Jump to content

Na cemu sedite dok radite?


Recommended Posts

pa nije!

 

Stolica 1000 eura.

Cvarci (recimo godisnje) 200 eura (ako voliš duvan čvarke u aceto balsamico sossu, onda i više)

Suma sumarum 1200 eura

 

 

Ako ne jedes cvarke i smrsas, bices dobar 1200 eura, a za te pare možeš da se drogiraš

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto to nije ona koju ja imam. Slicna je ali nije ta ova ima na nasolonu za glavu neki sistem za podesavanje i malko drugacije izgleda.

zlatni dei-evi saveti o high tier lajfu i vi to ignorisete, sarmota hahahahahhaha

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

juce sam isao u Emu i trenutno mi je ovo favorit - http://www.emu.rs/proizvodi/product/view/5/249. jedino ona i jos jedna par hiljada skuplja su mi ostavile "uh sto je udobna, jebote" utisak, ovo ostalo jok.

 

stigla danas, videcemo kako ce se pokazati. relativno je teska, atestirana do 120kg, (meni barem) kvalitetne izrade i izgleda kao da ce trajati dugo, sto se nadam da stvarno hoce. o udobnosti cu verovatno steci utsak posle mesec dana, kad se naviknem na ovu i odviknem od onog sranja na kom sam sedeo do pre pola sata =c

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mislim da je taj need for seat bio na GamesCom-u prosle godine i sedeo sam na jednoj od njih i bila je stvarno udobna. Izgledaju identicno ove DXRacer i NFS - ne mogu da vidim tacnu razliku. Ne znam da li je jedan kinez kopija a drugi original... Takodje je pitanje da li salju u Srbiju (mada shipping kompanija ima ispostavu ovde).

Link to comment
Share on other sites

Ja na sajtu ne vidim Srbiju u listi ponudjenih, ali sa sve carinom i PDV-om (a posto ide preko UPS-a ne verujem da moze da se izbegne) ce cena biti paklena :(

 

Inace sam ja uzeo one koje si ti preporucio i dosta su mi ok. I na kraju sam uzeo u SB Alsanu, a ne u Emu jer su dali bolji popust. Inace je cena na komad bila slicna. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...