Jump to content

Da li i koliko često gledate Televiziju?


  

112 members have voted

  1. 1. Koliko često gledate TV?

    • Nikad, zaboravio sam šta je to TV
      33
    • dva-tri puta mesečno
      29
    • Samo sport gledam na TV-u
      21
    • par puta nedeljno
      19
    • svakodnevno
      10


Recommended Posts

Ја не гледам уопште од 2005. и скоро сваки пут, кад се задесим на неком месту где неко гледа ТВ, па као испратим шта људи гледају, доживим нови шок колико је телевизијски садржај ретардиран.

Ал стварно није хипстерско просеравање, него не могу да замислим како с намером пуштам нешто од тог програма зато што желим да гледам.

This.

Tad negde sam uveo adsl i prestao da gledam tv. Cak i vecinu tekmi radije streamujem online.

.

Link to comment
Share on other sites

Било би у потпуности заборав ТВа, да нисам пре неких годину дана открио "Квадратуру круга" и "Сасвим природно", па ако сам кући када се емитују то погледам.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Svakodnevno, dok rucam, kad vidim nesto da ima a da je iole zanimljivo tipa "How its made" ili konstantne reprize nekih serija sto mi nikad nije dosadno da gledam. Televizor je bio veliki deo mog odrastanja tipa Cable Guy trip. Aktuelne stvari naravno na internetu. Mislim da je trip sa reprizama sto nemam kontrolu nad sadrzajem tj. na racunaru mogu da premotam nesto dok na televizoru mogu samo da prebacim kanal. Znam, Pekar sirotinja nema TIVO, TV72h ili sta vec :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

nikad nisam "aktivno" gledao tv ali mi je nekako uvek radio dok blejim za kompom. onda sam pre 6-7 godina izbacio tv iz sobe i od tad gledam samo kada je neka tekma ili kad iz nekog razloga blejim u dnevnoj sobi sa društvom pa kao, da radi nešto.

 

već neko vreme planiram da ponovo uzmem tv za sobu, da bih pikao igrice i gledao utakmice, ali nikako da se iscimam.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Kod kuce se ne setim da upalim tv, eto ponekad pogledam sa sestrinom decom crtani. Poslednji put sam intezivno gledala prosle godine u septembru kada su moji bili 10dana na moru, sa bonusom "da drnda cele noci".

 

Na poslu sam primorana da gledam tv, i to poprilicno razne sadrzaje, od farme, zikine sarenice do turskih serija i random grandovih sranja..

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

ne znam što sam stavio da samo sport gledam na teveu, kad gledam samo kad je derbi i kad partizan igra basket, a ja nemam šta pametnije da radim.

a čak i tad odustanem na pola i vratim se za komp. ostatak sporta ne pratim uopšte.

 

s vremena na vreme upalim neki diskaveri dok jedem i to je to.

 

i svaki put kad gledam tv, prsnem od reklama. skroz sam se odvikao od celog tog kocepta.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

kako drugačije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...