Get Adobe Flash player
Ivan_

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme

Recommended Posts

Terethttps://www.imdb.com/title/tt7163824/

MV5BYTFkNDFhY2MtMjY2NS00YjliLWExMjctMTAzYzhlYjRiYzJjXkEyXkFqcGdeQXVyNTQwOTY1MTg@._V1_UY268_CR2,0,182,268_AL_.jpg

Ne znam šta bih rekao o ovom filmu... bolje ništa.

Everybody knowshttps://www.imdb.com/title/tt4964788/?ref_=nm_flmg_act_5

MV5BNzMwNDQwNjc4N15BMl5BanBnXkFtZTgwMDM3OTY3NjM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Očekivao sam nešto drugo, ispalo je malo bolje nego što sam mislio. I dalje je to "drama" ali je više "krimić" nego što je neka ljubavna priča i možda malo traje duže nego što je potrebno (da, da, sve znam) ukupno gledano može da se preporuči. Više sam mislio da će da povuče na stranu onog italijanskog filma kad cela šira familija ostane zbog nevremena na ostrvu pa se svi podžapaju, ne mogu da se setim imena, ali nije to!

2 minutes ago, mladenq said:

haha, dje game night srazmjeran sedmici, film tesko smece

retko gledam komedije,osim tag i ovog ne secam se nijednog drugog filma ali jos od horible bosses nisam gledao nesto gledljivo,sedmica za komediju je skroz ok ocena,cak cu mu zbog tvog hejta dati 7.5 ! :D

5 je poklon:D, kad sam ga gledao bio sam odlucan da istrajem do kraja ali nisam mogao jer je bas smece
edit: imas gore mohr ovu waiting... komediju sto sam postovao, 6.8 ocena a jedno deset puta najmanje bolja od ove tuge

danas pogledah Pawn Sacrifice (2014)

ako se predje preko toga da su iz nekog razloga dali jebnom tobi megvajeru koji je metar i zilet da igra fischera, i koji radi odlican posao bivajuci jos iritantniji nego inace, i preko klasicnog americkog iseravanja kad se radi o americko ruskim odnosima, onda je film onako, relativno gledljiv, pod uslovom da je gledalac bar u neku ruku fan saha

Edited by mladenq

Исплата (Paycheck, 2003)

MV5BMTczMzU5NDk4MV5BMl5BanBnXkFtZTYwNDQx

мени је ово сјајан филм, а онда сам сазнао да је рађен по краткој причи Филипа К. Дика, па сам га потом одгледао још једном. ипак, мислим да ми је јасно зашто се овако лоше котира на ИМДБу.

прича је легендарна, мада је засрана типично холивудском потребом за акцијом и калупима и матрицама, али ни то засеравање није могло да засени оригиналну идеју. филм је лошије изведен него што је замишљен, или што је требало да буде изведен. Афлек опет релативно добро глуми погубљеног лика, то му дође као заштитни знак. но, као и у "Рачуновођи" или "Дердевилу", тешко иде да си мало изгубљен, а мало презајебан. и Ума је онако. оно што ме је купило је прича. препоручујем љубитељима праве фантастике.

Edited by Debeli

meni je to sjajan film,gledao ga vise puta,ben aflek bio idealan za tu ulogu,apsolutno savrsen,kad ti se desi ono sto se desilo njemu covek i treba da bude pogubljen i on je legao za tu ulogu ko kec na deset jer on meni i jeste takav tip iako me je i u betmenu prijatno iznenadio a delovao je kao epic fail izbor,uma je vec klasa i moze sve da odglumi,ocena na imdb-u je bas losa u odnosu na kvalitet filma,ideja 10/10,pogotovo za to doba

15 hours ago, Debeli said:

razumem što mu ti daješ 10/10, i ja bih mu dao toliko da se ne silim da budem objektivniji.

procitaj ponovo :D

13 hours ago, tortky said:

jel dobar kao venom ili stvarno dobar?

kad dobijes,i deadpool i guardian of the galaxy te verovatno smaraju [8D]

14 hours ago, mohr said:

kad dobijes,i deadpool i guardian of the galaxy te verovatno smaraju [8D]

naprotiv, oba filma su mi super zanimljiva i nisam se smorio dok sam gledao

što nije bio slučaj sa venomom koje je teško đubre

sta znam,gledao ga u bioskopu i nije me smorio,bio mi je kao losija verzija deadpoola ali sasvim gledljiva i zanimljiva