Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zasto blizz ovliko oteze izbacivanje ove igre, godinu dana alfe, pa onda jos godinu dana bete ima tamo 2016 da izadje igra ...

 

Nije toliko losa kada se naviknes na cinjenicu da je ovo ekstremno uprosenja moba. Da je released igrao bi povremeno, ali posto ce da mi brisu progress ko zna koliko puta jos ne hvala.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Juce je pocela buy in beta.
39.99 funti, dobiju se neki perkovi.
Ortaci koji su unutra kazu da je to najgori pack i da je realno skupo, ali medjutim dobija se beta access.. a posto nece biti wipe-ovanja vise, zanimljivo.

Ja se razmishljam da uzmem. Relano da cu dobiti beta key - necu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi prodaju 2500 in-game golda + 3 lika + 3 skina + mounta + beta pristup za 36 evra.

Da li je skupo? Jeste.

Da li će gomila ljudi potrošiti daleko više para kroz HotS vremenom na slične stvari? Hoće.

Da li će biti ljudi koji neće potrošiti ni dinara kroz HotS vremenom? Hoće.

Da li je gomila ljudi potrošila više para na mnoge druge f2p igre? Jeste.

Slažem se da je jajarenje, ali u odnosu na sva ostala jajarenja kojih ima u f2p svetu, ovo je prilično korektno. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ali ja nisam ni Blizz fan niti mislim da je fenomenalno. Dranje je, ali ni približno kakva sam sve video.

A fakat je da in-game imaš jeftinije heroje + popuste. U smislu, generalno ne deru više nego ostali "f2p".

Ovo je više u fazonu, pustite nas da vas oderemo pošto nas volite. ;)

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Hvala salemajsteru sto mi je omoguico da opikam betu!

Ovo je tolko dobro, ja sam van sebe :O. Interesovanje za igru mi je bilo bukvalno nula, al ukazala se prilika za betu i kao ajde da probam. Sada razmisljam da cim legne plata pazarim betu, eto takva je situacija :(.

Edit: samo sto mislim da nema sanse da igra zazivi kao e sport, iako blizz kaze da im to nije glavna namera, kladim se da im je zelja. Jednostavno nema toliko prostora za neke "majstorije" igraca, i nije zanimljiva za gledanje. Ja sam secam se gameplay trailer ugasio na pola, jer sam gledajuci zapazio ovo sto Lucky kaze, ti i tvoje akcije kao jedinke nemaju toliki impact u igri, sve je podredjeno timskoj igri koja je brza i opet kazem nezahvalna za te pojedinacne majstorije (ne kazem da ih nema, ali nisu naglasene toliko kao u doti). Tuca 1v1 se jednostavno ne radi, maltene ne postoji, lane se ne drzi kao u doti, konstatno se krece po celoj mapi i ka tackama koja donose "prevlast", gde se desavaju timske tuce.

Zabava. To je rec koju bih najvise puta upotrebio u opisu ove MOBE. Svestan sam da je to peonta svake igre i da reci da ti je igra koju igras aktivno zabavna nije bas neki epitet. Ali ovde nekako zabava lezi na svakom koraku i svake sekunde partije, zabava lvl 2004 je godina i ja igram prve partije dote i navlacim se kao na belo. S tim da sada sam konjina matora a igrica me "uvatila".

Mislim da igra nece odvuci dotase od dote i lolase od lola, siguran sam da ce je fanovi tih igara gledati sa visine i kao retard friendly i za decu i sve to. I nije da nisu u pravu, ali nema potrebe za poredjenjem. Najvise se slazem sa salemajsterom, ovo je za moba veterane. HotS je mali fudbal sa ortacima kada zavrsis profesionalnu karijeru velikog fudbala, hots je basket 3x3, hots je uther party. Cak mislim da recimo nece biti toliko fun kada se iskristalisu buildovi za svakog heroja, trenutno je haoticno i urnebesno dobro.

Edited by Longli
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je smesno kako je lako prepoznati Dotashe u ovoj igru kad partija josh nije ni pocela a svi se naguraju da stormuju jedan lane a njih u chetu vec hvata panika "a ko ce da driz mid? a ko ce da push gore? a kako cemo ovde sa melee na range" i tako neke stvari koje uopste nisu faktor u ovoj igri. Ovde nema lejnovanja nego zurka po celoj mapi non stop, kad krene fajt oko golema koji potraje 15 minuta a creepovi prosto u harmoniji pushuju nema ko da im smeta :D

Link to comment
Share on other sites

hahah, tako sam i ja prvu partiju, zabo lejn i gledam gde idu budale da se tuku na prvom levelu :D.

 

Sta ces kada nikakvo predznanje nisam imao o igri kada sam upao u prvu partiju, nisam ni znao da MOBA moze da bude drukcija, mislio sam da je to sve manje vise kao dota samo drugacijeg izgleda... Dugo nisam pratio desavanja na gaming sceni, a dota sam aktivno igrao ~ 8 godina, prirodno je da barem prvu partiju odigram dotaski :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...