Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

38 minutes ago, Dusan_k said:

http://heroespatchnotes.com/hero/valla.html

ovo je solidan sajt gde mozete pogledati kako su menjani heroji po patchevima. Valla prilicno pownuje od reworka, jes krta i slaba ali odlican dmg pravi. Kad si je zadnji put igrao Vudu? :)

u dobar je ovaj sajt, taman da vidim kako su promenili heroje od poslednjeg puta kad sam igrao :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bustujem nekog Italijana od plat 1 do d5, pa od d5 do d1 :D i ovo je najgori MMR hell koji sam ikada video.

Ljudi ne znaju da HODAJU bre, i to ne samo mehanicki, nego su i logicki PREOCAJNI. 

Ne znaju da draftuju, ni da se krecu, mehanicki cesto gori od botova, propustaju toliko SOAK da ne mozete da poverujete, rade initiate 3x5, random fightovi na random delovima mape non stop... boze sacuvaj koliko se drkam.. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Dusan_k said:

Bustujem nekog Italijana od plat 1 do d5, pa od d5 do d1 :D i ovo je najgori MMR hell koji sam ikada video.

Ljudi ne znaju da HODAJU bre, i to ne samo mehanicki, nego su i logicki PREOCAJNI. 

Ne znaju da draftuju, ni da se krecu, mehanicki cesto gori od botova, propustaju toliko SOAK da ne mozete da poverujete, rade initiate 3x5, random fightovi na random delovima mape non stop... boze sacuvaj koliko se drkam.. 

Welcome to daily HotS game. Taj tu deo je najveći kancer, jer tu ima najviše novih igrača koji su dobili početni boost itd. Tu bih ja uradio jedan BY FIRE BE PURGED reset MMR-a :)

Edited by Lok'tar Ogar
Link to comment
Share on other sites

http://us.battle.net/heroes/en/blog/20506310/heroes-of-the-storm-balance-update-january-27-2017-1-27-2017

Blizzard is on fire. :) Ispravljen veliki broj bagova i redovni balance update. Jos jedan solidan patch, a pre dva dana je stigao patch sa PTR.

Zaista neverovatna kompanija (ovo kazem ja koji je od svih blizzardovih igara igrao samo Lost Vikings, Warcraft 3 i HotS), ali sto bi rekao moj ortak, dzabe oni toliko ulazu u igru kada je kvalitet partija idalje isti krs kao sto je bio. Nisu uradili nista da rankovi pocnu nesto da znace.

Kao, ako si dobar probices se iz silvera u diamond. Nije poenta u tome, poenta je kako te onaj sto ne zna ni da hoda vec ceka tamo.

Link to comment
Share on other sites

Juce sam imao 3 pobede za redom, ja sam bio sokiran kako su ljudi igrali. Ja prosto nisam verovao sta dozivljavam. Da ni u jednom momentu nisam nasao zamerku, da ljudi prate igru i znaju sta da rade. Mi smo prolazili kroz njih svaki put tipa 35-1 po ubistvima. Ne znam kad sam poslednji put ovako uzivao u partijama. Mozda jedino sa Lucky-jem kad sam igrao... 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

On ‎3‎.‎2‎.‎2017‎. at 11:54 AM, Dusan_k said:

najgluplji i najdosadniji brawl ikada. fuj.

Iako mi je ova verzija hammera bolja nego prva (ne samo sto je kraca, vec i zato sto se polazi od lvl 10), iz nekog razloga brawlovi mi po feelingu opste nisu ludnica kakvi su na papiru. Na papiru zvuce ludnica, u praksi odradjujem ta tri za 1000 golda. Jedini brawl u kome sam uzivao i igrao vise od tri puta je 5x5 Nova :)

edit: Da, definitivno mi je ova verzija bolja (odigrao sam je vise od 3 puta, uglavnom dok cekam prijatrlje da zavrse mec), svidja mi se dinamika meca, i to sto se pocinje odmah od 10 lvl-a. Ovaj je sluzio svrsi, sto se mene tice.

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...