Jump to content

POKLANJAMO Battlefield 4 majice!


Lucky

Recommended Posts

Zanimljivo je to što sam primetio da se registruju i neki članovi koji su redovno "gosti" pa smo ih sad "naterali" da postuju ali je činjenica i da ima novajlija. Ono gde smo napravili manji propust koji moramo da rešimo jeste da vidimo kako da regulišemo da za sve bude "pravično". Jer, recimo, 100 postova je ok, ali imaš neke koji su aktivni "čitaoci" foruma a registrovani pre 10 godina ali postuju jako retko i nemaju tih 100 postova. Razmišljam nešto u pravcu više ubacivanja u bubanj, tipa, stari članovi imaju 20 puta ubačen nadimak a neko ima 10 a neko ima samo 1 ili tako nešto, ali to je sad sve ovako i dalje u domenu mozganja.

Razumem sta hoces da kazes, ali nisi ti kriv za one koji su vec 10 godina tu a nista ne postuju, bolje dati priliku onima koji aktivno ucestvuju u diskusijama vec duze vreme, pa otuda i veci broj postova. Razmotri i tu opciju :)

Link to comment
Share on other sites

Jasno ti je koju sad diskusiju (potencijalno) otvaramo? :) Da li je neko ko je tu 10 godina i samo čita manje "veran" nego onaj koji čita i postuje. Da li onaj koji postuje "haha" već 10 godina je bolji član nego onaj koji "ćuti"? Da li onaj koji ima 98 postova ali je svaki "ko u njegoša" je manje bitan od onog koji ima 1098 postova koji su "običniji". Nisu to lake odluke!

Link to comment
Share on other sites

apropo onoga shto reche Laki tamo gore - npr. ja sam chlan foruma vec 11 godina, redovno ga chitam i pratim, pa poprilichan broj tema, ali ne znachi da cu da postujem u svakoj bilo kakav komentar :) narochito zato shto imam tendenciju da prochitam sve shto je napisano pre nego shto otkucam bilo shta, u sluchaju da se moje mishljenje i stav vec poklapaju sa nechijim, radije cu mu udariti + na komentar (od kada je ta opcija uvedena) nego shto cu da kopiram sve vec iznova recheno.. otuda ovako, hmm skroman broj poruka (da se razumemo ne kazem da su mi kako je gore napisano "ko u Njegosha" :D), ali recimo uchestvujem, hajde, aktivnije u podsekcijama shto se igara tiche wot-a, strategija, a ovako nauka, zabava, itd. :)

 

e sada, htedoh da kazem zapravo dve stvari - prva, to moram da kazem jer sam postovao u ovoj temi - necu da se prijavim za majicu, ne zato shto ne mogu da stanem u velichinu L, vec zato shto sam dobio Forced proshle nedelje, pa necu sigurno nedelju dana da uchestvujem u nechemu da bih dao fer shansu drugima (mada znajuci sebe, moje ucheshce kao faktor ama bash nishta ne znachi xD) :P a druga - to za  povecanje broja imena u bubanje je ok, ali ipak bi mozda odnos trebao da bude malo srazmerniji, mada kontam da je Laki odokativno zveknuo brojke :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

+1 za L :)


Jasno ti je koju sad diskusiju (potencijalno) otvaramo? :) Da li je neko ko je tu 10 godina i samo čita manje "veran" nego onaj koji čita i postuje. Da li onaj koji postuje "haha" već 10 godina je bolji član nego onaj koji "ćuti"? Da li onaj koji ima 98 postova ali je svaki "ko u njegoša" je manje bitan od onog koji ima 1098 postova koji su "običniji". Nisu to Lakijeve odluke!

Fixed :P

 

Double fixed :)

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Jasno ti je koju sad diskusiju (potencijalno) otvaramo? :) Da li je neko ko je tu 10 godina i samo čita manje "veran" nego onaj koji čita i postuje. Da li onaj koji postuje "haha" već 10 godina je bolji član nego onaj koji "ćuti"? Da li onaj koji ima 98 postova ali je svaki "ko u njegoša" je manje bitan od onog koji ima 1098 postova koji su "običniji". Nisu to lake odluke!

 

Ja sam gledam na to da su to "aktivni" clanovi rur-a koji postuju, pa makar i gluposti, nego oni sto GLEDAJU rur 10 godina i time apsolutno nista ne doprinose komuni. Mislim nije da i ovi sa "haha" doprinose nesto, ali opet eto kao tu su, vidjeni su, dosta toga i znamo o nekima pa makar ga i svi redom napusavali (a imamo takvih primera ihahaj)

Mozda bi mogao da organizujes neko glasanje u vezi sa ovime pa da odlucimo svi zajedno kako treba, da ne bude da ti moras da prelamas sam :D

Link to comment
Share on other sites

Malo smo odužili, sorry about it ... 

 

Dobitnici Battlefield 4 majice su:

 

1. G!!! - L

2. Pavle Momčilov - M prepustio majicu drugome jer je njemu mala, slučajnim odabirom je dobio - baltam0s

 

Neka nam se dobitnici jave na PM da bismo se dogovorili oko primopredaje. Ostalima više sreće u narednim podelama i dodelama :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...