Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

уговор са кепом у топ10 хахахахах

(прочитајте текст ајсовог дела, за оне са јефтинијим улазницама!)

дај опет линк, ако може и даље да се гласа

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Izađite napolje pogledajte mesec, mnogo je do jaja trip, stvorio se nekakav veliki prsten oko njega, prvi put vidim ovaj fenmen.

 

Edit, sad sam izguglao o čemu se radi u pitanju je takozvani mesečav halo

 

https://www.google.rs/search?q=moon+halo&espv=210&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=hqqKUvTmEqqo0QXnoICADA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=498

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa nemoj da kažeš, zato što se i na srpskom zove mesečev halo, ne prevodi se :p

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

upravo mi je bila gospodjica iz revizorske kuce koju su posadili pored mene da joj objasnim osnove posla i pokazem kako mi to sve radimo... pitao sam je "a jerlti to za faks?"

 

sefica je ispljunula kafu kroz nos od smeha, posle je ostavila vizitku u fazonu "ja sa sam zavrsila faks retarde, vidi se da ti nisi"
 

retardirani mare je retardiran :C

 

tumblr_mlqc5jGHYV1qe3i7so2_400.gif

  • Upvote (+1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ne brini, ona zna o poslu daleko manje od tebe a tu je čisto da se ispuni zakonska norma radi dobijanja izveštaja, tvoj i njen gazda su se odavno dogovorili šta će u tom izveštaju da piše :D

 

ako ipak hoćeš da se iskupiš, daj joj sve što ti traži u excel formatu i posle je jebi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...