Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

 pa neka ih smaraju, mene baš nervira kad se neko nađe pametan da prozuji zaustavnom trakom. pre godinu dana, na autoputu na gazeli, ambulantna kola sa rotacijom su se zaglavila iza morona u zaustavnoj traci. da sam imao bazuku oduvao bih govna u reku -_-

 

 // mislim, možda imaš isti stav, ali nekako mi vajb tvog posta govori drugačije :)

 

mislim da su u nemackoj iskalkulisali neke drasticno vise stope prezivljavanja za svaki sekund za koji ambulanta stigne brze u bolnicu (ne mogu da se setim, ali pretpostavljam da su u pitanju bili slucajevi srcanih udara), i shodno tome su kazne omg ako se ne sklonis iz zaustavne kako znas i umes, ali bas, bas prebrutalne.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Otisla baba danas da operise tumor na vratu, u principu nista preterano opasno, ali ako bi se sirilo ofc da bi bilo...uglavnom, operise to njoj doktor lokalnom anestezijom, posalje kuci i kaze joj da donese 200e veceras, da se casti nacelnik i da bi nastavili da je lece kako treba, jelte...ne tim recima, ali to je poenta.

Izvinjavam se svim postenim i pijanim doktorima, ali govna su do jaja, bukvalno bi te ostavili da umres ako ne das pare :S

Link to comment
Share on other sites

A sta bi sa onim old fesn domaca radza i prase za doktore?

 

Radzu su nosili dok Dule nije diplomirao, posle toga su ljudi dosli do zakljucka da im je jeftinije da plate mito nego nose radzu. Tako je krenulo...

Za prasce ne znam, to je vec misterija.

Link to comment
Share on other sites

nazalost,odavno se selektivno primenjuje. kod mene su hodnici puni marginalaca i roma. recimo da, po nekoj odokativnoj proceni, oni cine 70 do 80 posto nase klijentele. murija ima veca muda kada je sirotinja u pitanju, lakse izlaze na kraj sa njima, plaseci ih robijom ili otimanjem u slucaju neplacanja. veliki faktor je takodje i obrazovanje i pismenost, ljudi iz najnizih drustvenih slojeva nisu dobro informisani o svojim pravima i obavezama.

ja mislim da je ista situacija i sa placanjem racuna i komunalija. po meni, najredovnije platise su uglavnom oni koji najmanje imaju. zbog straha od gasenja/secenja struje, vode itd.. sama pomisao da se tako nesto dogodi, recimo, u ovim hladnijim mesecima, stavlja pod znakom pitanja egzistenciju citave porodice.

sa druge strane imamo velike sisteme koji su ujedno i najveci duznici. tako da, opet se sve prebija preko nejakih ledja sirotog plebsa.

Koji si ti biser...

Znaci samo sirotinja i oni koji nisu obrazovani placaju racune, jer se plase, dok ove pametnije boli kurac?

Svaka cast za logiku

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Upravo odgledah pilot BB-a. Ne znam zašto sam ovoliko dugo čekao da počnem da gledam seriju. Oduševljen sam.

E vidis, svi su pricali o toj seriji, ja pre nekih mesec dana uzeo da pogledam pilot, mislim da sam pogledao pola epizode i ugasio, bas me je smorila. E sad, ljudi je toliko hvale, da cu morati da joj pruzim bar jos jednu sansu, ali ovoga puta sa strpljenjem za 2-3 epizode, pa da vidimo... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...