Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

5 hours ago, Lucky said:

ovi letnji skinovi su tolika glupost da nemam reči :))

Slazem se, uvek se vise obradujem 'ozbiljnim' skinovima i mountovima, kad vidim da bacaju previse akcenat na zajebanciju smorim se. Isto vazi za "wooo-hooo" po cinematicima, smorim se u trenutku. Voleo bih malo vise ozbiljnosti i dark elemenata u igri.

Hanamura cinematic mi je bio tezak fail. Iako mi je D.Va jedan od najzanimljivijih heroja ikada, jbemumater, nadjes se oci u oci sa djavolom, ti pocnes da se smejes i "wooo-hooo"-ces.

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem. Meni je recimo reworkovani alarak na PTR-u delovao apsolutno broken, medjutim kad se preslo na live sve je ok. A Malthael mi ne deluje kao heroj koga je tesko izbalansirati, cak i da malo strci prve nedelje, jer mu se sve svodi na sustain dmg brojeve, nema neki utility, diverzije, nesto sto u sekundi resava team fight i sl. Tychis pravi 4 puta veci % dmg u sekundi od Malthaela. Verovatno ce da bude jak, ali kao i svaki heroj u svojoj ulozi.

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2017 at 11:13 PM, SerbCommando said:

Ne verujem. Meni je recimo reworkovani alarak na PTR-u delovao apsolutno broken, medjutim kad se preslo na live sve je ok. A Malthael mi ne deluje kao heroj koga je tesko izbalansirati, cak i da malo strci prve nedelje, jer mu se sve svodi na sustain dmg brojeve, nema neki utility, diverzije, nesto sto u sekundi resava team fight i sl. Tychis pravi 4 puta veci % dmg u sekundi od Malthaela. Verovatno ce da bude jak, ali kao i svaki heroj u svojoj ulozi.

Nit igram ptr, nit znam kakve talente ce imati, al mogu bez greske da tvrdim da ce biti gotovo nemoguce laneovati protiv njega sa bilo kojim melee herojem 1v1. U teamfajtu bilo ko da dipuje do 1/3 hpa je gotovo sigurno mrtav. Videcemo sta ce biti, ja dajem prognozu broken :D

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Shale said:

Nit igram ptr, nit znam kakve talente ce imati, al mogu bez greske da tvrdim da ce biti gotovo nemoguce laneovati protiv njega sa bilo kojim melee herojem 1v1. U teamfajtu bilo ko da dipuje do 1/3 hpa je gotovo sigurno mrtav. Videcemo sta ce biti, ja dajem prognozu broken :D

Prilicno sam siguran da ima melee heroja koji mogu da ga razvuku da ne zna sta mu se desilo..

Ali mislim to je totalno nebitno. Nije igra koja se svodi da duel-e melee heroja. Totalno nebitna stvar, i da ne mozes da ga pobedis na liniji samo treba da stojis i soak-ujes exp. I?

 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, SpiRo said:

Prilicno sam siguran da ima melee heroja koji mogu da ga razvuku da ne zna sta mu se desilo..

Ali mislim to je totalno nebitno. Nije igra koja se svodi da duel-e melee heroja. Totalno nebitna stvar, i da ne mozes da ga pobedis na liniji samo treba da stojis i soak-ujes exp. I?

 

Dere ga Tracer pošteno, totalno se pogubi kad iskočiš ispred njega, nema šanse 1vs1 protiv nje :D Definitivno nije OP heroj, ima svakako lijeka za njega, mislim da je jedan od bolje izbalansiranih novih likova :D

Edited by Aleksandar Knežević
update
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dusan_k said:

Meni je toplo hladno heroj, ili bas sabija ili suckuje zestoko. Jako je dobar na BoE, gde mu passive radi na immortala, topi ga samo tako. Po pravilu kad je protiv mene u ekipi lik dobro igra, kad je sa mnom uglavnom zavrsi neki suicidni lik na njemu.

Čini se broken na svakoj mapi sa velikim zajebanim čudovištem :D BoE, Infernal, Dragon sve je to isto. Mislim da bi bilo fer da trait ne radi na Vehicles, kao što je slučaj sa Greymenovim Cursed Bulletom.

Na kraju će početi ljudi da ga igraju zbog map objectiva, a to nije ono što je Blizzard planirao za ovog heroja. 

Edited by Lok'tar Ogar
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nisam igrao Hots jedno nedelju dana i rekoh ajde da udjem da odigram koju. Momentalno mi se zgadila igra i samo sam afk-ovao prvu i izasao iz igre. Kakvi jadni debili igraju ovu igru... 

U 5om minutu 4 moja igraca imaju 800xp contributed. U 11 minutu 3ica imaju 3k xp contributed. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

PogChamp

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...