Jump to content
Ivan_

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme

Recommended Posts

nisam novi na temi, pratim tvoje preporuke jer volim da odgledam horor i kad nije dobar ( cak mislim da su mi se i svidele neke tvoje ranije preporuke LOL)

al za ovo bas ne vidim sta je dobro 😞 gluma sranje, nije nesto previse ni originalno, nema trunku horora (osim one fuj scene sa acid vinegarom al to je vise gadjenje)

a da ne pricam sto pola stvari nema smisla, edibles - koja poenta, kako je vezana za pricu? ona pije lekove - kako vezano za pricu? lik se udavio u moru - kako vezano za pricu? po meni nista nema smisla, nego skupili se likovi i smislili scenarijo za 3 sata. bukv mislim da bih originalniji scenario smislio

e da, i ona scena kad ona shvata da joj je decko RIP, uzima onu bocu i samo ga cukne po glavi, ladno nisu imali muda u horor filmu da mu lepo zdrobi glavu :DD gej film

😄

Edited by beba isus

1 hour ago, Lucky said:

ahaha, blizu, ali ipak nije to to 🙂 guglao sam, ovo su pravili samo za film 🙂

Ne znam sta si guglao ali jasno se vidi Lonsdale logo na njima i to je ta ista trenerka imas u svim tim bojama da kupis. To je Lonsdale promovisao kolekciju putem filma, moguce je da su pravili poseban kroj za svakog glumca da izgleda reprezentativnije ali to je u sustini to...

Screenshot 2020-10-17 at 14.21.42.png

The Girl on the Train (2016)

nisam citao ovaj imdb opis, pa sam u neku ruku ocekivao da film bude neka vrsta dosadnjikave sofisticirane drame o liku ove emily, medjutim vrlo brzo se stvari pretvaraju u klasicni whodunnit gdje se reziser bas onako iz petnih zila, i do granica krajnosti, trudi da te odvede u pogresnom pravcu u pogledu ubice, sto se meni cinilo jako isforsirano, i glupavo, posebno sa likovima koji ne sluze apsolutno nikakvoj svrsi radnje filma, nego su samo tu da eto ti pomislis, 'paa mozda je on'

rezija failuje i u drugim segmentima, ne uspijeva da napravi neki kvalitetan suspense, previse se oslanja na uzase alkoholizma i nasilja u porodici kao i na selektivnu/convenient amneziju glavne protagonistkinje, a i kao da se potpuno odrice ikakve suptilnosti dok manevrise kroz film izmedju nje i druga dva zenska lika, koja su poprilicno dvodimenzionalna i bez neke prave dubine

emily je solidna, i dovoljno uvjerljiva kao raspali alkoholicar, ali ono sto mi nije bilo dovoljno uvjerljivo tj nije dovoljno obradjeno, jeste uzrok i psiholoska pozadina njenog sunovrata u alkoholizam

ja sam bio ubjedjen vecinu filma da je bar morala bebu da izgubi u nekoj saobracajci ili tako nesto, da bi doslo do takvog stanja, ali ispostavlja se da to nije slucaj, nego je samo nestabilni indijanac koju muz manipulise kao sto bi manipulisao petogodisnjaka

5,5/10 maksimalno za ovo, sa napomenom da ako neko ne zeli nesto narocito kriticki da udje u ovaj film, moze lagano da ga gleda i da mu bude zanimljiv kao i bilo koji drugi prosjecni whodunnit

Newness (2017)

gluperda od filma

Love and Monsters

https://www.imdb.com/title/tt2222042/

medium-cover.jpg

Odlican zabavan neam pojma mozda i spada u tu kategoriju porodicnog filma, ima dobrih fora, nema politike, ne zamara, ne nervira cek nije ni patetican ... skroz ok...

ima taj neki oldskul vajb avanturistickog filma bez da te zaskoci neko nicim izazvano sranje, prosto film ima sve sto je nekada bilo dovoljno za dobar film - voleo bih da dobije nastavak

e da i 

The wolf of snow hollow - preporuka, pa neverovatnao kombinacija uvrnute komedije i blagog horora koji to zapravo nije

Edited by G!!!