Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

mjok, ali bilo je piva, vina i 'rane, i bilo je klinki koje su strasno muzicki potkovane i autorski ostvarene, tako da sviraju tisinu od bajage sa svojim tekstom i kako kazu "EKV je imao veliki uticaj u nasoj muzici!11"

 

e da, i stoprocentni deo pesama je bio u fazonu: "Voleo sam te, a ti mene ne!111"

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Da me je iko pitao pre tri meseca oću li da osećam nostalgiju za Srbijom, verovatno bih ga oterao u kurac. A sada je neopisivo koliku tugu osetim u nekim momentima. Al' jebiga, šta da se radi, nadam se da ću uspeti da završim faks a da psihički ne prsnem. Još plus na sve to se dodao ljubavni problem sa nekom Ukrajinkom, te mislim da ne mogu gore od ovoga da se osećam sad.

 

Tako da, izgleda da ću za večeru ločem rakiju.

 

Teško je, drugari. :(

Link to comment
Share on other sites

i dalje sam najjaci covek kojeg poznajete, mozda otvorim topik de cu da stavljam moje podvige. Sad pravim kompilaciju iz meceva, nakupilo se materijala a nije dovoljno dobro da se okaci samostalno, pa da znate sta da ocekujete za par dana. I da, pobedio sam prekidom coveka(posle nokdauna, i batina bacili su peskir u trecoj) koji je pre par meseci osvojio najjaci medjunarodni turnir u regionu, i muda su mi trenutna prevelika za ovu xxl trenerku koju furam. ONE LOVE

 

I nemoj da vidim opet da kukate za pickama, kad budem bio milioner za par godina, pravim zurke sa kurvama, kao Igor cu da podelim ekipe na rl drugare i kompjuterase i da bratski podelim kurve i belo svima. Uzdravlje

 

samo da se zna da sam ostao duze sa komjuterskim drugarima, cak su mi neki osvanuli na gajbi! Da li je RL RL ili je RL non-rl?!

 

Nazovi film fr4gg3d by ć3l4

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da me je iko pitao pre tri meseca oću li da osećam nostalgiju za Srbijom, verovatno bih ga oterao u kurac. A sada je neopisivo koliku tugu osetim u nekim momentima. Al' jebiga, šta da se radi, nadam se da ću uspeti da završim faks a da psihički ne prsnem. Još plus na sve to se dodao ljubavni problem sa nekom Ukrajinkom, te mislim da ne mogu gore od ovoga da se osećam sad.

 

Tako da, izgleda da ću za večeru ločem rakiju.

 

Teško je, drugari. :(

 

To je skroz OK, ide ta kriza s vremena na vreme, ali već sutra će biti bolje :)

 

bravo ćelo!

Link to comment
Share on other sites

koko je dobar mutni svetli paulaner bog te jebo

120din u idea-i ali vredi svaki jebeni dinar...

 

da imam para, konstantno bi bio na belom i paulaneru

 

: D

Imaš u AROMA marketima ogroman izbor piva, između ostalog i pšenična mutna: Baltika, Schofferhoffer, Das Naturtrube... Ona su oko 160-180 u flaši od 0.5. Meni je i dalje najbolji Paulaner, ali je Schofferhoffer isto odličan. 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

mnogo mi to da dajem za pivo, a nisam od onih koji eto popiju jedno za dusu, sto se kaze :D

nego ono, ako pijem- pijem! :)

ne mogu da stanem na jednom...

ali hvala u svakom slucaju na infou!

 

Mozes, na osmom! :D

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...