Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Assault on Precinct 13 (1976)
 
 
 
Nekako mi je bilo baš gotivno dok sam gledao film a onda su me smorile malo neke scene.
 

tipa kada članovi bande ulaze kroz one prozore kao u nekoj igrici sa lošim ai-jem a pritom ovi koji brane stanicu imaju neograničenu municiju :D

 
Sve u svemu ok izbor ako želite da zablejite sat i po vremena uz neki film koji ne zahteva mnogo mozganja.
Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam i ja This is the End. Šta znam, ima tu i tamo par dobrih fora, ali to je to, generalno je bezveze film. Doduše, Majkl Sera scene su super. U stvari ceo film krene zanimljivo do samog smaka sveta, a onda nekako postane bezveze. A i jebeno ne podnosim Denija Mekbrajda na kvadrat. Nemam na osnovu čega prepručim da se gleda, eventualno tih prvih 15 minuta, onda možete da ugasite.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

drago mi je ako je tako, nesto sam nacuo da je sranjkast al ne bas iz pouzdanih izvora :)

 

jel istina da je sve pare koje ima ulozio u ovaj film :)

Bravo G, nisam znao da je film zapravo nezavisna produkcija i da je Dizel stavio kuću pod hipoteku da obezbedi finansiranje. Mada čisto sumnjam da je dao poslednju paru, samo od F&F franšize bi mogao da doživi udobnu starost.

Link to comment
Share on other sites

Beli Tigar.

 

Nekonvencionalan ratni film, bar za mene koji sam, aj da to tako nazovem, odrastao uz WW2 ratne filmove iz 60-70-ih godina prošlog veka (što stranih, što domaćih).

 

Smeta mi što u poslednjoj trećini film zalazi u bezvezno filozofiranje i gubi fokus sa tenkovskih obračuna. Da su ispoštovali taj "Mobi Dik" vajb do kraja, bio bi to solidan film. Ovako - jedva prelazna ocena.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Beli Tigar.

 

Nekonvencionalan ratni film, bar za mene koji sam, aj da to tako nazovem, odrastao uz WW2 ratne filmove iz 60-70-ih godina prošlog veka (što stranih, što domaćih).

 

Smeta mi što u poslednjoj trećini film zalazi u bezvezno filozofiranje i gubi fokus sa tenkovskih obračuna. Da su ispoštovali taj "Mobi Dik" vajb do kraja, bio bi to solidan film. Ovako - jedva prelazna ocena.

 

ovo sto je deda rekao, nije los:)

 

elem, dajte neku preporuku, muka mi je od ovih trash sf filmova koje sam gledao u poslednje vreme...ocu nesto tipa a man from earth, moon, sunshine, pa i ovaj europa report mi je lepo legao

 

btw, kad ce elysium neki normalan rip

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ево Дуле, руски сф http://www.imdb.com/title/tt2208216/ 6/10, нисам га уврстио у прошле препоруке, пошто гледаш све што има примесе научне фантастике, можда ти се и допадне у поређењу са оним што си скоро гледао.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...