Jump to content

Freelance. Kako do para?


jasamnepismen

Recommended Posts

meni stigao mail od Skrilla jutros:

We regret to inform you that as of 25 November 2016, we will no longer offer the Skrill Prepaid MasterCard® in your country. You will not be able to use your card but your Skrill Account remains fully functional and your balance is unaffected. You can withdraw funds from your Skrill Account to your bank account or send money to any other Skrill user or online business accepting Skrill.

:(

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Mater im, ne znam da li to vazi za one koji su dobili novu crnu karticu. Navodno se ta moze koristiti, ali realno nista vise nije sigurno kada posalju email dan i po pred gasenje sa parolom snadji se.

 

Edit: Ovaj screenshot sam pokupio sa Skrill FB grupe. 

15171030_1849880795248450_39316073559338065_n.jpg

Edited by MikacNS
Link to comment
Share on other sites

au sranje, skontacemo neshto

 

Verovatno VIP clanovima salju kartice, tako rade ovi moji Bosanci trejderi poshto u Bosni Skrill kartica takodje ne postoji vec duze vreme. Sad cu se raspitam kako oni budze VIP poshto ima neki fazon.

 

I njima su ukinuli kartice bez obzira sto su VIP memberi:

Further to your question, we would like to inform you that you cannot order new Skrill card. It is a business decision that we do not offer Skrill cards for most of the countries out of the SEPA area anymore. Unfortunately, yours is one of those countries and your card was canceled on 15th of November. Alternatively, you can use your bank wire withdrawal to access your funds. All other Skrill  account functionality remains unchanged.

 

Sva sreca pa u SEPA region ulazimo 2022, strpite se.

Edited by Zr.ninja
Link to comment
Share on other sites

On 10/29/2016 at 1:24 AM, primo said:

Nije li ta Payoneer kartica u dolarima, pa placas quadruple konverziju iz dolara u evre pa iz evra u dinare po nekom kriminalnom kursu kad skidas sa bankomata?

2-3% preko srednjeg kursa koji je na XE.com. Nista strasno.

Edited by re1
Link to comment
Share on other sites

izgleda da su mi prebacili payoneer nalog na evre, ima li još neko istu situaciju?



Subject:     Global Payment Service Now Active in Your Account
From:    Payoneer

The Global Payment Service enables you to receive payment from various countries in their respective currencies, directly to your [[BrandName]] account. You can withdraw the funds at any time to your local bank account.
Use of the service indicates your acceptance of the Terms & Conditions

Edited by Doca

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam koliko je od pomoci jer jos uvek nisam dobio karticu i imam akaunt samo par dana, ali meni i dalje stoji dolar kao glavna valuta.

btw, kakva bese procedura za podizanje novca preko deviznog racuna? prebacim sa Skrilla na devizni (Intesa), onda me banka iscima da potpisem osnov priliva, zaokruzim onu "honorarac" kategoriju i podizem isto onoliko koliko je uplaceno bez ikakve provizije sa njihove strane?

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Dobrivoje verovatno povlaci na karticu koja je povezana sa deviznim racunom, dok ti hoces da podignes putem bank transfera na tekuci devizni racun. Za to ce ti svakako traziti da potpises osnov priliva. 

Withdraw na karticu je radio nekada na Skrill-u, ali vec duze vreme ne radi (tj. ne mozes da verifikujes domace kartice na Skrillu, pa samim tim ne mozes da dignes kes preko njih). 

Edited by MikacNS
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Vratice ti sutra verovatno.

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, shoosh said:

Jebeni Telenor bankomat mi je danas pri pokusaju da podignem novac sa Payoneera izbacio poruku neuspela transakcija, zaduzio i skinuo pare sa racuna...WTF?!

sad ti highjackujem post, ali jel moguće uopšte kod nas (i na kojim bankomatima) podizati pare sa Payoneera? Meni je kartica regularno registrovana ovde na nemačku adresu, i uglavnom sam je koristio online do sada, ali ću je možda sad koristiti u Srbiji da podižem pare sa bankomata. 
I jel ima problema ako je Payoneer USD kartica, jel rade bankomati konverziju u dinare automatski, ili biraš valutu, ako je to moguće?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Highl1 said:

sad ti highjackujem post, ali jel moguće uopšte kod nas (i na kojim bankomatima) podizati pare sa Payoneera? Meni je kartica regularno registrovana ovde na nemačku adresu, i uglavnom sam je koristio online do sada, ali ću je možda sad koristiti u Srbiji da podižem pare sa bankomata. 
I jel ima problema ako je Payoneer USD kartica, jel rade bankomati konverziju u dinare automatski, ili biraš valutu, ako je to moguće?

Radi payoneer bez problema na svim bankomatima gde sam probao. Radi konverziju. Nisam do sada video igde da mozes da biras valutu.
Znam da telenor bankomati valjda mogu da daju evre ali to valdja samo ako imas eur racun kod njih u banci.

Link to comment
Share on other sites

@shoosh - isto mi se desilo prosle godine, ali sa Skrillovom karticom (dok je radila) i na Intezinom bankomatu. pisao sam supportu, cimao banku, ali svejedno je moralo da prodje 14 dana pre nego sto su mi vratili novac na racun, pa ne znam kakva je procedura sa Payoneerom ako uzmemo u obzir da im je support golo govno i da na tickete odgovara nedelju dana kasnije. ne bih da te plasim, ali pre ravno mesec dana sam kupio CS na Steamu i dvadeset minuta kasnije trazio refund, jos uvek cekam da se pare pojave na Payoneer racunu =c

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...