Jump to content

Zanimljive partije - okačite svoje (ne)uspehe


Recommended Posts

Kad smo vec kod neuspeha, zajebao sam te Dule, E100, mapa Live Oaks, u gradu smo samo ja, JPz E100 i WT E100 i jedan skaut. Pogledajte rezultat, samo smo nas trojica napravili 9 ubistava, drugi niko nista, pritom smo bili sami u gradu protiv 7 tenkova, T9-10. Da ne pricam ove cifre koliko dmg i blocked :( Uspeo sam misiju, ali mi treba isto to samo i da pobedim posto me mrzi da igram arty.

shot_003.jpg

shot_004.jpg

 

 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Jeste misija za HTC, sto je najgore jedna od sledecih borbi imao 7100 blocked dmg, potpuno slucajno, moji me ostavili skoro samog, ja se povlacio i sve dingovalo. I pobedimo, sve ok, samo sam zaboravio da ukljucim "improve result" :( Ali dobro, bice jos borbi u E100 :) 

Koliko sam skontao za misije je najbitnije je da se odabere dobar tenk, tipa za ovu ti treba 8k dmg+blocked+received. Sam E100 ima vec 2700HP, dakle treba ti otprilike toliko blocked+dmg, sto realno nije problem, samo treba malo da se namesti partija. Naravno da imam Mausa bi islo lakse :) A moram ove poslednje da ispunim i secondary jer ne zelim da igram arty. Za mediuma mi isto ostalo samo poslednja, 2000 dmg na TD, i namesti mi se neki WT e100 kao retard, isibam ga, i krenem na Focha koji je sa strane, ali sam bio previse zeljan, roknem jednom i bukvalno me jedan hitac delio od 2k dmg, ali kao retard krenem napred i on me rokne... Mada sad jurim poslednji top na Type 61, on ima 390 alpha tako da je lakse napraviti to s manje hitaca, jbg to mi je top tier medium trenutno. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meni je 15-a misija za htc bila sa Mausom 16k blocked :D

Mogao sam samo sa time da predjem, ali ja sam odlucio da budem i stetocina :D

To je bilo pre nego sto je mrhe otisao u Kinu, smejao se na team spiku, protivnicki maus me je gadjao pola partije :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Pojma nisam imao da mogu da se uzmu dve top gun medalje u jednoj partiji :) Mislim da se pre (ko zna u kom patchu) delila samo jedna :)

Elem, igram kao idiot dobar deo dana, partije su mi vise za kukanje nego za pohvalu, ali sam uradio i ovo:
 

Replay

k1s6m1.jpg

315l4s3.jpg

ezqumw.jpg

snkpra.jpg

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...