Jump to content

Zanimljive partije - okačite svoje (ne)uspehe


Recommended Posts

Meni taj AMX Elc nesto bas i nije legao, vidim da ga dosta ljudi hvale, svaka cast za kilove. Ja jedinog mislim Ridli Valtera imam sa IS-7 :)

Inace, user od partije nevidjeni, tj bila je dobra partija ali me mnogo ukenjalo sto sam krenuo da trolujem Obj 140 sa strane da bi ga moji rokali s druge strane i picim u punoj brzini na auto aimu i zveknem ga u ammo rack za 1.100 dmg, na kraju sam cak i misiju za cap odradio :)

shot_017.jpg

shot_018.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Mozda moras da obrises neke ranije?  Nije ni meni skroz jasan ovaj novi forum sto se svega toga tice. 

Inace malopre jedna solidna sa KV-4, bila bi jos i bolja da se nisu ovi moji gurali da naprave dmg, ovako ja samo idem i svasta nesto dinguje a moje granate prolaze bez problema :)

shot_019.jpg

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Mozda moras da obrises neke ranije?  Nije ni meni skroz jasan ovaj novi forum sto se svega toga tice. 

Inace malopre jedna solidna sa KV-4, bila bi jos i bolja da se nisu ovi moji gurali da naprave dmg, ovako ja samo idem i svasta nesto dinguje a moje granate prolaze bez problema :)

shot_019.jpg

 

Probao sam i nece.

 

 

Sorry, there is a problem

The page you are trying to access is not available for your account.

Error code: 2C171/1

Edited by DzoniAndj@
Link to comment
Share on other sites

Ja nema sanse da imam toliko strpljenja sa lajt tenkovima :)

Inace seo da namestim komp u redakciji pre nego sto cemo snimati video, i aj kao da vidim kako izgleda taj Centurion AX, dakle prva partija (doduse posada i oprema maksimalno nabudzeni), ignorisite moju njusku s kamere, skinuo sam s videa. 

AX_02.jpg

AX_01.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...