Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Dobre partije na rur streamu, za malo da sve 3 dobijemo! :D 

pa kad ja nisam igrao! :)) šteta što nisam mogao da pogledam sve lepo, ali baciću pogled na snimak! :)

taman sam kupio uther-a i uthera/she mi sa novu update

haha, realno :))

Ko uz kurac i Anuba i Jainu sam kupio kad su bili 10k, da tipa za ~2-3 nedelje oni snize. Bem ti zivot, pa kako je to pravda!11

Btw jel neko ima ChoGalla? :D Nisam ga jos ni jednom video, trebali bi da su ga ubacili?

tek je sad upao, plus pošto smo EU to sve uvek kasni pomalo...

Meni leze ovaj patch nikad bolje. Ja se bas razmisljao izmedju Artanisa ili Djane pre neki dan. I reko aj Artanis posto mi je gotivniji a posle cu Djanu, i sada vidim pade na 4k. Ali ipak prvo Tychus.

nisam još stigao da probam, ali ova razlika u levelima koju hoće da ubiju, videćemo.

Link to comment
Share on other sites

Igrao danas dva puta protiv Cho'Galla i lagane pobede. U drugoj slucajno se pogodilo da imam Anuba i on je direktna pobeda protiv Cho'Galla. Uskocim i Cocoon-ujem njega i onda ova 3 mucenika prebijemo. Ili Cocoon-ujem hilera pa ih opet prebijemo 3icu. Bas je onako smesno bilo, nisu imali nade. 

Link to comment
Share on other sites

Kod mene ista prica, bukvalno svaki ranked svi mole "plzzz no ChoGall plz" :D, 3 partije vs njega su bile cist stomp, unistili smo ih. Igrao sam i 1 partiju sa ChoGallom u timu, medjutim bilo je na Dragon Shireu, gde se bas jako oseti da nas fizicki ima 4, pogotovo sto su oni imali i falstada sa might gustom i raspalog murkya, uspeli smo 1 keep da im srusimo, bili jaci u fightovima u glavnom, ali nije vredelo, napravili nam livadu na kraju i srusili nas..
 

Link to comment
Share on other sites

Kod mene ista prica, bukvalno svaki ranked svi mole "plzzz no ChoGall plz" :D, 3 partije vs njega su bile cist stomp, unistili smo ih. Igrao sam i 1 partiju sa ChoGallom u timu, medjutim bilo je na Dragon Shireu, gde se bas jako oseti da nas fizicki ima 4, pogotovo sto su oni imali i falstada sa might gustom i raspalog murkya, uspeli smo 1 keep da im srusimo, bili jaci u fightovima u glavnom, ali nije vredelo, napravili nam livadu na kraju i srusili nas..
 

meni je u svakoj partiji juče bio chogall na obe strane.

plus u jednoj sa onim epic skinom za njega, ne znam ni odakle mu.

od svih partija koje sam odigrao, samo u jednoj je lik igrao dobro sa njim (tj. dva lika).

Link to comment
Share on other sites

21.9% win sa Cho'Gall-om na hero ligi.....

ne čudi me, zajebano je igrati tako (čak i kada se neko "nakači" abadurom na drugoga vidi koliko je hevi usmeriti magiju kada ne znaš gde će drugi da ide) a i sama osnova da postoji ovakav heroj je čisto zezanje, sigurno niko ne misli da će ga neko ozbiljno birati.

Link to comment
Share on other sites

Promene koje nisu u noutsima.

Nova holo build je efektivan od 13. lvla. Jer pre lethal decoy-a hologrami ne dismountuju/prekidaju channeling (zmaj, tribjut itd) 

Jasno mi je zasto su to uradili ali to ne umanjuje moju tugu. :C

Gaz turet umire posle 2 auto attacka. Nisam jos probao ingame da vidim koliko je bahata promena, ali verujem da je i te kako primetno.

 Smradovi...

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Juce sam onako pritisnuo Cancel Search i izasao iz igre. Danas vidim da sam opet low priority i 3 rank.. Nisam bio ljut onako nasemjao sam se i pozeleo im smrt.. 

edit: To za Gazlowa nije promenjeno. Igrao danas i normalno imaju hp tureti.  

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ja lagano dobio 2 partije i sad mi heroj u inventaru. Normalno da mu je winrate nizak kad zavisi od dvoje ljudi. Prvu partiju protiv nas je ušao drugar koji je rank 1, igrao je Gala, a drugi R39 Choa, izuli su nam tim iz gaća. Nismo mogli da se sastavimo. Druge dve smo lagano dobili kad sam skapirao šta i kako.

Link to comment
Share on other sites

Smesan je Cho'Gall ako ga anti pickujete sa ovima sto prze % max helta, ne daj boze kharazim ulti da  baci na chogalla...
Verujem da ce smisliti nesto da mu ubace tipa 50% HPa da mu bude HP,a 50% neka vrsta shiled-a ili tako nesto, ovako nema poente uzimati ga,potrosite 2 picka a dovoljan je 1 antipick da ga totalno usere..

Edited by Urosh92
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...