Get Adobe Flash player
Grotar2

Heroes of the Storm - slobodna diskusija

Recommended Posts

On ‎3‎.‎2‎.‎2017‎. at 11:54 AM, Dusan_k said:

najgluplji i najdosadniji brawl ikada. fuj.

Iako mi je ova verzija hammera bolja nego prva (ne samo sto je kraca, vec i zato sto se polazi od lvl 10), iz nekog razloga brawlovi mi po feelingu opste nisu ludnica kakvi su na papiru. Na papiru zvuce ludnica, u praksi odradjujem ta tri za 1000 golda. Jedini brawl u kome sam uzivao i igrao vise od tri puta je 5x5 Nova :)

edit: Da, definitivno mi je ova verzija bolja (odigrao sam je vise od 3 puta, uglavnom dok cekam prijatrlje da zavrse mec), svidja mi se dinamika meca, i to sto se pocinje odmah od 10 lvl-a. Ovaj je sluzio svrsi, sto se mene tice.

Edited by SerbCommando

1 hour ago, Lok'tar Ogar said:

Sledeće nedelje, uvek pada heroj na 10k posle 2 nedelje.

Ma znam, nego nisam igrao neko vreme pa nisam bio siguran kad je izasao Lucio. 

Odo da potrosim 10k onda :D 

Poce nova sezona i ja sa njom. Dal neke opklade da se bace. Sta cu da dobijem posle placement mecheva, koliko ce da mi treba da napredujem, u kojoj diviziju cu da dobijem silence, itd.. 

Prva partija odigrana. Igramo Pauke, Lunara odlucuje da je +150% damage minionima los talenat i uzima da posle blossom-a sledeci attack pogadja 4 jedinice. Aoe ulti? Jebes to smece, uzima leaping strike. Pitao sam ga dal je imbecil, rekao mi je da ne igra dugo igru. 2500 partija odigranih. Da da.. 

Kad ti "Master" idioti kazu da ne pick-ujes Chromie zato sto te ETC i Medivh counter-uju. I da si noob. 

VmkYIgn.jpg

Edited by SpiRo

Nego, jel stigla radilica, da znam dal' da na laptop da mećem hots, kad mi je već glavni komp rikn'o pokoj mu duši.

42 minutes ago, Lucky said:

Nego, jel stigla radilica, da znam dal' da na laptop da mećem hots, kad mi je već glavni komp rikn'o pokoj mu duši.

Jeste.

Od patcha Heroes 2.0 Igra ce postati otvorena za free2play igrace vise nego ikada. 

14 heroja u besplatnoj rotaciji, cene velikog broja heroja su oborene sa 10 000 na 4000 i 7000 golda, pored daily questova ubacili su i weekly questove od 1000 golda (u obliku brawla), skinovi ce se moci dobiti potpuno besplatno iz Loot chestova, dovoljno je samo igrati igru. Ako sve to uporedimo sa cenama heroja kada je igra prvi put izasla gde je vecina heroja kostala 10 000 golda bez nekog brzeg nacina da se taj gold zaradi, samo 7 heroja u besplatnoj rotaciji kao i da si prosecan skin mogao da nabavis jedino kesiranjem 10 evra, mislim da igra sada definitivno ima predispozicije da postane deo Velike trojke. Hard core bazu igra ima odavno, ovo je vazan korak da igra postane otvorena i ka novim igracima.

Za razliku od ostalih njihovih igara koje su maltene nedostizni lideri svojih zanrova, HotS ipak dolazi kao neko ko tek treba da izbori svoje mesto pod suncem u zanru u kome vec godinama dominiraju neka druga dva titana. Blizzard je to izgleda konacno skontao.

Edited by SerbCommando

On 5.4.2017. at 4:41 PM, SerbCommando said:

cene velikog broja heroja su oborene sa 10 000 na 4000 i 7000 golda

to mi reci, konačno se isplatilo što nisam trošio gold sve ovo vreme! :)

Zdravo svima nov sam u ovom forumu i reko bi da sam u hotsu fazon 10 lvl illidan mi je main heroj sto i najace dobro ga i igram nije komplikovan ovaj hteo bi da napravim neki party za cepanje wanted to came out positive haha[:p]

4 minutes ago, nomorezerodays said:

Zdravo svima nov sam u ovom forumu i reko bi da sam u hotsu fazon 10 lvl illidan mi je main heroj sto i najace dobro ga i igram nije komplikovan ovaj hteo bi da napravim neki party za cepanje wanted to came out positive haha[:p]

Ovde možeš da se prijaviš pa ćeš lakše naći nekoga za igranje -