Jump to content

Zanimljive partije - okačite svoje (ne)uspehe


Recommended Posts

Koji fejl od gejma, skoro 5500 dmga i izgubimo zbog debila. Mada sam i ja fejlovao jer mi stoji 5 HE granata na bat chatu i na kraju sam ostao bez municije. I jos me jebene ustase prozivaju pola gejma jebo ih ja bas. I kao vrhunac vidim da mi vec nekoliko gejmova stoji auto resuply consumables za gold, a ne za credite iako sam siguran da sam namestio za kredite tako da sam izgubio jedno 300-400 golda. Fml, moram da batalim malo ovo, jebala me misija i sve.

2rps9rb.jpg

2v9xduc.jpg

34ya005.jpg

25s936r.jpg

  • Upvote (+1) 2

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

U principu, samo iskuliras goveda (pardon my french) Dusane braticu, udaris ovako lepo ss-ove i reportujes idiote zato sto udisu vazduh normalnih ljudi i to je to... :)

Tako makar ja uradim, iako jako retko saljem reportove, neko mora da bude bas veliki idiot da bih to uradio :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Koji fejl od gejma, skoro 5500 dmga i izgubimo zbog debila. Mada sam i ja fejlovao jer mi stoji 5 HE granata na bat chatu i na kraju sam ostao bez municije. I jos me jebene ustase prozivaju pola gejma jebo ih ja bas. 

Ne znam sto im pridajes paznju, ima gomila retarda u igri, tako i kod njih :) Tipa juce neka partija, neki lik je Slovak i u T110E5 i kuka li kuka kako niko nece da mu pomogne, kako cemo izgubiti, kako ovo kako ono. Ja u Type61 blejim pored njega, imamo skoro isti top i kao "aj iskuliraj i igraj". I ovi retardi s druge strane krenu neki idiotski rush, tipa 3 HT-a i 2 TD-a na nas dvojicu. Ja roknem jedno 3k dmg pre nego sto su me roknuli, a on prezivi tipa s pola heatha (ipak ima oklop za razliku od mene) i kao "eto ti, vidis da nismo izgubili", a on kao da, u pravu si. Ali najbolja fora od cele partije je sto s druge strane igra neki lik iz Kazne u Obj 140 valjda, i sad ostane sam na kraju i ovi koji su rushovali nas dvojicu krenu da ga prozivaju "a sto nam nisi pomogao, jebeni statpadder", ja kao LOL, pa vi ste retardi :) Tako da svakako se ne vredi nervirati... 

Inace kod tih autoloadera sam ja prestao da uopste pakujem HE klipove, tipa za BC ti treba ~40 sec za reload klipa, dok ti to odradis vec ce capovati bazu, a i ako ne capuju, ti uradis decap sta ces posle s jos 4 HE granate? Jok, bolje da ubacis jedan klip gold municije, pa kud puklo da puklo :) 

Eto Dule da si igrao sa mnom pobedio bi te kroasane,a ne da me tu ignorises ko onaj zverko :D

Mene kad zena potera s kompa cesto samo uradi alt+tab, tako da ostanem u igri i trosim vise struje :) Kad sam tu odgovaram :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ne mozes birati jezik uopste na ovom klijentu, a jos pride ima i internal internet browser koji zna da brljavi klijent jer koristim vpn xD

a inace bila je neka luda akcija pocetkom septembra, pa sam za nekih 60ak jura uzeo 1g premiuma, fcm50t, dobio t-54 proty, a 907 i ovaj novi nemacki td sam dobio na 7 dana koriscenja

doduse igram na krs kompu koji jedva tera 20ak fps-a na low detaljima, a da ne pricam prebacivanje iz/u sniper mod, al' jos 15ak dana pa cu napraviti gaming rig i zapoceti dominaciju na kineskom serveru huehuEHUEHUEHUEHUEE :d

edit: jos uvek mogu kupiti type 59, e-25 a i sve ostale premium tenkove - tipa onaj americki t8 premium sto su delili na samom izlasku igre

Edited by mrHe

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

2x M na jgp....

shot_003.jpg

shot_005.jpg

ne mozes birati jezik uopste na ovom klijentu, a jos pride ima i internal internet browser koji zna da brljavi klijent jer koristim vpn xD

a inace bila je neka luda akcija pocetkom septembra, pa sam za nekih 60ak jura uzeo 1g premiuma, fcm50t, dobio t-54 proty, a 907 i ovaj novi nemacki td sam dobio na 7 dana koriscenja

doduse igram na krs kompu koji jedva tera 20ak fps-a na low detaljima, a da ne pricam prebacivanje iz/u sniper mod, al' jos 15ak dana pa cu napraviti gaming rig i zapoceti dominaciju na kineskom serveru huehuEHUEHUEHUEHUEE :d

edit: jos uvek mogu kupiti type 59, e-25 a i sve ostale premium tenkove - tipa onaj americki t8 premium sto su delili na samom izlasku igre

Kinezi imaju vise para nego mi.. zato kod njih ima sve.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Cek, ali sta ti je ovde problem, bio si top tier, napravio si brdo stete, sta se tacno bunis? :) Jebiga u sporom si tenku pa ne mozes decap, ali ti za misiju realno najmanje bitno da li si pobedio ili izgubio. 

A MM radi ok, ali po onome sto pricaju ovi iz WG-a ne uzima u obzir nijeda parametar skilla igraca, samim tim u principu upadas u ok podele ali je pitanje da li ce ti dopasti pet "ljubicastih" ili pet tomato igraca u tim. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...