Jump to content

Zanimljive partije - okačite svoje (ne)uspehe


Recommended Posts

Već neko vreme tvrdim kako mi je T-54 postao omiljeni ali nikako da uzmem Ace tanker s njime, jbg mnogo ga igraju. Od malopre partija, umalo se nisam šlogirao, na kraju me roknuo Ru251 koji puca samo HEAT i smorio sam se, posle im je pobegao i izgubili smo jer nisu capovali bazu na vreme. Ali 5500 dmg i 9500 WN8, što je mislim meni najveći rezultat a da nisam bio u skautu. Još mi retardi iz tima skinuli artiljeriju za top gun :(

t-54.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ispade sad da ti ja smanjujem XP :) svašta nešto je tu moguće, tipa kad i ti i drugi tenk spotujete isti tenk koji ti napucavas onda se opet deli XP, što je na toj mapi dosta moguće ako ste bili u gužvi. Ili ti je smanjio zato što je pola dmg na tenkovima nižeg tiera, jebemliga. Ako oćeš daj replay pa tu već može više da se skapira.

Inače ne očekuj ovog meseca neke jake značke sa t110e5 jer ga puno ljudi igra zbog top of the tree specijala.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nisu nešto specijalno zanimljive partije ali u kontekstu ovoga što smo Dule i ja pričali vezano za XP, dva komada sa T110E5, jedna ima preko 5k dmg, druga ima 2.2k, XP skoro pa isti :) Pritom treba imati u vidu da je bitno i kada dobiješ neku Battle Hero medalju tipa High caliber, Top Gun, Steel wall i slično, one ti donose neki fiksni XP, tipa 200-300, nisam sad baš siguran. Recimo imao sam danas partiju sa 4k dmg ali 7 ubistava i top gun naravno i dobio sam 1st class, a obe ove sam dobio 2nd class. 

t110E5_2.jpg

t110E5_1.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...