Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

dal' je ovaj alarak mogao biti veća kopija onog darth maula ili kako se već zove onaj lik iz star warsa, neverujem :)

2 hours ago, SpiRo said:

Ja ni ne znam sta rade glasovi, ali koliko sam ukapirao nemaju veze sa tim ko dobije MVP po zavrsetku partije. Njega je sama igra proglasila odma MVP-em. 

glasanje bi trebalo da je commend a mvp bira igra

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, LoSmi said:

Glupavo je sto su stavili da mora 8 glasova da dobijes... po meni bi 5-6 bio sasvim OK. Garant je igro stack pa mu njegovi glasali, ali sto su i ostali to nemam pojma.

Glasovi ne odlucuju MVP, igra ga proglasava, a glasovi su fazon lajkovi ko na fb... Nije kao na OW. Izbaceno je totalno sjebano. 

Iskren da budem, nisam ocekivo da ce bas ovako da izbace navrat nanos sjebano sve, cak im je i rotacija mapa krenula ubagovano (ne rotiraju se onih 6 mapa sa novom kako je trebalo, nego je krenula samo crused hollow pa su na kraju pustili sve - evo ja ceo dan igram, jos nisam dobio novu mapu :) ) Bar su to mogli da istestiraju pre nego sto su patch pustili live, 'bemu misa.

Inace, taj MVP... On ima logike kao i Overwatch PotG :) Ali koliko sam provalio uglavnom dobijaju hileri i tenkovi, vise kao blizzardova podrska tim rolama posto nisu popularne... Ma blizzard, failovao ovaj patch. Ideje dobre, ali na kraju pustili neku raspalu nedovrsenu beta verziju.

Oseca se neka trulez kod njih... ne znam sta se desava, dal su zagrizli previse sa ovom igrom u poslednjih 5-6 meseci pokusavajuci da od nje naprave ono sto je od starta trebalo da bude, a tipa rade na njoj 10 mucenika koji spavaju samo dok jedu na wc solji, taj neki osecaj. Neki neverovatni bagovi im se provlace, nekad mislim da smo im mi prvi beta testeri,

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

Sjebali matchmaking totalno sa ovim soft resetom u drugoj sezoni, 50% win rate, stompovi sa obe strane, ne da ne moze da se carry nego ne moze da se igra. A da fazon bude jos veci, kada ti dodje partija "da pobedis" pobedili smo sa dva bota (2 nasa frienda su imali "attemting to reconect"... A taman su partije krenule da mi lice na nesto. Ne znam, toliko paze da "svi budu srecni" da na kraju svi pizde.

Previse je sve isforsirano, cak i isforsirano prave od nje esport. Fali malo spontanosti u svakom smislu.

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
7 hours ago, SerbCommando said:

Idalje ne kontam koja je poenta promena imena, koji se problem time resava, sta su opste time zeleli da postignu?

Ne znam. Jedino sto mi je palo na pamet je da se mnogo ljudi zali na mene i posto nisu znali kako da rese problem koji predstavlja "SpiRo", resenje im je bilo da mi zabrane koriscenje nick-a. Pod izgovorom, "rezervisan" je nick za nekog. Ja sam bio promenio nick u "ItsSpiRo" i rekao sta sam im rekao, dalje sve znate.. 

A da, ja sam ga pitao kako je rezervisan nick kad na svim drugim akauntima koje imam se isto zovem "SpiRo" i nije rezervisan tamo. Nista mi nije odgovorio na to, mnogo su nesposobni.. 

Link to comment
Share on other sites

HotS developeri bas nagazili, prekjuce javili da izbacuju arena mode za 2 nedelje, danas najavili blademastera novog heroja, a zarya jedva nedelju dana kako je izasla - i to samo 2 nedelje posle alaraka, 2 mape i machines of war eventa. Nesto se ubrzali, obicno izbacuju/najavljuju jednog heroja na mesec dana. Plus nekoliko velika patcha u poslednja 2-3 meseca sa reworkovima i balansiranjem talenata koji se slabije koriste.

Veliko sredjivanje igre pred blizzcon, tako mi deluje.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SerbCommando said:

HotS developeri bas nagazili, prekjuce javili da izbacuju arena mode za 2 nedelje, danas najavili blademastera novog heroja, a zarya jedva nedelju dana kako je izasla - i to samo 2 nedelje posle alaraka, 2 mape i machines of war eventa. Nesto se ubrzali, obicno izbacuju/najavljuju jednog heroja na mesec dana. Plus nekoliko velika patcha u poslednja 2-3 meseca sa reworkovima i balansiranjem talenata koji se slabije koriste.

Veliko sredjivanje igre pred blizzcon, tako mi deluje.

ili su skapirali da igru igra mnogo manje ljudi nego što su želeli pa sad rokaju na svim frontovima. mislim, blademaster je baš ono "zvezda" i tako je i najavljen, jedan od onih "džokera" koje izvlačiš kad je frka. Da ne pričamo što ne kapiram kakve on veze ima sa Starcraftom koji je sad tema narednih meseci.

Link to comment
Share on other sites

Pa i nisu bas forsirali Starcraft. Machines of war event je predvidjen da traje do 17. oktobra, znaci tek nesto vise od mesec dana (sto je i ovako period za vreme kog se izbaci 1 heroj - u ovom slucaju alarak i bonus zarya).

Obicno su fanovi starcrafta i diabla glasniji, jer warcraft igraci imaju ubedljivo najvise heroja, doduse nemaju pravu warcraft mapu, ali blizzard to verovatno cuva mozda kao najveci dogadjaj sledece godine, bas zato sto im je warcraft najpopularniji - da ne spucaju sve u prvih godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

Blizz je od starta pričao kako im je Diablo glavna tema i sve će biti vezano za Diablo i dža bu, pa će onda da promene temu tj. igru pa će po njoj da rokaju - što bi trebalo da se događa sada sa StarCraftom, makar sam ja to tako doživeo. Ali ako traje samo do 17. oktobra, moguće je da su promenili filozofiju tj. ono što su hteli da urade.

1 hour ago, SerbCommando said:

Obicno su fanovi starcrafta i diabla glasniji, jer warcraft igraci imaju ubedljivo najvise heroja, doduse nemaju pravu warcraft mapu, ali blizzard to verovatno cuva mozda kao najveci dogadjaj sledece godine, bas zato sto im je warcraft najpopularniji - da ne spucaju sve u prvih godinu dana.

Upravo to, WC još nije tema, niti će biti dok ne obrnu SC.

Link to comment
Share on other sites

Da, trajao je duze i bilo je 4 diablo heroja za redom. Ali su kao skontali (rekli su to) da im je tesko da izbacuju heroje po prici - tipa sve diablo heroji, ili recimo ovo sto je kao izasao medivh pa za njim odmah guldan pa su napravili kao neku mini pricu-trailer, svi smo ocekivali da ce guldanu da se pridruze jos neki zli heroji (fazon da zajedno pokore nexus), jok. Ne trude se da razvijaju neku mini pricu kroz izbacivanje heroja. Sto bi po meni bilo jako kul.

Link to comment
Share on other sites

Sve pohvale za Warhead Junction sa vizuelne strane, izgleda bukvalno onako kako bi izgledao Starcraft kec da je prenet u 3D bez menjanja stila

Al zato su SC2 u poslednjoj ekspanziji nadrkali da izgleda mračno i "metalno", ko da im je ciljna grupa igrači Warhammera 40K :(

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...