Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ne nije pitanje da li mozes u saobracaj vec je pitanje bezbednosti ako das nekome da ima svoj tenk za koji ti treba zolja ili vise istih da bi ga zaustavio ako ode u k s mozgom.

 

Ne zamaraj glavu.

 

 

pa, koliko me sluzi pamcenje, prosle godine je neki lik "slucajno" srusio komsiji gajbu sa svojim BOV-om u alkoholisanom stanju...

kapiram da ako mozes da vozis oklopnjaka sa tockovima, onda verovatno mozes da vozis istog sa gusenicama

 

i verujem da ih registruju na foru poljoprivrednog vozila ili tako nesto, kao sto likovi slicno registruju kvadove i tako te neke ofroud sklopocije

 

 

moze, cak se i preporucuje voznja preko mostova, a parkiranje da se vrsi samo u javnim garazama, na poslednjem spratu iskljucivo. 

 

cudi me da to nisi znao... 

pazi, ovaj je tezak ~35t, pun tramvaj je jedno 50% tezi od istog, tako da mostovi ne bi trebali da budu problem

 

a parking lagano mozes na komsiju

http://www.youtube.com/watch?v=V-fWN0FmcIU

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da li se to moze registrovati u Srbiji posto kod nas imas problema i za normalna vozila. Inace se to prodaje po zapadnim zemljama, evo recimo jedan sajt ako nekoga interesuje, mada mislim da preteruju s cenama

http://www.mortarinvestments.eu/products/tanks-2#currency=USD

A inace to sto je to tesko i mozes da utrcis u Skupstinu s istim ne mora biti neki kriterijum. Uletali su ljudi i s bagerom u Skupstinu pa se isti regularno prodaju :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Poenta je bila da ima bar jednako opasnih masina kao i tenk sa zalivenom cevi koje se sasvim regularno prodaju pod odredjenim uslovima, bager je bio samo jedan od primera. Nasa drzava verovatno ne dozvoljava da se ovo registruje jer ima problem s trgovinom vojnom opremom pa makar ista bila i zastarela.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Vanvremenski matori car [roflmao]

 

http://laughingsquid.com/patrick-stewart-demonstrates-how-to-moo-in-different-cow-accents/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Поштовани суграђани, Христос се роди!

 

Све се држи под контролом, снег нас још увек није изненадио, нити ће, по свему судећи.

Поштујте прописе и немојте возити под дејством алкохола.

 

Срдачан поздрав до следећег јављања.

Link to comment
Share on other sites

danas uzimao neki telefon na oglasima, mobilni svet, oglas kao 1 dan star, neotpakovan, 24 meseca garancija, lik dodje i donese tel, on otpakovan a garancija negde iz novembra prosle godine, ja reko sta je to, on kao ma nesto sam ja to uzimao vise komada odavno, al ne brini nisu korisceni, pogledam ja na brzaka jel tu sve i dam mu kintu, vratim se na posao gore, otvorim vidim prvo na ekranu telefona (samsung) nema one zastitne folije ali sa nekim featuresima telefona u boji kako obicno izgledaju te nalepnice-folije kad se tek uzme fon . . reko' aj dobro mozda ga je palio i cackao malo, vadim ostatak kutije, a punjac mali crni, ne pise samsung, nego pise cobalt i neka kineska slova, ja gledam i ne verujem, upalim na YT unboxing tog fona, vidim unutra lepo punjac samsung originalni i slusalice, kojih ovde nije bilo i tu mi pukne film, okrenem ga , reko' druze kakva je ovo oprema unutra, sta je ovo, on pocne nesto da zavlaci, kao morao je da isproba telefon nekoliko puta, ja reko' dobro ajd to sto je otvoren i ta sranja al sta si mi ovo stavio unutra, a on pocinje ma to oni iz vipa nesto bla bla, ja reko' dodji i donesi pare dole, ne pada mi na pamet da uzimam ovo i on kao ajd.

Posle pola sata stize on kolima, ja sidjem opet, ja mu sve uredno spakovao i vratio, i majstor mene pita cek kao pokazi mi sta nije u redu, ja mu izvadim reko' gde je ona originalna folija nalepnica na ekranu? - "ne znam brate, to nekad valjda ima, nekad nema" . . . . . . . kakav je ovo punjac? -" ne znam brate, evo imam ja neke ovde u kesi, pise samsung" . . . .  . . . . . poenta cele ove price je sto mi je u tom trenutku doslo takvu samarcinu da mu razvucem da mu cela glava zazvoni i da ga izvucem iz kola i da mu jebem sve zivo, jer generalno imam toliko nakupljenog frusta i neiskaljenog besa zbog tih prevaranata sto sa oglasa, sto ovako, lopova, dzeparosa, pogotovo sto sam se u poslednje vreme naslusao prica i prica . . te moju kevu izdzeparili nedavno u radnji, te drugaru digli iphone u busu, te drugarici neko na oglasima prodao neki krs od kompa i tako sve neke divljine, svima bih im prste odsekao . .prodao sam i preprodao u zivotu 500 stvari, nikad mi nije palo na pamet ama bilo kakvu mrlju da napravim kad nesto prodajem a kamoli nesto neispravno ili smuljano da tako prodajem. . i sve vreme razmisljam koliko lik pokusava da me vrti, znaci klasican prevarant, kao sto bi kleptoman usao u radnju i digao nesto, pa bi mu neko jebo mamu, tako gledam i ovo isto, pokusavas da me prevaris aka pokrades, trebalo bi ruke da ti odsecem . . da on meni pare nazad, ja onako malo isparanojisan odem i do menjacnice da vidim da l su ok novcanice jer nisu bile iste one koje sam mu ja dao i tako . . lose iskustvo sa mobilnog sveta, nikad skoro tamo nista ne kupujem, uvek samo benchmark oglasi ili neki kupujemprodajem proveren al tog telefona ko za baksuz nema nigde....

