Jump to content

Diskusija o vozilima


Recommended Posts

nisam citao od pocetka. zasto ste zapeli za te japanske tenkove?

 

oduvek smo zeleli da vozimo tenkove sa pikachuom kao zapovednikom i da se deremo "GODZILAAA!!!" dok vozimo visoki tier.. :tf:

 

neki od nas su se na WoWp-u vozili u japanskim avionima samo da bi mogli da otkucaju "Tora tora tora" na pochetku svake partije, kao i da se u po njih beznadeznoj situaciji zakucaju u protivnichki avion i otkucaju choveku koji (verovatno) kipti sa druge strane monitora "banzai m8!" :)

 

pa pazi bilo bi ok prema Japancima kao veoma mega solidnoj sili tog vremena da budu u igri :) a i uglavnom volimo Japan (opet, uglavnom zbog Japanki (ovde ne mislim na simpatichnu obucu) a i zilion drugih stvari), pa zato nekako :)

  • Upvote (+1) 1

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Jel ima neki stats koji moze da mi izvadi koliko imam kilova u toku dana? Tipa ako danas imam 28, da odigram jos jednu-dve partije da ne bude za dzabe.

 

Inace ovaj ruski premium sto su davali je mnogo zabavan i mnogo dobro daje kes. U proseku u nekoj ok partiji gde imas 1-2 killa dobijes oko 15.000 dok u boljim i preko 20.000 kredita, a popravka je 800-1.000. U jednoj partiji sam zaradio 7k kredita a javio sam se na telefon i nisam ni igrao celu partiju :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

30 dnevno, malo li je?

 

Ako racunas prosek recimo 2 killa po igri (i to ono ako ti zaista ide da odrzavas taj prosek), to je 15 igara. Igre na visim tierovima su recimo oko 8-10 minuta u proseku,

 

2.5 sata ako bez prestanka igras, da imas minimum 2 killa po tekmi. Eh da mi je da imam toliko vremena svaki dan :)

 

nemam pojma, videcu sada kako ide (poshto je obichno retardirano za vikenda, od petka pa na dalje), ali juche smo mrhe i ja igrali jedno dobrih 2 sata, mozda 3, za 33 partije sam skupio 60 killova, wn7 1.85k :) evo sada bash gledam stats.. videcemo kako ce ici danas :)

 

 

Jel ima neki stats koji moze da mi izvadi koliko imam kilova u toku dana? Tipa ako danas imam 28, da odigram jos jednu-dve partije da ne bude za dzabe.

 

pazi ovako, koristim (od skoro, mozda 2 nedelje max) program koji se zove WOT Statistcs, podesio sam ga tako da mi pokazuje zadnjih najvishe 100 partija odigranih, mada realno nema shanse da odigram toliko dnevno. Kod prvog logovanja svakog dana, prvo upalim taj program, obrishem recent battles, tako da mi bude prazno i da mi tu uvek stoji statistika samo za bitke koje cu igrati tog dana, mogao bi sa njime da probash, mislim da ti je to najbolja opcija.

 

trenutna verzija programa je: 2.0.5.9.

nadam se da ti je ovo iole pomoglo :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

svaki account registrovan pre danashnjeg datuma (dakle da si registrovao juche bio bi ok) dobio je danas LTP-a :)

 

probacu ga kasnije ako se setim :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

@t-50

 

Nemas vise gde dalje sa njim posto su izbacili T-50-2 iz igre i zamenili ga sa M-25 koji vise nije na istoj razvojnoj grani sa T-50 nego je premesten kao opcija za otkljucavanje na KV-1S.

 

Ma znam to, nego mi je mrsko uopste da igram dalje na taj nacin, kao i arty, prosto mi, bar zasad, ne lezi. Imao sam cak i researchovanog T-50-2, ali me mrzelo da ga kupujem iako znam da bi mi ga zamenili za dzabe :) A imam i KV-1S, tako da nije problem da ga nabavim, ali mi se prosto ne mili. Kao sto sam i stao sa nemackim TD-ovima kod JagdPanthera i vise stekam pare za M103 nego da kupim Ferdija. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Uzeh danas prvog Spartanca :)

 

Znaci po meni delju dva TD-a sa strane i Tiger II od napred, ali sam se tako pozicionirao u nekoj rupchagi da mi je samo turret virio. Preziveh partiju sa 10 healtha posto mi je dosao backup sa suprotne strane mape :)

 

Sjajan je M103 kad su tierovi balansirani. Ali kad sam u nekog 90% Tier X partiji, onda moram da se skrivam iza velikih cika i da delujem kao TD.

Link to comment
Share on other sites

pa realno kada si u vecim tier partijama sa lower tenkom, uvek igrash supporta :)

 

btw, odvojene su naravno stavke spotting dmmg, tracking dmmg i obichan dmmg, ali sve donose srebro i exp :) dodushe nisam siguran kako beshe idu koeficijenti za to.. meh.. :) sve u svemu - samo udri po tenkovima :D

 

@ Zwer - bravo za partiju :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...