Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

Skoro svaki tim do sada koji je poveo nije pobedio na kraju.

A i skoro svaka utakmica je bila GG prvo poluvreme.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Mask je još onomad u Liverpulu pokazao da je materijal za NAJBOLJEG ZADNJEG VEZNOG IKADA, samo što je malo pripadnik manjine i ima mesarski gen koji mu dosta smeta.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

meni je argentina sinoć delovala da ide s pola gasa. kao da nemaju motivacije da se potrude nego samo idu na pobedu, pa makar minimalnu. a siguran sam da mogu mnogo bolje od onoga. 

 

igra bosne mi je dosta zanimljiva, daleko je bolja od naše, ono umeju da prime jebenu loptu, jedva čekam da ih gledam dalje kako će da igraju. 

Link to comment
Share on other sites

Iran - Nigeria 3+ @pwin 2.69, veoma +EV tekma  
 
Iranci smatraju da im je ovo legendarna i jedna od najboljih selekcija, dosta su ofanzivni i u napad se najvise uzdaju dok sa druge strane jesu crnci koji su psihicki nestabilni i ne umeju nista da rade sem da napadaju  Obe selekcije imaju nade za epski prolaz jer im je glavni konkuret ( sem njih medjusobno danas ) Bosna koja jeste favorit ali protiv koje ovi i te kako imaju prava da se nadaju tako da nema ovde kalkulacija, remi ne odgovara nikome 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...