Jump to content

Sp turnir


konjsvinjazaba

Recommended Posts

****************EDIT****************
 
 
 
U Subotu 19. Oktobra u igraonici Matrix u Novom Sadu odrzace se ShufflePlayers Dota 2 turnir.
 
(Moralo je doci do odlaganja turnira iz nekoliko tehnickih razloga. Ko god je uplatio moze da mi naznaci da li hoce da mu istim putem vratim pare ili ce ucestvovati na turniru 19og!)
 
ShufflePlayers znaci da se se svako prijavljuje pojedinacno i po skill lvlu se na random izvlace ekipe. (ovo vazi za Novosadjane i par poznatih igraca iz Srbije). Svi ostali iz drugih gradova mogu napraviti svoje ekipe i tako doci na turnir, ali ce u Novom Sadu po ovom principu biti formirane ekipe, ciji ce predstavnici biti pro srpski igraci kao sto su Matori, JPT, Phanny, I.mighty, Chiuahuaa, Buktop i ostali.
Uplata i prijava se moraju izvrsiti do 30 Septembra i iznosi 500din po igracu ili 2500 po ekipi. Za sve ucesnike ce biti obezbedjene velike kolicine sokova i grickalica a za top 3 ekipe obezbedjene su Dota 2 medalje.
 
Edited by konjsvinjazaba
Link to comment
Share on other sites

Bice stream, okacicu link za strim ovih dana.

 

Broj racuna zr je  160-2700100081732-30    u svrha uplate napisati prijava za turnir ( nick ). A isto tako bi bilo lepo na mail da mi javite da ste uplatili, iz kog ste mesta itd, da lakse napravim evidenciju. Mail jel:  viktorknezevic66@gmail.com    prijatno svako dobro :D

Link to comment
Share on other sites

Aj jos jednom da naglasim za one koji nisu mozda razumeli. SP se radi po levelima (sesirima) . Postoji pet sesira , odnosno pet skill lvla igraca i svaka ekipa je sastavljena od po jednog igraca iz svakog sesira.

Svi sesiri ce biti poprilicno izbalansirani, ne mogu vam odati metod po kom se to radi ali do sada ni jednom nije zakazalo :)

 

U 12 pocinje da se igra turnir, pa se svi skupite oko 11 da se upoznamo itd.

Edited by konjsvinjazaba
Link to comment
Share on other sites

Uuu ovo zvuci zanimljivo.  [ok]  [:D]

Viktore, jel mogu licno da ti dam pare ili moram da placam preko ziro racuna?

Dolazim 99.9%. Mozda vas necu naguziti jer sam nov u d2 i imam svega oko 500 partija dote 2 ali ce biti zanimljivo :)

 

Edit: Jovaprotajd objasnio na slici a viktor pada u nesvest :D

Edited by MaYM.Dex
Link to comment
Share on other sites

Ti si Dexe dobar decko ovako da kazem, samo poludebilan da ne kazem. Voli tebe cika Djordje pa ce i da ti objasni.
Warmup je zato sto prvenstveno igras "turnir u lanu" koji se mnogo razlikuje od net turnira koji se igraju od kuce. Drugo: Mnogi likovi se upoznaju , zdruze i sastave ekipe za BGD ili vec postojece ekipe kojima fali po tipa 1 igrac ugledaju neke talente. Desavalo se tokom prethodnih turnira pa kontam da ce i ovaj put. Pozdravite mamu vasu.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ti si Dexe dobar decko ovako da kazem, samo poludebilan da ne kazem. Voli tebe cika Djordje pa ce i da ti objasni.

Warmup je zato sto prvenstveno igras "turnir u lanu" koji se mnogo razlikuje od net turnira koji se igraju od kuce. Drugo: Mnogi likovi se upoznaju , zdruze i sastave ekipe za BGD ili vec postojece ekipe kojima fali po tipa 1 igrac ugledaju neke talente. Desavalo se tokom prethodnih turnira pa kontam da ce i ovaj put. Pozdravite mamu vasu.

Ja sam poludebilan sto ne tumacimo rec "warmup" isto? Malo lakse sa takvim postovima. I imas pp.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...