Jump to content

Prime World


Anybite

Recommended Posts

Friška moba, izašla na tržište putem steam-a!

Ne baš poznati Nival (King's bounty - legions) je izbacio na svet hibrida Milke Canić i Stanije Dobrojević, pod nazivom Prime World.

Koliko se može primetiti na prvi pogled, ova igra ima mozak, šminku, a ume da kaže i "Dobro veche!"  [:D]

 

Pošto sam se navukao na nju k'o Slavko Štimac na kumu u varljivom letu, evo mojih prvih impresija: 

 

Igra ima klasični MOBA deo (3 lane-a, 5vs5) ukrašen 3vs3 brzom igrom, multiplayer PvE (5-man defense scenario), ali ima i Traviansku dimenziju, tj. građenje zgada u zamku, njihovo unapređivanje, sakupljanje resursa, "prajm kristala" itd.

 

Najzanimljivije u igri je prajm (prime), koji tokom meča je u službi exp-a i gold-a u isto vreme.

Takođe, svaki heroj ima 3-4 aktivne magije, 1 pasivnu (LoL anyone?), ali tu nije kraj! Tokom igranja dobijaju se skillovi koji unapređuju vaše atribute (strength, agility, inteligence, cunning itd.). Te skillove, možete raspoređivati međ herojima po vašoj volji (tokom igranja u zamku, tj. mimo matchmaking-a), te možete napraviti supporta, tenka ili dps-a od skoro svakog heroja (mada neće svaka rola biti podjednako efikasna).

 

Elem, da ne dužim dalje, ako ste igrali, podelite kojekakve utiske, ili postavite pitanje ako vas štogod interesuje.

 

prime-world.jpg

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=MqNnUNfJX9A

 

http://en.playpw.com/

 

 

 

 

Toliko od mene za sad!

Edited by Anybite
Link to comment
Share on other sites

 

Pošto sam se navukao na nju k'o Slavko Štimac na kumu u varljivom letu, evo mojih prvih impresija: 

 

 

 

 

Haha :))

 

Meni ovako na prvu loptu deluje kao neka kombinacija Heroja i LoL-a. Odnosno, ovaj početni deo i opremanje itd me neopisivo podseća na Heroje, a ovo kasnije kad je sam fajt, meni isti LoL :)

 

Jel free2play? Predpostavljam da jeste, nego na sajtu ovom zvaničnom ne uspevam da provalim. Deluje da jeste, ali otkud znam :) Also, jel pay2win ili ti se čini da može fino da se igra i ako ne platiš?

Link to comment
Share on other sites

Igra je u potpunosti F2P.

Sve (sem skinova) možeš da kupiš za silver (koji opet farmaš igranjem i sakupljanjem resursa u gradu).

Relativno brzo se leveluje (u gradu, tj. castle level), koji ti otključava nove heroje (koje opet, moraš da kupiš za silver, ili gold), ali, opet brzo se i zarađuje taj silver, pa nije teško kroz par dana imati 10+ heroja otključanih.

 

Moja jedina zamerka je što ne možeš gold da zaradiš misijama (bar ne za sada), i što ne možeš skinove da kupiš za silver.

Link to comment
Share on other sites

Pa... Recimo da je drugačija?  [:D]

Iskreno, bolja mi je od LoL-a (doduše, nikad ga nisam ni voleo nešto), od D2.. pa.. šta znam. Nije bolja, ali nije ni gora. Jednostavno drugačija je. Ima više varijacija i prostora za eksperimentaciju. Možeš heroja da središ kako hoćeš.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...