Jump to content

Diskusija o vozilima


Recommended Posts

Chi-To je odlican tenk :)

 

malo je sporiji od drugih medijuma na svom tier-u, u smislu da sporije razvija maksimalnu brzinu, malo su mu smanjene manevarske sposbnosti zbog toga, ali je odlican tenk, ima fenomenalan top i fantastican rof kojim pokriva omanju alfu :) doduse ta alfa je ipak prosecna za njegov tier :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Nema to bas veze s vozilima :) 

 

Elem, mislim da se igra tako instalira po default-u kad je skidas s neke nase IP adrese pa se vecina ni ne potrudi da promeni. Meni se jednom tako instaliralo i usao u igru i kao sve mi nesto cudno, pa sam tek posle skontao da je to u pitanju :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Зависи од тенка. 

Ја нпр. на руске хевије стављам оне набијаче и вентилацију. На хелкету имам набијач, бинокуларе и још једно оно за визију не могу да се сетим како се зове  [:D]

Link to comment
Share on other sites

Btw, sta koristite od equipmenta, ja uzeo samo mrezu reda radi, ne znam koliko su ostale stvari korisne

pa da zavisi od tenka, sad recimo na lovce američke sa kupolom nabijač, binakulare mrežicu, na hevije opet zavisi od tenka uvek stavim nabijač i ventilaciju a na francuze i poboljšani mehanizam topa, na artije isto nabijač i poboljšani mehanizam i na arti koji nije otvoren ventilaciju

Link to comment
Share on other sites

pazi Dule, zavisi do tenkica :) dobro ti je da onu opremu koja se seli (kamuflaza, bino + ona kutijica za alat) imas od svega najmanje po jednu (npr. imam ih vise komada koji mi sluze kao kompletici, pa ih selim po potrebi od tenka do tenka), dok ti ovo drugo zavisi od tenkica i jos par stvari (po meni) :) npr. na vecinu mediuma obavezno stavljam ramere, zato sto medijumima rof uzasno znaci, izuzetak u toj prici mi je bio cromwell, koji ima takav rof da mu je stvarno suvisno dodati i ovo, pa je dobio ventilaciju :)

 

inace na vecini kasnijih tenkova ventilacija + rameri su mi maltene obavezna oprema :) treca stvar varira od tenka do tenka, sto zbog performansi istog, sto zbog tipa istog :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

pa pazi, po onome sto sam nacuo uskoro (tj. sledeci patch) ce oba td-a koja si naveo dobiti nerf.

 

cini mi se da ce im smanjiti dmmg malo i malo povecati reload time :)

 

inace prednosti i mane:

 

obj 268 mobilan jako - poprilicno busan ako umes da gadjas :)

 

e3 odlican frontalni oklop i dobra alfa - trom, ako ga zaobidjes, nema mu pomoci.

 

mozda gresim, ali to je makar moje subjektivno vidjenje :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Ja igram 268. Nema smisla da ga nerfuju, ionako se razmišljam kako je samo za trunku bolji od 704. a ima manji camo.... plus manja elevacija/depresija i bukvalno ne može da pomera cev levo desno, znači stalna pomeranja i resetovanja binoa i kamuflaže :/

Nemoj da me shvatiš pogrešno, super je tenk, bije kao lud i 80% vremena ne razmišljaš gde pucaš neki tenk (mausa u kupolu od napred bušiš) :D i ima najveći DPM od svih TDova. Samo nisam osetio značajno poboljšanje kada sam ga uzeo, samo malo menjanje stila igre :)

704. je kriv jer je OP tenak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...