Jump to content

Da li vam laguje igra nakon ovog patcha?


Recommended Posts

pa pazi, imam problem sa lagom maltene od kada je izashao ovaj patch.. ne konstantno ali se desi blagi lag chesto..

 

danas nishta manje, a ni vishe nego ovih dana..

 

problem je kada zabode u guzvi, ili u snajper modu u nezgodnom trenutku.. a deshava se..

 

sredice to uskoro, nadam se :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Meni XVM pravio problem, padala igra nasumicno, nova verzija ispeglala stvar. Mada sam primetio jos jednu stvar, EU_01 meni laguje kao besan i generalno je sugaviji za igranje, dok ako uletim na EU_02 imam bolje partije i nije lag toliki. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni licno retko kada laguje. Od pecha sam ostavio grafiku na standard posto su svima vratili na defaul i imam do 60fps inace na predhodnim podesavanjima sam imao 27-35 mada je znalo da padne na 20. Nisam instalirao XVM ovog puta mozda i to igra malu ulogu u svemu. Puno je ljudi on line posebno za vreme X5 tako da serveri jesu optereceni a mi ih imamo samo 2 ovde u Evropi. 

Link to comment
Share on other sites

pa pazi, imam problem sa lagom maltene od kada je izashao ovaj patch.. ne konstantno ali se desi blagi lag chesto..

 

danas nishta manje, a ni vishe nego ovih dana..

 

problem je kada zabode u guzvi, ili u snajper modu u nezgodnom trenutku.. a deshava se..

 

sredice to uskoro, nadam se :)

Snajper mod definitivno zabada....

Link to comment
Share on other sites

Meni ne laguje ali mi se desilo 10-ak puta da mi se pojavi neprijateljski tenk ispred mene bukvalno na daljini od jednog tenka,i to ne negde gde ima kamenja,kuca,drveca nego je teren bas ravan i bez prepreka,tj. morao bih da ga vidim na mnogo vecoj daljini.Sto se tice gasenja igre to mi se desava random bar 2 puta dnevno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mene igra od ovog pacha jbe pa razvaljuje... ne znam u kom je fazonu ali i ako mi je ping recimo max 60-70 u partiji kad skace gore dole, meni se pali crvena lampicai laguje.

cesto mi se desava i dolazi u naletima. nikada ne zakucava na 999. razmisljam i da je do kompa nesto(mada mi je to bila zadnja opcija). jer na istom netu kad igramo nas par samo meni hoce da laguje..

a ne bi trebalo da bolje radi na lap topu sa 1gd DDR3 nego na mom desk topu koji ima dve graficke i radi u crosfire modu sa po 2gb DDR5 :) jos nisam naleteo na igricu koju ne mogu da teram na max graficipa me

 nije logicno da je do kompa

Najveci mi je prob u CW jer mi se desilo recimo juce da promasim 2x u presudnom momentu... a igrao sam sa JgE100 sto znaci kad promnasim pola minuta ladim ...nadam

 se da ce popraviti to jer mi bas smeta..

imate li i vi istih problema ili je kod vas drugacije?

Link to comment
Share on other sites

Citajuci rope-ov post sam skontao da nisam bas aktivan u poslednje vreme :D

 

nista rope, vidimo se veceras u cw-u (ako mi nesto ne iskrsne) :D

 

btw @ topic - poslednji put kada sam igrao (pre par dana) desavali su mi se manji lagovi, cak mi je i par puta WG R.S.G. progutao neke bitne projektile, ali nista preterano posebno, cak sam u jednom trenutku bio u tripu da mi igra radi bolje nego inace :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...