Jump to content

CS 1.6 turnir u Beogradu


doppe

Recommended Posts

Svasta... Znaci imaces 8 ekipa sad. 40 racunara, gj. Srecno ti. 

 

/ ipak imas 16. Super drago mi je zbog tebe. Eto kako vam kad date djetetu da org turnir. Kad je svima tesko da se uhvate organizacije. Poceli klinci da organizuju po sistemu online liga sto gledaju- igraju..

 

ti si bas lud lik

  • Downvote (-1) 3

1970

Link to comment
Share on other sites

Henshi stoji to. Svaka cast sto se neko uhvatio organizacije. Samo bilo bi fino da se mozda posavjetovao sa drugima ( iskusnijima ) oko turnira. A sto jest jest, niko ne daje igraonu dzabe, pa zato i razumijem zasto je nedeljom. Doppe nije mi cilj bio da ne napusavam ili nesto sl. samo smo eto htjeli i mi van Srbije da igramo. Sa srecom na turniru. 

Link to comment
Share on other sites

Jasno druze, ali eto vidis momak je mozda mislio da ce to biti lakse i da odziv nece biti veliki i uvek je bilo da nekom ne odgovara nesto to je neminovno sta znam ne mozes svima udovoljiti. Meni je samo bilo krvo sto svi napusavaju momka a decko je nasao igraonu za dzabe i ne uzima tal za sebe, i svi osuli paljbu po njemu :D

Link to comment
Share on other sites

I ja sam se iznenadio kada sam video da art011 i dalje radi. MIslim, nije hejt, nemam pojma, možda se ljudi ubijaju od posla, nego prosto nakon onog "ludila" sa igraonicama početkom 2000, mislio sam da pored foruma i igraonica kod metroa nema više tih starih, a aktivnih :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...