Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Jednom sam igrao protiv Thrall-a i bio je dosta jak. Najveci smor su mi Uther i Arthas.. 

Pogotovo kad su oboje u vs timu sto je meni barem 70% partija.

 

I konstantno imam Abathura u timu, kojeg sudeci po prikazanoj partiji, uzima prvi put :D

 

edit: ju koji whine post, nije to bila namera :D. Sad sam igrao sa tychusom prvi put. Kolko je bolestan samo na 20 lvl kada u Odinu dobijes nuke :O

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Pogotovo kad su oboje u vs timu sto je meni barem 70% partija.

 

I konstantno imam Abathura u timu, kojeg sudeci po prikazanoj partiji, uzima prvi put :D

 

edit: ju koji whine post, nije to bila namera :D. Sad sam igrao sa tychusom prvi put. Kolko je bolestan samo na 20 lvl kada u Odinu dobijes nuke :O

 

Kad budes odigrao sa unapredjenim laserom, Odin ce ti se ciniti kao da ne pravi dmg :P

Link to comment
Share on other sites

Narocito kad igras protiv ekipe koja ne zna da ga ccuje i isfokusira. Da, ja sam bio Li Li tu partiju kad ste nas izgazili, a ti si igrao Zeratula.

E lol da smo igrali jedan protiv drugog. Dodaj me ako zelis pa da igramo malo, ja sam tek poceo pre par dana ali mislim da mi je game sense na nivou ^^

 

 spiro#2888

Pogotovo kad su oboje u vs timu sto je meni barem 70% partija.

 

I konstantno imam Abathura u timu, kojeg sudeci po prikazanoj partiji, uzima prvi put :D

 

edit: ju koji whine post, nije to bila namera :D. Sad sam igrao sa tychusom prvi put. Kolko je bolestan samo na 20 lvl kada u Odinu dobijes nuke :O

Ja kada imam Abathura on stoji na fontani i salje bube samo. Nisam ga igrao i ne znam sta sve ima tacno, ali sam prilicno siguran da tako ne treba da se igra.. 

 

Igrao i ja Tychusa jednu i prilicno mi se svideo.

 

ko god zeli da igra neka me doda ^^

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Taj heroj mi deluje nekako nebitno. Kad god sam igrao protiv njega pobedio sam posto on nista ne radi.. Jel mnogo los ili samo ljudi numu da igraju?

 

Ne umeju da ga igraju, inače je opasniji od Abathura.

U nekim igrama me likovi odma provaljuju i moram initiate sa blinkom a u nekim trcim pored njih 5 oni nista ne vide.. 

 

u onoj našoj partiji sam te pingovao svaki put i džabe kad niko ne obraća pažnju na to šta treba da se radi već su svi u fazonu "trčimo i veseli smo" :)

Link to comment
Share on other sites

Moram i ja da se zahvalim jos jednim za kljuc ali imam i jedno pitanje. Zasto ne mogu da se "log-inujem" u samom meniju igre? Popunim prvo polje "Battle.net Account name" zatim "Password" podesim "Region" i poslednje stikliram "Remember Account" ali nikako nece da mi dozvoli da kliknem "LOGIN"?! [V] Da napomenem da sam napravio profil na Battle.net sto se podrazumeva gde sam i uneo kljuc, a zatim skinuo igru.

Izvinjavam se na postu jer sam ipak uspeo ali je zanimljivo to da jednim delom i nije bila moja greska, nego i kad sam uspeo da se "LOGIN" jedno 3x mi je ispisalo da moj mail nije validan za tu igru, a onda je odjednom sve ok! Eto ako neko imao slicnu situaciju nadam se da ce procitati ovo i mozda mu bude od znacaja..

Edited by kemboekoko
Link to comment
Share on other sites

Moram i ja da se zahvalim jos jednim za kljuc ali imam i jedno pitanje. Zasto ne mogu da se "log-inujem" u samom meniju igre? Popunim prvo polje "Battle.net Account name" zatim "Password" podesim "Region" i poslednje stikliram "Remember Account" ali nikako nece da mi dozvoli da kliknem "LOGIN"?! [V] Da napomenem da sam napravio profil na Battle.net sto se podrazumeva gde sam i uneo kljuc, a zatim skinuo igru.

Izvinjavam se na postu jer sam ipak uspeo ali je zanimljivo to da jednim delom i nije bila moja greska, nego i kad sam uspeo da se "LOGIN" jedno 3x mi je ispisalo da moj mail nije validan za tu igru, a onda je odjednom sve ok! Eto ako neko imao slicnu situaciju nadam se da ce procitati ovo i mozda mu bude od znacaja..

Hmm, nisam imao takvih problema, da li si siguran da si verifikovao mejl? Mozda je do toga problem, a valjda ga vise ni nece biti :)

Link to comment
Share on other sites

Zar ne bi trebalo da startuješ igru iz bnet launchera?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nisam imao takvih problema, da li si siguran da si verifikovao mejl? Mozda je do toga problem, a valjda ga vise ni nece biti :)

Evo nekoliko puta sam ulazio u igru i sve je u redu. [:)] Sve sam uradio kako treba izmedju ostalog i verifikovao mejl. Inace da, startujem igru preko Battle.net launchera. Hvala na odgovoru u svakom slucaju.

Link to comment
Share on other sites

Evo i samo dve tri reci o igri, moje skromno mislenje cisto u znak zahvalnosti sto sam dobio kljuc da se oprobam u Hots-u! Veoma dobra igra, pravo osvezenje za nas koji smo navikli na Lol, Dotu itd. da kazem klasicne (MOBA) igre i ako se one razlikuju jedna od druge. Ovde ima dosta toga da se otkrije i nauci ali nije zamarajuce nego zanimljivo. [:)] Uz malo privikavanje na novine koje nosi, timski rad (konacno) koji je gotovo neophodan mislim da se moze provesti doooosta vremena uz ovaj naslov. [:)] Moram da napomenem i jednu sitnicu (glupost) koja mi se dogodila. Naime, prilikom instalacije igre i pravljenja profila za Battle.net launcher stavio sam svoj Battle.Tag (nickname) kako god, koji glasi "Twister" i zaista je tako u launcheru ali u samoj igri mi je nekim cudom (ne znam kako) dodeljeno ime "T:42560659#170". [:D] Wtf?! [:0]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...