Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

nisam uspeo da gledam tekmu, stidim se :c

inace

100e ppX

100e X

100e 0-1

10k 1x&0-3

5k 0-1

i stosta sitno za soma

niko nista pogodio nije...

jesu prolaz nemaca i dvojku, ali sitne pare :D

cudi me da niko nije igrao 7+ kao u mozzu :)

 

ovo je stvarno jedna bolestina, bar cu moci da pricam da sam ovo gledao uzivo do kraja zivota :)

ne seri da si bio na stadionu :O

gj matori!!!

Link to comment
Share on other sites

kolko mi je drago što su napunili onog Skolarija usranog, jooooooooooooooooooooj

DUVAJ GA MATORI, TREBAO JE DA TE IZNABADA DRAGO!!

a sada treba da ga iznabadaju Ronaldinjo, Kaka i Robinjo, a Fred i Žo da ga jebu u dupe.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

evo, ja javno priznajem da sam pojeo govno za Nemce, jer sam mislio da će mnogo da im fali Rojs, feel free to spit on me

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa mislim ne mora niko da me brani, fejlovao sam.

 

Ali, postava sa Mertesackerom, po meni poprilično prosečnim Howedesom (koji je ipak sabio šampionat), Lamom na zadnjem veznom, bez pravog CF-a (ta "lažna devetka", od te fraze mi se kenja) i krila, sa Ozilom koji je van forme (po meni je najmanje pokazao na prvenstvu od svih Nemaca), jednostavno mi nije obećavala u startu, iako su lako prebili Portugaliju. Protiv Gane su mnogo bili slabi, imala je Gana dve fine šanse na 2-2, mogli su i da izgube, a i Alžir ih je propisno namučio.

 

U petak kad sam video postavu sa Hummelsom (koji je po meni najbolji nemački štoper, iako je imao kikseve zadnjih godinu-dve, setimo se one poklonjene lopte Ronaldu u Dortmundu, kad je Leva dao četiri gola), Kloseom, Kedirom i Švajnijem, bio sam ubedjen da prolaze Francusku, ali naravno ono juče niko nije mogao da očekuje.

 

Kroos i Nojer su im najbolji pojedinci na prvenstvu, iako se za prvog možda to ne vidi toliko u igri (my 2 cents)

 

a što se tiče ostalih ekipa, tačno je da niko nije briljirao (" svi danas igraju fudbal " :tf:)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo prvo prvenstvo koje gledam i da navijam za ekipu koja mi igra najlepše i najbolje, tj. navijam za ekipu koja mi je najgotivnija u trenutku, bez mešanja politike!

To su bez razmišljanja bile Švabe, a posle na prvenstvu mi je bila gotivna i Kolumbija. Ljudi su mašinerija, igraju lepo i pri tome su totalno fer plej, štaš više!

U normalnijim okolnostima moj pik bi bio Brazil, ali Brazil nije Brazil već dva prvenstva zaredom. Oni i u JA i sada U JEBENOM BRAZILU ne zovu jednog od najboljih igrača IKADA...pa jebo vas pas. Miro Klose je klasičan dokaz koliki su pajseri. Umro bih od smeha onome koji bi mi rekao da ću navijati protiv Brazila sa hrvatima (od penala) i na ovoj tekmi sinoć, al eto i to se desilo!

Na kraju, Nemci su svakako najviše pokazali i po tome treba da osvoje. Ali svi mi ovde pratimo fudbal i znamo da ne osvajaju uvek najbolji :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...