 

inace, da se neko ne zezne, lik je odmah obnovio oglas. u pitanju je galaxy core duos p8262 , cena je 200e i oglas glasi "neotpakovan, garancija 24 meseca" : )

Edited by Beli Eurokrem
Link to comment
Share on other sites

danas uzimao neki telefon na oglasima, mobilni svet, oglas kao 1 dan star, neotpakovan, 24 meseca garancija, lik dodje i donese tel, on otpakovan a garancija negde iz novembra prosle godine, ja reko sta je to, on kao ma nesto sam ja to uzimao vise komada odavno, al ne brini nisu korisceni, pogledam ja na brzaka jel tu sve i dam mu kintu, vratim se na posao gore, otvorim vidim prvo na ekranu telefona (samsung) nema one zastitne folije ali sa nekim featuresima telefona u boji kako obicno izgledaju te nalepnice-folije kad se tek uzme fon . . reko' aj dobro mozda ga je palio i cackao malo, vadim ostatak kutije, a punjac mali crni, ne pise samsung, nego pise cobalt i neka kineska slova, ja gledam i ne verujem, upalim na YT unboxing tog fona, vidim unutra lepo punjac samsung originalni i slusalice, kojih ovde nije bilo i tu mi pukne film, okrenem ga , reko' druze kakva je ovo oprema unutra, sta je ovo, on pocne nesto da zavlaci, kao morao je da isproba telefon nekoliko puta, ja reko' dobro ajd to sto je otvoren i ta sranja al sta si mi ovo stavio unutra, a on pocinje ma to oni iz vipa nesto bla bla, ja reko' dodji i donesi pare dole, ne pada mi na pamet da uzimam ovo i on kao ajd.

Posle pola sata stize on kolima, ja sidjem opet, ja mu sve uredno spakovao i vratio, i majstor mene pita cek kao pokazi mi sta nije u redu, ja mu izvadim reko' gde je ona originalna folija nalepnica na ekranu? - "ne znam brate, to nekad valjda ima, nekad nema" . . . . . . . kakav je ovo punjac? -" ne znam brate, evo imam ja neke ovde u kesi, pise samsung" . . . .  . . . . . poenta cele ove price je sto mi je u tom trenutku doslo takvu samarcinu da mu razvucem da mu cela glava zazvoni i da ga izvucem iz kola i da mu jebem sve zivo, jer generalno imam toliko nakupljenog frusta i neiskaljenog besa zbog tih prevaranata sto sa oglasa, sto ovako, lopova, dzeparosa, pogotovo sto sam se u poslednje vreme naslusao prica i prica . . te moju kevu izdzeparili nedavno u radnji, te drugaru digli iphone u busu, te drugarici neko na oglasima prodao neki krs od kompa i tako sve neke divljine, svima bih im prste odsekao . .prodao sam i preprodao u zivotu 500 stvari, nikad mi nije palo na pamet ama bilo kakvu mrlju da napravim kad nesto prodajem a kamoli nesto neispravno ili smuljano da tako prodajem. . i sve vreme razmisljam koliko lik pokusava da me vrti, znaci klasican prevarant, kao sto bi kleptoman usao u radnju i digao nesto, pa bi mu neko jebo mamu, tako gledam i ovo isto, pokusavas da me prevaris aka pokrades, trebalo bi ruke da ti odsecem . . da on meni pare nazad, ja onako malo isparanojisan odem i do menjacnice da vidim da l su ok novcanice jer nisu bile iste one koje sam mu ja dao i tako . . lose iskustvo sa mobilnog sveta, nikad skoro tamo nista ne kupujem, uvek samo benchmark oglasi ili neki kupujemprodajem proveren al tog telefona ko za baksuz nema nigde....

 

inace, da se neko ne zezne, lik je odmah obnovio oglas. u pitanju je galaxy core duos p8262 , cena je 200e i oglas glasi "neotpakovan, garancija 24 meseca" : )

upoznao si Vigorita, a?

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kad pa to nije bilo prevaranata na oglasima? Ne bi njih bilo da takve price ne prolaze jbg.

Ontopic: praznicni dorucak, sad na drugo mesto na praznicni rucak, ima da se najedem ko stoka... sutra posao opet ista kolotecina, kad ce vise nesto da se desi u zivotu? Mnogo mi je nesto dosadno iako je sve ok manje-vise. Kako covek UVEK ima razloga da kuka, bemtizivot.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...