Jump to content

POKLANJAMO Hearthstone ključeve!


Lucky

Recommended Posts

moja baba i keva i sestre imaju kljucheve i nista ne rade po ceo dan samo igraju dok cale se ubija od posla i puste mene nekad da igram na njihovim accoutovima a ne daju mi da igram arenu i ja gledam po ceo dan kako one igraju arenu i kako gube po 0-3 i jauchu kako protivnici imaju srece i ne mogu to vishe da trpim i ocu svoj kljuc

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

pre par dana, u cik zore, odem vam ja na poso. i imao sam malo lufta pa uzmem na fonu da pogledam dal ima neki mail, da nisam mozda dobio betu. i vidim mail od blizza kazu da sam im vazan i da zele da nagrade moju lojalnost jednom HS beticom. ja odlepim od srece, idem po firmi svima pricam da sam dobio HS betu. naravno niko nema pojma o cemu pricam ali ja morao da delim sa ljudima svoje uzbudjenje. to je bilo oko pola 9 ujutru. i tako, ne mogu da docekam 15h, da konacno krenem da se kartam. ouuuuuu veceras moram da se vidim sa devojkom, obecao sam joj, al nema sanse sad, ima HS da igram ceo dan i noc, kako da je otkacim.. i tako joj ja kazem da sam dobio onu igricu koju stalno gledam na youtube i kad je ona tu, onu sa kartama. ona kaze da nisam normalan, kako mi je igra vaznija od nje blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... sve u svemu otkacim je. dodje nekako 15h, stignem kuci, odem na mail da vidim kod.. za svaki slucaj ne klikcem na nista iz linka vec odvojeno odem na bnet akaunt i pokusavam kod, a on nece. reko aj da probam da kliknem na link u mailu, samo izadje phishing scam bla bla.. pfffffffff

al me upalise hohstapleri

takodje nakon jebeno dugo vremena cu da vezem 3 slobodna dana, pocev od srede i ne da bi mi legla.. taman bih imao vremena da je igram

ARE YOU NOT ENTERTAINED?!  [:o)]

Link to comment
Share on other sites

Imam devojku gamerku koja mi stalno cmizdri jer je nikad ne izvuku za taj serijski broj a meni smesno :), pa se onda ljuti na mene valjda sto ne placem sa njom, pa je onda ljuta na blizzard sto je tako to osmisljeno i na kraju tog ciklusa je zagrlim i pitam koliko ti godinica imas, pa mi samo uputi "evil eye", al se uvek lomim dal da joj skrenem paznju da joj windows "Since 1995" omogucava da slaze pasijans. Sve u svemu rodjendan joj je 27. Novembra pa bi voleo da je obradujem sa ovako nerealno originalnim poklonom. Sto se tice Hearthstone-a ne zamerajte mi sto ne znam nista, ali kao veliki igrac vorkrafta verujem da je mag sa slike Dzejna Praudmor aka Kristal Mejden.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...