Jump to content

Zanimljive partije - okačite svoje (ne)uspehe


Recommended Posts

Ma pikamo, naravno :)

Imas poruku u temi drugi svetski rat sbbkbb :D

A posto cu sada da igram i ja malo tenkice, oglasim se ako bude neka lepa partija :D

P. S. Bravo za ovu ! :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prvi put da kazem da sam bas napravio haos sa light tenkom. Nazalost pred kraj partije mi nestalo municije inace bi imao i Top Gun. Ostao neki retard u T29 oko koga se vrtim, niko od mojih nije tu i skinem mu jedno 200HP, ostane mi jos oko 300 ali samo jedan klip sa HE granatama koje su tu samo za reset capa. Mada sam i ovako zadovoljan :)

 

59_16_2.jpg

 

59_16_1.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam isto u nekom fazonu grindanja, krenuo malo medium tenkove da igram. Plus sam iskoristio onaj x5 bonus da nabacim preko 40k freeXP, cisto da se nadje za laksi grind kad upadnem u neki tenk koji je bas smor u tom smislu. I onda sasvim slucajno udjem u JagdPanthera 2 koji mi je malo slabo bio legao jer sam pre njega uglavnom igrao samo heavy tenkove, a sad sam poceo da idem i po mediumima (japanci, kinezi, rusi i englezi, svi su mi na t7 sad), pa sam malo promenio stil igre, sto je u ovoj partiji bilo odlucujuce jer sam mogao mnogo dobro da iskoristim njegovu mobilnost i dobar top, da sam se stekao ispusio bih ga skroz :)

 

JP2_M.jpg

 

JP2_M2.jpg

 

Imao sam i jednu dobru sa KV-3 :) negde sam zaradio i mastery s njime, ali sam zaboravio gde. u svakom slucaju deluje mi top previse neprecizan a sa x5 sam lako izgrindao do KV-4 (koji je i malo XP, nesto oko 50k), pa cu se uskoro prebaciti na njega :)

 

KV-3_1.jpg

 

KV-3_2.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

f1lfs7.jpg

 

ffa4jc.jpg

 

Коначно заврших мисије за Штуга 4 који је игром случаја 200 пута гори од Штуга 3 [:D]    Хвала им што те не терају да играш са артиљеријом, у супротном не бих ни јурио мисије.

Edited by rebro
Link to comment
Share on other sites

konacno uzeh bat chata i posle 20 odigranih partija mogu reci da mi nije nesto, videcemo kad uzmem najjaci top...trom je, sporo ubrzava, traverse speed nije neki, ocekivao sam da ce biti agilan kao 13 90, a on je vise trom kao lorraine...ovo mi je najbolja partija, nista spec

 

2rx8wtx.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

A zasto ti je oprema na batchatu kao da si pasivni skaut? Nekako mi to nije bas najbolja uloga koju bih dodelio tom tenku. 

 

Inace sam primetio da sa desetkama treba bas solidno vremena za privikavanje, tipa IS-7 sam na pocetku mrzeo, nikako se nisam postavljao lepo i sl a sad mi je vec gotivan, kad jos malo nabudzim posadu i svoj skill mislim da ce da roka, isto je bilo i sa E100. Plus sa desetkama najcesce upadas u partije s dobrim igracima pa nije tako lako izivljavati se na svima ostalima. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

meni je e-100 sranje, onaj drugi top ima jadnu penetraciju...stb-1 mi je bio ekstra u pocetku, posle sam poceo i sa njim da fejlujem

 

zwerko, nemam para trenutno za opremu kao sto vidis:)...a mislio sam umesto mreze vertical stabiliser i mozda coated optics umesto bino?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa covece imas toliko premium tenkova, opremu mozes da isfarmujes za pola sata :) Tipa u T34 je to desetak partija ako odigras kako valja [:D]

 

Elem, interesantan mod za koji nisam znao ranije, a tebi bi mogao da znaci u ovoj situaciji Auto-equip. Dakle dovoljno je da imas po jedan-dva komada opreme koja se lako prebacuje (coated optics, bino, cammo, toolbox i sl) i on ti automatski pre ulaska u bitku ubaci na tenk. Samo naravno ne moze da ti prebaci ako je tenk koji ima jedini primerak toga vec u borbi :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...