredak isto sve....tako da nemoj da pricate gluposti da cs 1.6 nema veze sa cs:go-om....ako je pucanje razlicito, nije teamplay, nije komunikacija, nije SKILL,nije isto kad imas 100 odigranih turnira i kad imas 5....a to ovi "buduci" nosioci i osvajaci nikad nisu imala i nikad nece imati....Cinjenicno stanje je da je ekipa kbp-a iskusnija 156puta od gameagentsa i od MadDogs-a i da imaju vise uspeha u cs:go a o 1.6 da ne pricamo... 

Prvi turnir kbp je igrao finale. (Kaspersky)

Drugi turnir je ispao u 1/2 kao e-frag (defuse)

Treci turnir je opet igrao finale kao e-frag (kgbcmstorm)

Ove ekipe sto se bune imaju 2 puta prolazak grupa i jednom pruzen "otpor" BGD-u. U svakom slucaju budimo samo realni. Poz! :D

 

Evo ti hogarov post sa proslog turnira sa kog sam ga ja izbacio,a o 1.6 turnirima necemo sad,ko je pratio znao je koliko smo prisustvovali kao maddogz i sum,ne bih vise trosio reci gl hf sutra svima,vidimo se. 

 

HogaR: ja vidim za sebe,ne zezam ga :)

nego ima par sumnjivih izbora izuzetno...nije poenta da se svaki turnir namesti ili ide na protekciju prilikom zreba i kostura,jer ionako turnira ima 3 godisnje,pa bi bilo lepo da se odradi sve fer i pravedno :) 

napominjem boli me uvo za moju ekipu sto smo treci seed,ali neki izbori su van svih granica normalnosti. Ekipa ne treba da se stavlja u sesir zbog njenih pojedinaca,i uspeha na 1.6,nego na cs:go :) jer ovo je druga igrica :) ne zivi se na slavi :) nebitno ,ko zna o kome i o cemu mislim,shvatice :) no nebitno :)

gl hf

Edited by Kostinhoo
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Srecno svima na turniru,zelim najvise srece organizatorima naravno,jer ce kontam KRV DA PADNE :-) 

Jedini razlog iz kog bux i comp. treba da budu nosioci je taj jer je Vladimir najveci placko na svetu, i LICNO sam se pobrinuo da mu Roki kao jedan od organizatora kupi MARAMICE,a Fikus ce mu zavrsiti UBRUSE,da ne lije suze krokodilse,moze potop da nastane.

Salu na stranu,veliki pozdrav za sve.LJUBIIIIII BRAAAAAAAAAAAAAAT [;)]

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

@Yoca

Ne,ja necu da kazem da imam vise uspeha od buxa i urosa,pogresno si protumacio,ono sto sam ja pre svega hteo da kazem jeste da smo mi(nnm) i gameagents zasluzili da budemo nosioci,prvo nisam hteo da uzimam moju ekipu u usta,al izgleda da moram,prosli turnir u mixer housu smo dobili kbp 16-7 ako se ne varam,oni su sada nosioci iako su izmenili 2 igraca kao mi,a mi nismo,koja je to logika? :-)

@kobrica

Ti nemoj da se javljas,dokazano je da se sa tobom ne vredi raspravljati.

@Hogar

Ti dok nisi bio nosioc vecito si se bunio na ruru i smarao organizatore sto ti nisi nosioc.Sad kad si 1st seed iako to nisi zasluzio psujes po forumu kao da si iznad svih :-)

Vidimo se na turniru.

Link to comment
Share on other sites

@Glistinho

 

 

sta ti imas uopste da se raspravljas samnom ? nauci da se ponasas dete , ja tebi ni jednog trenutka nisam rekao da se ne javljas ili slicno , ja imam pravo da podrzavam koga hocu i da imam svoje misljenje ! DE_GE_NU !

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ti hoces da kazes da imas vise uspeha od buxa i uros? Tacnije ne znam dal si ih ikad dobio u cs-u 1.6 a ni u cs:go-u? mislim da uspesi ne mogu da se porede ni u jednom segmentu,,,,Ne kazem ja da su osvajaci iliti bili top 1 ekipa ali su bili manje vise stalni polufinalisti. ja i bux smo igrali zajedno skoro 8 godina taj 1.6 i znam o cemu pricam,a i iskreno da ti kazem nekih pojedinaca iz tvoje i ekipe se secam sa 1.6,a nekih ne. To sto hogar prica ja se sa tim ne slazem i smatram da kbp koji je igrao prosli turnir ne zasluzuje mesto nosioc-a al ovo nije taj kbp. Al dobro necemo o 1.6 posto su se ljudi istripovali da to nije povezano....Opet u cs:go imaju mnogooo vise uspeha ali mnogo tako da ne znam zasto se bunis ..... Jel mislis da se mesto nosioca zasluzuje tako sto prodjes 2 puta grupe i pruzis "otpor" nekoj od top ekipa ? U vreme kad je cs scena bila mnogo jaca(ti tad verovatno nisi ni igrao) kad su igrale ekipe poput 4gl,playmore,smk,ination,sbc,dps,urbanexp,kgg, mith itd itd VISE puta sam dobijao neke od tih ekipa al nikad sebi nisam dao zapravo da se pojavim na forumu i da napisem EJ MI SMO DOBILI ILI PRUZILI OTPOR TOJ I TOJ EKIPI mi smo zasluzili da budemo nosici ! Tad se znalo ko pise po ruru i sta pise, a danas svako sebi daje zapravo da pise sta hoce !

bravo yocak!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...