Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

E kad smo vec tu jedno glupo pitanje ja uopste nigde u igri ne vidim da je implementiram neki ssistem reportovanja igracha a video sam ljude u chetu da pisao kao da su reportovali nekog pa sad ne znam dal sam ja glup pa ne mogu da nadjem posto je objektivno UI uzasan (pogotovo chat) ili oni lupaju...Imam sveschicu u koju pishem spisak igracha koje bi u nekom trenutku zeleo da reportujem :D

Link to comment
Share on other sites

Probao stitches-a, bas kida heroj, morace se to malo nerfovati.

 

Ovaj low level ranked (50- 30) je gori od quick matcha. Prvo sto uvek neko izadje, nadrka se pa nece da igra, iznubari... Drugo sto nece ljudi da biraju sta treba vec sta im se igra, ja gledam da ako sam prvi pick izaberem nesto sto mi se igra, ali ako sam posledji ili pretposlednji, biram sta treba timu. Trece, sto ljudi ne igraju do kraja, znaci ako izgubimo momentum u mapi odmah krece blame game ko je kriv i zasto gubimo umesto da se igra, jebo ih kilovi, brdo puta mi se desavalo da dobijem partiju u kojoj je odnos kilova npr. 36 - 15 za njih, pogotovo u end-game-u se lako preokrece ako protivnik napravi gresku i uspete da ih ubijete...

 

Osim toga, i dalje me drzi igra, zapravo sve mi je bolja. Kapiram da ce daleko bolje biti kada ortaci izleveluju do rankeda, onda bar znas zasto gubis kada gubis.

 

Imam 8 k golda, mislim da ce da padne Jaina ^^

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Pre 20og minuta nam je core ostao na 3% Ostao sam na sponu jer kao, kraj je. Vice ovaj jedan "def, def". Ja reko jel me zajebava...

Vukli smo 10 minuta apsolutni def. Protivnici ispali njubovi i dolazili 1 po 1. IZdominirali ih sve, pogurali mid i pobedili. Sta reci.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni se jako svidja trenutno stanje igre u smislu da gde god da uzmes da pogledash neku tier listu heroja koji su dobri a koji loshi bukvalno na svakom sajtu se mogu naci potpuno razlichite informacije neki kazu ovaj heroj je najboji drugi kazu taj je najloshiji a ista je situacija za buildove na nekim herojima svi koriste potpuno razlichite buildove ok ima nekih heroja koji imaju ustaljene buildove al igra se trenutno nalazi bash u dobroj meti gde je bukvalno sve moguce

Link to comment
Share on other sites

Dobro na turnirima se vecinom igraju slicni heroji sa istim talentima. A u hero league je bezumlje kakve sam meceve pobedjivao i gubio, naravno da je bolje da imas dobar comp ali u vecini slucajeva pobedjuje skill igraca a ne izabrani heroji..

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Na kom sajtu pratis hots scenu? Nisam ni znao da vec ima turnira i svega toga.

 

Ja sam trenutno rank 26. Ja ne znam do kog ranka moram da doguram da dobijam normalne saigrace...

 

Sto se tice pobedjivanja, sve sto treba da se uradi da bi pobedio je da svako radi svoj zadatak, nista vise. Ali ljudi jednostavno vole ubiti i imati dobru statistiku, jednostavno ne postoji mehanizam koji mozes da implementiras u igru i da ljudi u drugi plan stave ubistva i statistiku. Sinoc imamo tenka koji je imao 0 smrti, preponosan na tu cinjenicu objasnjava kako smo izgubili jer smo mi nobovi a on ni jednom nije umro. A tih 0 smrti zapravo govori samo o tome da su nasi DPS-ovi morali da iniciraju tuce i da je nas tenk uvek prvi izlazio, bukvalno mu health bar nije isao ispod pola. I eto , imas takvog igraca na kljucnoj poziciji i support i dps-ovi mogu da try-harduju kolko hoce, jako tesko ces nesto uraditi.

Link to comment
Share on other sites

Na http://www.reddit.com/r/heroesofthestorm vidim unapred obicno kada ima turnir i post-uju ljudi neke meceve. Nekada i na twitch-u nabasam na neki turnir.

 

Sto se tice igranja. Ljudi pikuju vecinom sta im se igra, nije ih briga sta vec ima u timu i ne shvataju da je dual support bolji comp trenutno. Najgore je sto ne znaju na kojoj je mapi koji heroj dobar, bezumno pickuju sta im se svidja, u stvari mislim da vecina ni ne shvata da nisu svi heroji za sve mape optimalni. Ne znaju kada da uzimaju merc-ove, misle da je dobro da se uzmu kad god. Ne shvataju da nema poente uzeti mercove kada su 5 coveka zivi i brane. Hiljadu sam puta izgubio zato sto 2 bolida zapnu za siege camp a njih 5 trcka prema njima. Kao da ce ti siege mercs da urade ista sami.. 

 

Ono sto sam primetio je da ne mogu da pojme split push taktiku. Jednostavno ne mogu da shvate sta im pricam, tako da sam i prestao da objasnjavam to.. 

 

E da, upravo se igra ESL playoffs

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Drugari Spiro i Sajbo, molim vas da sve šta imate rešavate preko PM-a.

 

Nema potrebe da i svi drugi to čitaju.

 

Ovo je ujedno i samo pismeno upozorenje bez direktnog uticaja na warn poene.

 

Ukoliko vam nešto nije jasno, kontaktirajte me na PM.

Link to comment
Share on other sites

Stigli neki ključevi na mejl, evo ko oće

 

1) NCJ444-BMD7-C4VKC8-XP6E-9ZH4FD
2) XWZ8C9-T7HC-XC7NYJ-YMFJ-RRNN8M
3) RKV27V-TT9R-G7X9CJ-X96Y-C2WYXD
4) ECPKEN-Z8TX-KXYX82-8WCP-DWBFMJ


Upisujete na www.battle.net/code , prethodno budite ulogovani na betlnetu.


Rade samo u EU zoni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...