Jump to content

POKLANJAMO Hearthstone ključeve!


Lucky

Recommended Posts

Igrao sam yu gi oh i magic kad sam bio klinac i obozavam TCG igre!Hearthstone izgleda odlicno i raduje me da je igra od Blizzarda.Cekam vec par meseci da upadnem u betu i nista,pokusao sam 4-5 giveaway-a i nisam imao srece.

Igra uskoro ide u open beta fazu ali bilo bi lepo da mogu da pocnem da je igram malo ranije :D Hearthstone ce da rastura

Edited by Sagon
Link to comment
Share on other sites

Dobar dan / Dobro vece
Evome opte da se privjavim za key :) Znam da sam se prijvavio jednom ali treba da se trudimo jer jednom probati nije dovoljno ja mislim...Zeleo bi i ja key za Heart Stone , ko nebi? Ovim putem zelim da se zahvali Klanrur u za odgovore na facebook u na moje pitanje i na saradnji i zeleo bi jos svakome srecu neka mu bog da key za Heart Stone ...
Srecno svima jo jedan put pa da vidim kome da dose bog srecu a kome ne..

"Svaki dan je dobar dan uz klanrur i pivo" :D

Zdravo i srecno svima :)

Keep calm and folow klanrur

:)

Link to comment
Share on other sites

Prijavljujem se za taj čuveni beta key. Ne mogu više da gledam strimove raznih ljudi i da lijem suze kao mala beba kad hoće nešto, a ne može da objasni šta tačno hoće, tako i ja jurim beta key na hiljadu mesta, samo što još uvek niko nije provalio šta ja hoću...

Link to comment
Share on other sites

igrao sam dosta tih card igara yu gi oh i sta vec,magic the gathering,ova mi se bas svidja igra jer je iz Warcraft univerzuma,a realno ceo taj univerzum je majka i bog igrica svih :D tako da ako bih mogao da dobijem kljuc bio bih zahvalan :D da probam igru barem pre nego sto izadje f2p 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...