Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Imam neki jinx na onom Dragon Knightu, nema teorije da dobijem partiju kad smo na toj mapi :)

toliko odsustvo organizacije da je to neverovatno. valjda se tu i najviše primeti jer moraš da u isto vreme uradiš nešto na tri mesta, pa onda ako nema sloge fejluje se :)

Ovako je i meni bilo na početku. Bukvalno kad vidim loading screen znam da sam izgubio partiju. Valjda što si veći lvl ljudi kapiraju da su objectivi ključ za pobedu, a ne gankovanje i farmovanje. Sad mi je čak i jedan od najvećih win ratio na Dragon Shireu.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Ma nemam pojma, ja ne hejtujem druge igrače, otkud znam, verovatno je tek neko počeo ili šta god, a i nemam ništa od hejta, ali tipa DVA naša heroja su oko samog dragona, mi kontrolišemo obe one tačke, pingujemo ovma da dođu i aktiviraju ga i oni ništa - i bukvalno pola minuta nakon toga ovi drugi uzmu i to onako, nikad lakše, samo otmu jedan pa drugi punkt i potom dignu zmaja. I tako iz partije u partiju :))

Ali dosta pomaže u tom manjem smoru to što zaista nema dugačkih partija i onda možeš i da odigraš novu partiju ili šta god a ne kao u doti celo veče posvetiš jednoj partiji i onda je izgubiš :)

Link to comment
Share on other sites

Evo, opet isto :))

Hoce li RUR organizovati neki HOTS turnir?

Misliš, kao, da se nerviram na turniru kada dođe Dragon Shire? :)) Ne znam, možda, možda, nije loša ideja.

btw

Hoćete da odigrate partiju Duck Hunta pre nego što uskočite u Heroes of the Storm? To vam je Blizzard i omogućio najnovijom “skrivenom funkcijom” u igri. Sve što je potrebno da uradite jeste da kliknete u glavnom meniju igre na drveće koje postoji u pozadini iza najnovijeg ubačenog heroja – Kharazima. Kada to uradite, patke će početi da iskaču iza drveća a vi možete da ih upucate. Imate ograničenu municiju a i patke vam mogu pobeći.

Pogledajte kako sve to izgleda na videu ispod i ne zaboravite da ova mini igra postoji tek kada osvežite HotS na najnoviju verziju.

Link to comment
Share on other sites

Među kim? Ukupno gledano - verovatno, partija se nalazi dosta lako i obično se ne čeka duže od minut.

Među našima, ja se nisam nešto trudio da dodam sve žive (mada jesam sa ovog našeg topica) i obično bude 2-3-4 online u istom trenutku kad i ja. Jedino ja nisam navikao da zovem ljude preko Battle.neta, nisam to radio, pa dok se naviknem :)

Link to comment
Share on other sites

Pobedio sam na Dragon Shireu, izgleda da sam ovoga puta upao u onu ekipu koja se lepo organizuje, mada je na primer meč trajao 16 minuta a mi smo prvih 10 pokušavali da uopšte aktiviramo dragona, onda smo ga uzeli prvi put, drugi put znatno brže i lakše i to je već bio gg.

Link to comment
Share on other sites

Među kim? Ukupno gledano - verovatno, partija se nalazi dosta lako i obično se ne čeka duže od minut.

Među našima, ja se nisam nešto trudio da dodam sve žive (mada jesam sa ovog našeg topica) i obično bude 2-3-4 online u istom trenutku kad i ja. Jedino ja nisam navikao da zovem ljude preko Battle.neta, nisam to radio, pa dok se naviknem :)

Da, mislio sam medju nasima dal ima dovoljno aktivnih igraca da se skupi par ekipa za HOTS turnir. Cini mi se da ljudi prestaju da igraju HOTS. Ja sam pre imao 6 rl drugara koji su igrali i onda prestadose jedan po jedan. Sada igram samo sa jednim ortakom.. 

Ali bilo bi super kada bi se neko iscimao da organizuje tako nesto. 

Link to comment
Share on other sites

Hm, ja nisam stekao takav utisak, možda si u pravu, mada ne znam što bi prestajali?

Znam sa druge strane da prodaja starter packova ide relativno OK kod nas, što je isto valjda neki pokazatelj.

E sad, da li bi bilo za turnir ekipa dovoljno da ih je makar 4 ili 8, to je već pitanje.

Link to comment
Share on other sites

nisam odigrao placmente,ali sam citao da se dosta ljudi zali na to.Tipa imas 15-5 skor i baci te na neki 47 rank.Kontam da je tako jer je prosli sistem bio totalni fail,bilo je bitno da sto vise igras i rank ce ici navise.Sad je to izmenjenomora se vise dobijati da bi napredovao.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Placement mečeve su uveli jer je bilo mnogo ljudi sa različitim mmrom na ranku 1. Manje više broj pobeda u placement mečevima nije bitan nije ključni faktor, smestiće te u skladu sa tvojim mmrom.

Edited by Ivan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...